Skocz do zawartości

Zdjęcie

World of Warcraft

World of Warcraft WoW Warcraft

21 replies to this topic

#1 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:06:29

Temat morze, podobnie jak sama gra, więc nie chcę nic narzucać. Na początek moje pytanie, czy znacie polskie gildie? Może chcielibyście jakąś polecić?

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#2 Loozak

Loozak

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 134 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:09:10

Jeżeli chodzi o Globala to Ci nie pomogę ponieważ nie było mnie stać jako nieletniego na grę tam. ale na Sunwell'u coś mogę polecić :D

rm6yqp.jpg

#3 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 27.11.2013 - 11:13:03

Bugwellu*

Grałem na globcu, ale z polskich gildii niestety nie ma co polecać. Z rodakami zawsze trudniej szło się dogadać niż z "obcymi". ;)

@Z tymi gildiami moje zdanie oczywiście, pewno jest wielu szczęśliwców którzy się odnajduja w pl gildiac :D

• Bellamere likes this

0545.png

#4 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:24:14

Tę gildię kojarzycie, możecie coś powiedzieć na jej temat?

http://www.wieprze.com/forum/

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#5 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:27:06

Grałem jedynie na Argent Dawnie ale przyznam, że gra zachwyca. Jest naprawdę wspaniała i żałuje, że nie grałem w tą grę przechodząc z jednego dodatku do drugiego. Ostatnio skończył mi się abonament, a kumple już nie mają za bardzo ochoty na globala więc pewnie ściągnę sobie clienta z jakiegoś dobrego priva. Zna ktoś dobrego priva pod TBC z rate 2-5 ?

rage_signa2.jpg

#6 NyanMooiv

NyanMooiv

Pomocny Gracz

• Members
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 14:53:05

Moje pierwsze MMO, które poznałem dzięki czasopiśmie CD-ACTION, wiąże się z tym wiele wspomnień. Grałem zarówna na serwerach prywatnych, jak i oficjalnym. To właśnie dłuższa gra na Andeeri zachęciła mnie do zakupu Battle Chest'a. Potem dokupiło się kilka dodatków i osiągnęło się dziewięćdziesiątki priestem i hunterem. Teraz obecnie nie gram (od około kilku miesięcy) z powodu braku środków na opłacanie abonamentu... chyba nie jest już opłacalne dla mnie...  ;) Jestem jak najbardziej fanem i to głownie fabuła (choćby ze strategi Warcraft II, III) mnie zauroczyła.

• Morrowind likes this

#7 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 27.11.2013 - 23:53:53

A  kim graliście/gracie? Ja grałem palem retri PVP/PVE od TBC do praktycznie Cataclysmu, później przerzuciłem się na prot pve i holy pvp. Od DPS'owania miałem hunta w marksie :rolleyes:

0545.png

#8 NyanMooiv

NyanMooiv

Pomocny Gracz

• Members
  • PipPip
  • 33 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 23:59:32

Priest pod Shadow - http://eu.battle.net.../Hakatte/simple

Shaman pod Elemental - http://eu.battle.net.../Piwowar/simple

Nazwy huntera po prostu już nie pamiętam.  :mellow:

• Zathard likes this

#9 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 28.11.2013 - 00:01:28

Szaman krasnolud FTW! :ph34r:

0545.png

#10 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 28.11.2013 - 11:42:50

Blood Elf/Draenei Priest pod Holy.

rage_signa2.jpg

#11 Litoman

Litoman

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 28.11.2013 - 12:45:50

Nie zgodzę się, że polskie gildie odbiegają wynikami od międzynarodowych. Istnieje kilka, które również są w TOP. Dla przykładu Accidentally.

W World of Warcraft gram od ponad 5 lat, nie ma i nie będzie lepszego MMORPG.

#12 Lodo

Lodo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:
  • LocationZawiercie

Napisany 28.11.2013 - 15:24:42

WoW to rzeczywiście temat rzeka, sam niestety na globalu grałem tylko przez okres bezpłatny (próbny) bo trochę mi szkoda pieniędzy żeby wykupywać pełną wersje. Jednakże grałem na serwerach prywatnych i gra naprawdę zadziwiająca. Dark elf/ Hunter MM <3

x685.jpg     

#13 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 29.11.2013 - 15:39:01

Widzieli? Co myślicie?

0545.png

#14 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.11.2013 - 19:15:41

Ja rok na globalu, troche na privach ale to z nudów ;)

Foxter, Frostmane server? czy jakoś tak, gildia Loyalty :D Chyba do tej pory nawet istnieje, przez mój team zakładana ;)

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat wowa to powiem wam że pomimo ogromu możliwości jakie można tam robić to gra się jednak nudzi... ciągle grasz bg jeśli idziesz w pvp lub ciągle rajdujesz te same rajdy jeśli pve...

Świat jest wielki i otwarty i to jest ok... ale po roku gry spokojnie ogarniasz większość lokacji, a niestety rozwój postaci jest ograniczony czyli zależy tylko od zebrania seta itemków.

Jeśli chodzi o największy minus tej gry to jest nią dla mnie reset itemów, dla tych co nie grali to wygląda to mniej więcej tak że zbierasz set nowego sezonu przez powiedzmy 3 miesiące poczym przychodzi nowy sezon, są resetowane emblematy (czy jak to tam się nazywało) za które ów itemki się kupowało i zabawa zaczyna się jakby od nowa - to jest oczywisty plus dla nowych graczy - ale jeśli chodzi o starych, to niestety porażka.

rage_signa2.jpg

#15 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 29.11.2013 - 19:26:37

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat wowa to powiem wam że pomimo ogromu możliwości jakie można tam robić to gra się jednak nudzi... ciągle grasz bg jeśli idziesz w pvp lub ciągle rajdujesz te same rajdy jeśli pve...

Świat jest wielki i otwarty i to jest ok... ale po roku gry spokojnie ogarniasz większość lokacji, a niestety rozwój postaci jest ograniczony czyli zależy tylko od zebrania seta itemków.

Co? :D A areny? A insty? World bossy? A rajdy na miasta?  Rozwój postaci ograniczony? Ostatnimi czasy Blizz tak sie rozpedził, że nie szło zdobyć wszystkich itemów z danego patcha bo już wchodził kolejny. "Świat" stoi ale na privach, na globcu wszystko idzie do przodu ciągle.

0545.png

#16 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.11.2013 - 21:14:53

Noo właśnie :D

To przeczytaj to co napisałem o największym minusie :P Bo to właśnie o tym było ;)

Wchodzi nowy sezon i starzy gracze dostają reseta, bo te itemki które Ty się meczyłeś przez pół roku żeby zdobyć to teraz nowi gracze zdobywają w tydzień.

rage_signa2.jpg

#17 Bellamere

Bellamere

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:
  • LocationKatowice

Napisany 03.12.2013 - 01:35:47

Foxiu jak zawsze wypisuje głupoty :D

Gram w wowa na globalu już jakiś czas. Były przerwy dłuższe i krótsze na inne MMO ale później i tak wracam do wowa xd

Dużo grałam Druidem i Warlockiem, ale zawsze podobał mi się szaman :) może od nowego dodatku.

• Fox likes this

fjsp.jpg

#18 Nimil

Nimil

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 31 Postów:
  • LocationBydgoszcz

Napisany 04.12.2013 - 17:15:12

Myślę sobie, żeby w czasie oczekiwania na RQ pograć w WoW'a na Sunwellu.

Jako że nigdy wcześniej miałem poważniejszego styku z powyższym MMO (chwilowego spróbowania się na tym trialu nie nazywałbym graniem) zwracam się do was. Jakbyście mieli jakieś porady dla newbie WoW'owego to byłbym wdzięczny. Zawsze byłem wierny Guild Wars'om, więc sądze że warto byłoby spróbować coś z innej beczki. Z góry dzięki ; >

Wolf__s_Rain_Signature_by_PhoenixChan06.

#19 Ulldie

Ulldie

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 05.12.2013 - 12:55:23

Ja po graniu na Wowie globalnym nie mam siły na żadne privy... masakra.

Wow jest fajny o tyle, że świat jest bardzo bogaty, system pvp ciekawy.

Cena abonamentu jednak zniechęca, aż nadto. Poza tym kolejne dodatki to tylko kolejni bossowie i odgrzewanie starych klusek.

Cieżko o coś nowego.

A to najważniejsze w MMO....

#20 AzurekGT

AzurekGT

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 09.12.2013 - 20:15:10

Nimil, ja robie dokładnie to samo. Graj ally, śmierć hordzie.

2csb4ox.gif

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: World of Warcraft, WoW, Warcraft

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych