Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiór informacji o grze

86 replies to this topic

#61 TheGregor

TheGregor

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:
  • LocationKraków

Napisany 26.12.2013 - 09:34:27

A jeżeli zostanę wyrzucony z gildii to również mam obowiązek przeczekać 3 dni od momentu wyrzucenia ? :)

#62 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 26.12.2013 - 17:13:14

Jakiś poradnik do robienia pieczęci w itemach by się przydał, bo nie wiem za bardzo co robić z tymi droższymi kamieniami :P

Wiem, że C grade to szmaragd, B grade to szafir, a A grade to Morion.

Czy do czegoś jest potrzebny np.: Akwamaryna, Ametyst, Granat, Agat?

Ps. Już znalazłem kamień do A grade, ale wciąż się zastanawiam co z resztą kamieni.

#63 Menester

Menester

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisany 26.12.2013 - 17:21:36

Jakiś poradnik do robienia pieczęci w itemach by się przydał, bo nie wiem za bardzo co robić z tymi droższymi kamieniami :P

Wiem, że C grade to szmaragd, B grade to szafir, a A grade?

Czy do czegoś jest potrzebny np.: Akwamaryna, Ametyst, Granat (pewnie A grade), Agat?

Postaram się zrobić coś takiego jeszcze dziś :)

Potrzebujesz pomocy? Chcesz zgłosić użytkownika lub coś Cię niepokoi? Kliknij tu!

6398_emoticon_star.gifTutorial Początkującego | Regulamin Forum | Lektura Obowiązkowa 6398_emoticon_star.gif

#64 Deiv

Deiv

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 Postów:

Napisany 26.12.2013 - 20:17:44

@Anomander

A możemy spodziewać się poradnika z zadaniami? oczywiście 25+, bo z tych niższych to nie ma sensu. Byłyby tam jakieś wskazówki itp.

#65 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 26.12.2013 - 20:20:43

@Anomander

A możemy spodziewać się poradnika z zadaniami? oczywiście 25+, bo z tych niższych to nie ma sensu. Byłyby tam jakieś wskazówki itp.

Na pewno nie, za dużo byłoby z tym wszystkim roboty.

Sam nawet nie mam zamiaru robić zadań po osiągnięciu 20 poziomu, chyba że akurat będą w okolicy miejsca gdzie będę farmić.

ogvk.jpg

#66 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 27.12.2013 - 11:58:33

am nawet nie mam zamiaru robić zadań po osiągnięciu 20 poziomu
​Rozumiem, ze nie opłaca się w ogóle robić questów po zdobyciu specjalizacji ? Jest jakaś duza różnica po tym poziomie pod względem grindu a zakończonych misji w kwestii expa ?

#67 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 27.12.2013 - 12:47:00

Mam 35 lvl, robię all questy i nie narzekam :P Jest sporo questów, gdzie wystarczy albo z kimś porozmawiać, albo zabić kilka mobków. Wiadomo, że tam gdzie jest spora ich liczba do zabicia, a resp jest mały, to się nie opłaca. A tak to przynajmniej mapę pozwiedzam :P

#68 Deiv

Deiv

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 Postów:

Napisany 27.12.2013 - 13:20:55

czyli questy po 20 lvlu w ogole sie nie oplacaja? w sumie patrzac na to z tej strony to moze faktycznie prawda, bo za questami trzeba duzoo latac, dropic, a w tym czasie mozna wbic o wiele wiecej expa, ale za to ile potem zadan sie nazbiera..

#69 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 27.12.2013 - 13:30:35

Questów się zapewne trochę uzbiera, ale tutaj na późniejszym poziomie liczy się grind, myślałem ze bardziej opłacałoby się to robić od 30 poziomu, od 20+ pierwsze słyszę, możliwe, ze będzie to lepsza i szybsza opcja do wbicia lvl niż questy, w końcu Ano grał na ru wersji. 

#70 skaj

skaj

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 29.12.2013 - 21:44:57

Istnieje jakiś scroll, skill czy inny przedmiot, który pozwala udać się do punktu wskrzeszenia? Wiem tyle, że konto premium daje skill Portal, który na to pozwala, a osoby, które nie mają premium muszą zasuwać pieszo z końca mapki do miasta? :o Czy jakoś inaczej to działa?

#71 Menester

Menester

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisany 29.12.2013 - 22:08:03

Są jeszcze zwoje do teleportacji z IS, inaczej pozostaje piechotka lub mount.

Potrzebujesz pomocy? Chcesz zgłosić użytkownika lub coś Cię niepokoi? Kliknij tu!

6398_emoticon_star.gifTutorial Początkującego | Regulamin Forum | Lektura Obowiązkowa 6398_emoticon_star.gif

#72 M3f

M3f

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 125 Postów:
  • LocationW-wa, Ursus

Napisany 29.12.2013 - 22:37:13

Są jeszcze zwoje do teleportacji z IS, inaczej pozostaje piechotka lub mount.

Ew. jesli nie planujesz przez chwile nic mordowac i nie wadzi Ci 10 min kary do statow - zgon-teleport bywa rowniez uzyteczny. Z premka kara jest tylko 60 sec, wiec nie ukrywam ze uzywam czesto...

DK [Mef] @ Rage (CBT)

Nie gram na ten moment (OBT)

-= Miejsce na Twoja reklame =-

#73 Garfield

Garfield

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 10:09:48

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]możliwość zdobywania doświadczenia poprzez branie udziału w osobnych rozgrywkach pvp[/color]

Tzn. że dostajemy expa za granie aren pvp?

ilw1.jpg

All Bad things must come to an end.

#74 Thuldumar

Thuldumar

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 54 Postów:

Napisany 01.01.2014 - 17:07:50

Może ktoś zrobi poradnik opisujący upgrade przedmiotów? Wymagania, koszt, szansa ( wbicie +, spadek, zniszczenie ). Ostatnio chciałem wbić łuk z 32 lvl ( B ) i zobaczyłem, że wbicie na +4 jest strasznie trudne ( "+1" - 30%, "-1" - 66%, "z" - 4% ). Pewnie przedmiot z 40 lvl ma z 5% szansy na wbicie +2? Coś mi mówi, że w końcowych etapach gry nie pomogą nawet darmowe kostki i trzeba będzie zainwestować sporo prawdziwych pieniędzy w eq. Oby gracze sprzedawali dość tanio runy to jeszcze jakoś uda się zrobić coś ciekawego :)

#75 Dzieniu

Dzieniu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 01.01.2014 - 20:43:36

Zdziwiłem się okazało że młotek na 40lvl musiałem od +4 do +7 robić na kamieniach - szansa x6 ;> innaczej zawsze paliło.

#76 Hrycu

Hrycu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:
  • LocationElbląg

Napisany 02.01.2014 - 12:56:34

Mógłbyś mi trochę wytłumaczyć jak zdobywa się Insygnia? Od którego do którego miejsca w rankingu pvp można je otrzymać i jak one są naliczane? Tzn. 1 kill jedno insygnie czy za określoną ilość punktów?

#77 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 02.01.2014 - 13:23:30

Insygnia zdobywasz za sprzedaż karty która wypadała Ci z mobów. W Varlone jest specjalny NPC. Który kupuje tylko te "od mobów" a nie np. "karta ognia/chaosu"

#78 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 02.01.2014 - 13:24:45

Mógłbyś mi trochę wytłumaczyć jak zdobywa się Insygnia? Od którego do którego miejsca w rankingu pvp można je otrzymać i jak one są naliczane? Tzn. 1 kill jedno insygnie czy za określoną ilość punktów?

Top 20 osób w rankingu otrzymuje je pod koniec miesiąca. Ilość zabójstw nie wpływa na wysokość nagrody - ta zależy jedynie od miejsca, im wyżej tym więcej.

• Hrycu likes this

ogvk.jpg

#79 Hrycu

Hrycu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:
  • LocationElbląg

Napisany 02.01.2014 - 13:31:29

Top 20 osób w rankingu otrzymuje je pod koniec miesiąca. Ilość zabójstw nie wpływa na wysokość nagrody - ta zależy jedynie od miejsca, im wyżej tym więcej.

Podziękował :)

#80 chica113

chica113

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 04.01.2014 - 23:08:49

Co do waluty Insygnia mozna ja jeszcze zdobyc poprzez sprzedaz kart do npc: Bella kupiec kart. Jak nazwa wskazuje sprzedaje sie u niej karty i za nie otrzymuje Insygnia. Mi ostatnio dropla karta karalucha i poszla wlasnie u niej za 23 insygnia :P

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych