Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosz

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 zed

zed

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 42 Postów:

Napisany 02.02.2014 - 17:14:08

Kolejną z małych propozycji jest utworzenie nowego działu "Kosz", w którym ekipa/moderacja umieszczałaby wyjaśnione sprawy czy po prostu zamknięte tematy. Zawsze wyglądałoby to estetyczniej aniżeli tutaj np. http://forum.muve.pl...yskusja-ogólna/ . Wymieszane tematy aktywne z nieaktywnymi trochę odrzucają, przynajmniej mnie. ;)

#2 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 02.02.2014 - 17:27:51

Kosz, archiwum, cmentarzysko. Zwał jak zwał. Ważne by tam były składowane i dostępne do "publicznego" przeglądania :)

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#3 DamYan

DamYan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 304 Postów:
  • LocationKraków

Napisany 02.02.2014 - 17:29:08

Dokładnie zgadzam się, lepiej żeby tematy tam leciały, a nie były usuwane.

#4 Atog

Atog

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 29 Postów:
  • LocationToruń

Napisany 02.02.2014 - 19:22:37

Archiwum istnieje, problem w tym, że dostęp do niego ma tylko moderacja. Proponowałbym upublicznienie archiwum, do którego trafiałyby wszystkie wątki zamkniete, nieaktualne etc. Natomiast wszystkie posty/tematy rażąco łamiące regulamin powinny trafiać do działu ukrytego (widocznego tylko dla moderacji), czegoś na kształt śmietnika i tylko na potrzeby dowodowe (gdyby ktoś ewentualnie odwoływałby sie od poźniejszego warna, bana).

PS. Już kiedyś padła ta propozycja, oczywiście nikt się nad nią nie pochylił. Lepiej utrzymywać burdel na forum i denerwować użytkowników. Sam nie mam dostępu do 15 z 22 postów które spłodziłem, tylko dlatego że archiwum jest zablokowane. Nie wspominając już w jakich okolicznościach zostały usuniete ...

• advencik likes this

V8QFsi3.jpg

#5 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 03.02.2014 - 11:58:11

Sam nie mam dostępu do 15 z 22 postów które spłodziłem, tylko dlatego że archiwum jest zablokowane. 

Być może warto by było zastanowić się zatem nad jakością postów, które piszesz.

Przedyskutuję dziś kwestię archiwum, postaram się dać znać w tej sprawie.

#6 Atog

Atog

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 29 Postów:
  • LocationToruń

Napisany 03.02.2014 - 19:57:58

Być może warto by było zastanowić się zatem nad jakością postów, które piszesz.

Klękajcie narody, wielki Norad przemówił. Szkoda tylko, że nie wspomniałeś, iż więszkość usunietych postów uderzała w Ciebie bądź innego członka administracji. Zapomniałeś już jak znikały całe tematy dokumentujące Twoją nieudolność, ignorancję i hipokryzję ? Najlepszym dowodem na to jest moja sygnatura. Szczerze to gdybyś choć trochę poczuwał się do odpowiedzialności za sytuacje na forum, byłbyś ostatnią osobą, która komentuje mój post i to w tak bezczelny sposób.

Przemówie teraz Twoim zakompleksionym i pieniaczym tonem: Wróć Pan do tego co potrafisz Pan najlepiej, czyli do obijania się/udawania aktywności na forum. Tak długo jak żeś się na forum nie udzielał, panował względny spokój. Twoja DotA (czy w co ty tam grałeś) i "pro mega g@yming" tęsknią za swoim trefnisiem, taki z Ciebie "heheszek".

PS. Czekam na usunięcie tego posta ... ah zapomniałem nie możesz, regulaminu nie złamałem. Przy okazji wpadliscie z jednej skrajności w drugą. Tak jak kiedyś do śmieci leciało wszystko wam nieprzychylne (oczywiście jeden jedyny post w którym złamałem regulamin znajduję się na forum do teraz) tak teraz na siłę staracie się być pobłażliwi (w szczególności "Król Forum").

PPS. "Być może warto by było zastanowić się zatem nad jakością postów, które piszesz." To zdanie też brzmi trochę nie po "polskiemu". To w końcu "być może" czy "zatem". Najlepiej gdyby głos w tej sprawie zabrała nasza nadworna polonistka, o co oczywiścię gorąco proszę.

• Fox likes this

V8QFsi3.jpg

#7 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 03.02.2014 - 20:01:25

Norad Ty się lepiej powinieneś zastanowić nad podejściem do community, nawet jeśli kogoś nie lubisz.

• xnyl likes this

rage_signa2.jpg

#8 xnyl

xnyl

Uparty Gracz

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:
  • Locationleszno

Napisany 03.02.2014 - 23:45:30

coz - podpisuje sie pod slowami foxa i wielbiciela korwina tez. zreszta nie sam norad powinien sie zastanowic - w gruncie rzeczy najbardziej winny jest ten ktory forum zarzadza(bo on nam taka moderacje serwuje) - a akurat z Marcinem popisac idzie... najsmutniejsze jest to ze mamy w ekipie kilku gosci i jedna pania a ich empatia jest tak rozna i odmienna - ze uzytkownikowi ciezko wczuc sie co wolno a czego nie. to co przechodzi bez najmniejszych problemow u np. marcina to jest wyrzucane/warnowane/banowane u menestera... nie ma ejdnego wspolnego standartu - a regulamin jest wykorzystywany przez ekipe forum, ktora praktycznie kiedy tylko chce moze nazwac post offtopem/spamem mimo, iz jest na temat. prawda menesterze?

co do kosza dla mnie zbedne. jesli tematy nie sa do usuniecia bo sa smieciowe to przeciez zostaja. nie widze sensu ich przesuwac do jakis dziwnych dzialow - to wcale nie ulatwi odnalezienia potrzebnych rzeczy.

• awesomelbn likes this

2n1f7yc.jpg

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych