Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozbójnik czyli szlachetny Janosik

rozbójnik

4 replies to this topic

#1 Qeshua

Qeshua

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 354 Postów:
  • LocationWrocław

Napisany 05.02.2014 - 23:30:17

Witam, Temat powstaje aby zebrać najważniejsze info o tej zacnej klasie złodzieja. Licze na pomoc doświadczonych graczy. Ja zacznę. 1. Jaka jest alternatywa przy quescie na zmianę klasy? Coś trzeba było uzbierać żeby uniknąć q ze skracaniem. Ktoś wie? 2. Ktoś zna build pod krwawienia? 3. Może ktoś jest w stanie jakiś poradnik zrobić? Przepraszam ze od siebie nic nie wniose do tematu ale doświadczeń wlk nie mam z ta postacią. Pozdrawiam i czekam na info.

#2 Kaquadu

Kaquadu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 06.02.2014 - 02:28:41

Podepnę swoje pytanko: 

Jak budujecie assassina? :) Ja daję 2str 1wit 1luck / lvl

Akurat ruska strona nie działa, ale polecam 1. drzewko pasywek z:

http://www.royalques...showtopic=15061

;)

#3 Qeshua

Qeshua

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 354 Postów:
  • LocationWrocław

Napisany 06.02.2014 - 06:27:25

Wszystko git lecz temat dotyczy rozbójnika a nie zabójcy:) Tematy wcześniej prezentują um i buildy dla assasinka.

#4 spirowczyca

spirowczyca

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 16.07.2014 - 10:27:20

elo builow pod krwawienie nie ma lecz w drzewku masakrze jest 2 talent o gory polecam

masakra 2 talen o gory polecam

#5 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 16.07.2014 - 11:35:48

ad.1 Alternatywa to zbieranie określonego dropa ( NPC Ci powie )
ad.2 Build pod dotki ( full krwawienie i trutki / samo krwawienie ) jest nie opłacalny, bo tracisz na sile ataku. Ale jak się już uparłeś to masz takie talenty:

- podwójny cios/taniec ostrzy/krwawy cios przedłużają krwawienie ( maszynka do mięsa ) // tracisz bolesne rany ( 15% obrażeń celowi który krwawi )
- okrutne ciosy/rzeźnik czyli albo kryty dają ci krwawienie kolejne ( baaardzo małe ) , albo 10% więcej obrażeń u krwawiących ( lepsza alternatywa )
- masakra
a to tylko ostatnie drzewko.

z pierwszego możesz wziąć zatrute rany, które zwiększają obrażenia od trutki o 7% za każde krwawienie jakie wywołasz ( możesz maks 4: ze skilla, z kryta, z masakry i z itemów z odpowiednią pieczęcią ).
Ale jak już pisałem, nie opłaca się tak budować. Zadajesz 50%-70% obrażeń i wymusza to zwiększenie szybkości ataku, które jest do niczego.

ad.3
poradniki są na forum.
jak nie u nas to u ruskich.

Spoiler

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: rozbójnik

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych