Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysyłka zakupionych przedmiotów

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 MARIUSZ CICHOCKI

MARIUSZ CICHOCKI

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 06.02.2014 - 15:10:24

Witam! Przedewszytkim musicie popracować nad wierzytelnością i zgodnością terminów ! Piszecie bardzo często ,że płyty są dostepne w przeciągu 24 godzin ,tymczasem juz po raz drugi muszę zrezygnować z zamówinia ,gdyz czas oczekiwania wydłużył sie do 3-5 dni! Musicie byc wiarygodni !!

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 06.02.2014 - 15:13:47

Witam! Przedewszytkim musicie popracować nad wierzytelnością i zgodnością terminów ! Piszecie bardzo często ,że płyty są dostepne w przeciągu 24 godzin ,tymczasem juz po raz drugi muszę zrezygnować z zamówinia ,gdyz czas oczekiwania wydłużył sie do 3-5 dni! Musicie byc wiarygodni !!

Mariusz, dzięki za krytyczny komentarz. A o jaki tytuł konkretnie chodzi? Przyznam się, że to dość niecodzienna sytuacja.

#3 MARIUSZ CICHOCKI

MARIUSZ CICHOCKI

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 06.02.2014 - 15:17:46

O film - DARY ANIOŁA na nośniku blu-ray! Dla mnie jest to sytuacja ,która mnie spotyka po raz drugi !

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 06.02.2014 - 15:34:36

O film - DARY ANIOŁA na nośniku blu-ray! Dla mnie jest to sytuacja ,która mnie spotyka po raz drugi !

Zorientowałem się i rzeczywiście jest taki błąd u nas w systemie, że niektóre Blu-raye zmieniają same swoją dostępność na 24h. Próbujemy znaleźć przyczynę. Przepraszam za zamieszanie. Mam nadzieję, że podobna sytuacja więcej się nie powtórzy.

#5 Ogorro

Ogorro

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 24.11.2015 - 20:03:33

Odkopię temat: już drugi raz kupiłem coś  z kategorii "sprzęt", z dostępnością "3-5 dni roboczych", a dzisiaj minął już siódmy dzień roboczy i na razie się nie zapowiada, żeby zamówienie zostało zrealizowane. Opisy dostępności są nierzetelne. Dobrze, że nie kupiłem tego na prezent...

#6 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 25.11.2015 - 12:33:52

Odkopię temat: już drugi raz kupiłem coś  z kategorii "sprzęt", z dostępnością "3-5 dni roboczych", a dzisiaj minął już siódmy dzień roboczy i na razie się nie zapowiada, żeby zamówienie zostało zrealizowane. Opisy dostępności są nierzetelne. Dobrze, że nie kupiłem tego na prezent...

Przepraszam i proszę napisz na pomoc. :/

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych