Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio na forum.

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Ankieta: Radio na forum. (15 użytkowników głosowało)

Jestem

1. za (6 głosów [40.00%])

Procent głosów: 40.00%

2. przeciw (9 głosów [60.00%])

Procent głosów: 60.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Lipko111

Lipko111

Redaktor

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 05.02.2014 - 16:44:12

Cześć. Jestem tutaj redaktorem i administratorem radia Vixujemy.pl. Chciałbym Wam zaproponować aby Administracja dodała player na forum. Player byłby zamieszczony na dole strony i zatrzymany, więc przy wchodzeniu nie denerowałby. DO Administratorów: My w zamian umieszczamy banner na stronie radia + logo na plakatach przy "Partnerzy". Player także nie spowalnia pracy forum. Proszę o wypowiedź administracji jak i Waszej, drodzy gracze. :) Dobra, głosujemy. Jakieś pytania, piszcie, chętnie odpowiem. :)

#2 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 05.02.2014 - 17:40:07

Spoko pomysł. Zawsze nie byłoby głucho :)

Nie wiem czy można inne strony reklamować, ale zajrzyć na http://lowcygier.pl i napisz do @remike. Może tam też się doda...

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#3 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 06.02.2014 - 11:09:59

A jak dla mnie to nie...od słuchania muzyki mam winamp, spotify i inne takie. Radio na forum jest niepotrzebne imo. :)

PS

Ta strona jest obecnie niedostępna gdyż zużyła przydzielony jej miesięczny limit transferu danych.

:)

0545.png

#4 Kondziow0w

Kondziow0w

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 06.02.2014 - 17:13:56

A jak dla mnie to nie...od słuchania muzyki mam winamp, spotify i inne takie. Radio na forum jest niepotrzebne imo. :)

PS

:)

Nie bądź taki :) chcą się pewnie wypromować i reklama sie przyda słuchać i tak pewnie "nikt" nie będzie XD

#5 Terror_Hasu

Terror_Hasu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:
  • LocationWarszawa

Napisany 27.02.2014 - 16:46:25

Chyba kazdy woli sobie puscic to radio na stronie albo sluchac swojej muzyki.. bezsensu pomysł -.- zbedny.

''If you can be good, You can be the best."

______________________________________________________________________________________________

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych