Skocz do zawartości

Zdjęcie

RAGE: Dyskusja

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 22:31:03

Nom... Co ja mogę wiedzieć XDDD Osoba, która cisnęła każdego poza Hateme.

No nie odchodzą od Ciebie Fox. Zostają wyrzuceni :lol: To jak? Podzielisz się informacją z nami, co się stało z Hateme? Czy mam się wypytywać byłych członków? :D

O jakich 10 osobach mówisz? Czekaj, pomogę Ci. Wymienię je; MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain, MaxPain. Tylko jest mały problem...On jest sam i musiałbyś go sobie sklonować, inaczej nic nie zdziałasz. Jestem w stanie się nim zająć ^.^

#22 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 22:39:17

Hateme uznał że ma zbyt dużą przewagę z wami i teraz chce wam dać trochę fory i założyć gildie w której będzie sam na was wszystkich.

A co do Maxa to on doszedł do nas długo po waszym poddaniu wojny.

Poza tym Trollu ;>

Wiesz że sam się ośmieszasz?

Skoro jest u nas tylko jedna osoba która ogarnia czytaj Hateme to powiedz mi ogarniaczu czemu dostaliście 50 fragów w plecy aż z płaczu poddaliście wojne, trzeba było nas zniszczyć tym swoim skillem, przeciez u nas jest tylko jedna osoba a u was multum, dosłownie nie mieliśmy z wami szans.

rage_signa2.jpg

#23 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 22:50:03

Mówisz? To co? Zabiera ze sobą swoją ekipę?

Powiem Ci czemu. Bo wojny NIC nie dają. I póki to się nie zmieni, mamy je gdzieś. A Tobie wojny zwiększyły e-penisa. Szczycisz się tym wszędzie gdzie tylko możesz, robiąc z siebie małpkę :D

My nie mieliśmy takiego ciśnienia, żeby latać za Wami 24/7 Bo i po co? Szkoda czasu. Nie wszyscy u nas są maniakami PvP i my nigdzie nie ogłaszaliśmy się jako gildia nastawiająca się głównie pod PvP, w porównaniu do Was.

Wiesz, gdzie mogliście pokazać jak ogarnięci jesteście? Na zamkach. Nie zrobiliście tego ;) Swego czasu mieliśmy 6 zamków i było to w momencie trwania wojny pomiędzy nami. Wy? 2? Na tyle jedynie było stać gildie nastawioną pod PvP? Litości!

Zamki>Wojny. Pingwiny>Rage.

Żyj dalej w swoim świecie polegającym głównie na hipokryzji.

(Nie)Pozdrawiam.

Ps. I tak jak do większości ludzi z Rage nic nie mam, tak u mnie Fox jesteś skreślony (Tak, wiem. Nie dbasz o to :D)

#24 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 23:08:07

Już płaczemy? :(

"Zamki>Wojny" :D

I nie wiem kto Ci powiedział że zamki są dla PvP, spróbuj tam wbić bez tanka albo heala, my ich mamy hmm... Tanka w ogóle a strikte heala może jednego, spróbuj w takim składzie przejść przez moby

No musze przyznać że sobie konkretnie wkreciłeś swoje bytowanie tutaj.

My od początku olewaliśmy te zamki, chcemy grać głównie PvP i od tego są wojny.

A wojny nic nie dają, no widzisz zamki wam tyle dały że po wtopieniu 50 fragów poddaliście wojne i słusznie bo byśmy wam klepneli więcej fragów niż Gwardii.

rage_signa2.jpg

#25 BvNDy

BvNDy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:
  • LocationKrakow

Napisany 29.01.2014 - 23:18:03

Przepraszam nie chcę się wcinać między wódkę a zakąskę ale całe życie wydawało mi się że wynik siege były wyznacznikiem siły gildi w mmorpg , a nie gang bang w opvp .

• xnyl likes this

#26 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 23:24:08

Posty Sitasofy to kolejny typowo zaczepny akt agresji dlatego proszę o pominięcie niepotrzebnych wątków i skierowanie rozmowy w kierunku konstruktywnej dyskusji.

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

#27 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 23:26:10

post wyedytowany w całości. za wulgaryzmy, agresję i jeszcze raz za wulgaryzmy. 

Ten post był edytowany przez Marcin dnia: 30.01.2014 - 09:29:08
powiem tak. jeszcze raz coś takiego i będziesz odpoczywał od forum.

• Fox likes this

rage_signa2.jpg

#28 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 23:29:42

Ponownie proszę o konstruktywną dyskusję, żaden przejaw mowy nienawiści nie będzie tolerowany.

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

#29 BvNDy

BvNDy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:
  • LocationKrakow

Napisany 29.01.2014 - 23:31:44

Dla ciebie randomem i niech tak zostanie . To w dziwne mmo grałeś :P  gdzie pkowanie było ponad siegami .

• xnyl likes this

#30 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 23:34:02

Przepraszam nie chcę się wcinać między wódkę a zakąskę ale całe życie wydawało mi się że wynik siege były wyznacznikiem siły gildi w mmorpg , a nie gang bang w opvp .

a byłeś chociaż na jednym siege? Tutaj wygląda to tak że kto pierwszy dojdzie z kluczem do portalu ten wygrywa, a co za tym idzie kto szybciej ubija moby ten ma zamek, a same dpsy zamku poprostu nie ruszą.

No ale dywagacje z ludźmi którzy poddają wojny są poprostu bez sensu, tak jak Advent wam słusznie pocisnał, macie swój świat i swoje kredki, a ja powtórze - czy zamki bedziecie mieć Wy czy My, to dla nas się nie liczy bo istotne jest to kto wygrywa w GvG bo taki wg. mnie jest tutaj end-game, po to sie tworzy gildie by być lepszą gildią od innych na serwerze, a nie po to żeby się bić z mobami na zamku.

rage_signa2.jpg

#31 BvNDy

BvNDy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:
  • LocationKrakow

Napisany 29.01.2014 - 23:39:41

Kolejny .......  wy z Rage macie jakieś zboczenie na tym punkcie ??? Ktoś jak wyrazi swoja opinie odrazu musi być z Pingwinów ? Nie potraficie nawet normalnie podyskutować / powymieniać poglądy ? Myślałem że coś się zmieniło w Rage po czystkach które zrobiłeś ale skoro z liderem się nie da nawet normalnie porozmawiać to co oczekiwać od innych ?  Z takim podejściem proponuje pograć w Tere tam byście zbili furore z naliczaniem fragów za kille .

• Fox, aericia, xnyl and 2 others like this

#32 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 23:52:56

Kolejny .......  wy z Rage macie jakieś zboczenie na tym punkcie ??? Ktoś jak wyrazi swoja opinie odrazu musi być z Pingwinów ? Nie potraficie nawet normalnie podyskutować / powymieniać poglądy ? Myślałem że coś się zmieniło w Rage po czystkach które zrobiłeś ale skoro z liderem się nie da nawet normalnie porozmawiać to co oczekiwać od innych ?  Z takim podejściem proponuje pograć w Tere tam byście zbili furore z naliczaniem fragów za kille .

Ależ czy ja Ci bronie dyskusji, jak widzisz każdy może nawet taki Sitasofa dla którego gadanie o przyrodzeniu to całkiem normalna sprawa.

I tak jak uprzednio było wyłuszczone, nam nie chodzi o zamki a o grę PvP, gdzie na zamku jest jej znikoma część gdyż głównie chodzi o bicie mobów i klucznika co z PvP ma niewiele wspólnego.

A czy jak ktoś wyrazi opinię negatywną na temat Twojej opinii to znaczy że już zakazuje dyskutować? Myślałem że rozmawiamy w inteligentnym towarzystwie.

Chcesz dyskutować to może powiedz Czy oraz ile razy byłeś już na bitwie o zamek, bo jak mniemam ani razu a "siege" kojarzysz tylko z innych gierek.

Co więcej, zamek można przejąć nawet bez udziału przeciwnych gildii, wystarczy że się nie zapiszą tak jak my to w ostatnim czasie w ogóle nie robiliśmy, conajwyżej ktoś dla fun'u sobie wbił (np. Atog z Maxem i już zamek ich) i w ten sposób można sobie przejąć wszystkie zamki czym obecnie szczycą się Pingwiny z Madagaskaru.

Do tego jak zapewne nie wiesz po przejęciu zamku jest 3 dni cd na wchodzenie tam, a co za tym idzie trzeba mieć conajmniej kilka składów, conajmniej kilku tanków etc. My nie mamy takowych bo gramy głównie PvP i ogólnie nas mało interesuje otwieranie skrzynek z których leci przykładowo 3 czerwone kamyki 6 białych i 9 czarnych + 200k w goldzie gdzie nas jest aktywnych 40 osób i po podziale byłoby to warte tyle co i nic, także niewątpie że jest to bardzo fajne i materialne korzystne działanie niemniej to tylko środek do wygrywania wojen a jak widać my sobie świetnie radziliśmy i bez tego.

A co do czystek... Żadnych czystek nie było :P

rage_signa2.jpg

#33 BvNDy

BvNDy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:
  • LocationKrakow

Napisany 30.01.2014 - 06:56:14

Wybacz ale nie zwróciłem wczoraj uwagi że edytowałeś post

...

Jeśli to jest dla ciebie inteligentna odpowiedz to ok

Fakt ani razu a siege znam z Ru serwera i nie powinieneś mieć do nikogo pretensji że tu gra 30 osób :) przez co nie ma funu na nim .

Dziwie się że macie z tym problem skoro jesteście jedną z największych gildi na servie i co 70% to snajperzy reszta magowie ? Cieszy mnie że wyszedłeś z pomysłem gildi nastawionej wyłącznie na Opvp ale to  mmorpg w którym nie ma za to profitów a tym bardziej na PL serverze Glory i jeśli nie będzie z ~10 naprawdę silnych/masywnych klanów które będą chciały podjąć z wami walkę by wynik końcowy nie oscylował w 400killach to po miesiącu znudzi wam się gra . Zresztą tu jest tak samo zwalony system jak w Terze gildie 10 osobowe wygrywały z naprawdę dobrymi klanami pvp liczącymi po 100 os . Nie muszę tłumaczyć tego fenomenu bo zapewne wiesz o co chodzi . Uważam że masz na tyle mocną ekipę i tyle znacie grę że powinniście spróbować swoich sił na Ru serverze tam takie wyniki jak zrobiliście z Pingwinami są nabijane podczas 1 potyczki :) . Nie ma co się oszukiwać raczej online to tu 1k nie będzie .

Co do kamieni przeliczając na Ru 3czer =2kk  6bial= 3kk 9cza =2,7kk prawie 8kk :) więc jeszcze trochę i jest na top broń slotową dla jednego z członków gildi :) (Ceny PL od RU mogą się znacząco różnić ) zresztą przy dobrym gospodarowaniu i częstym wygrywaniu macie te paręnaście upgraderów do rozdysponowania przez Leadera .

• xnyl likes this

#34 Herrsteiner

Herrsteiner

Uparty Gracz

• Royal Quest Data
  • PipPipPipPip
  • 128 Postów:

Napisany 30.01.2014 - 07:35:44

Z góry mówię,że całego bełkotu nie czytałem ,jak coś powtórzę/ominąłem istotnego to przepraszam. Moje źródła są wiarygodne ,ponieważ rozmawiałem o tym w byłymi członkami rage na tsie  przy okazji projektu, nad którym pracuję. Aha i jestem do tego osobą neutralną.

Z tego co pamiętam były 4 najważniejsze punkty:

- fox zgarnia cały łup z zamku i całą reszte ma w czterech literach

- nakazał zapraszać wszystkich ( bez znaczenia jaki lvl ) skoro moją akademię

- brak chęci ( czy raczej dobrej woli) na organizowanie się pvp zamkowe

- każda krytyka poczynań foxa = kick

Nicki osób zachowam dla siebie, pomyśl fox komu najbardziej podpadłeś. Dobrze,że jest temat pod dyskusję ,być może społeczność dowie się co nie co o Rage.

Pozdrawiam.

• Szwejo likes this

http://www.royalquest.com.pl/

polska baza danych Royal Quest pod bezpośrednim patronatem administracji RQ

#35 xnyl

xnyl

Uparty Gracz

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:
  • Locationleszno

Napisany 30.01.2014 - 10:20:53

generalnie to nie bylo tak, ze na zamki sie nie chadzalo. zapisywalo sie tam jedno czasem dwa party. tyle, ze bylo to na zasadzie a zrobmy party i sie przejdzmy. cisnienia na te zamki wielkiego faktycznie nie bylo. co sie dzialo z lupami to sie nigdy nie nteresowalem. mi wpadla jakas jedna karta po zamku ktory zdobywalem i tyle z lootu ze skrzynek widzialem (akurat mi w oogle na nim nie zalezalo)

co do zapraszania wszystkich mi nic o tym nie wiadomo. bralo sie graczy do akademii bo po to ona jest.

chec co do pvp zamkowego byla - gorzej bylo ze skladem.

czy krytyka foxa = kickowi? nie wiem. duzo gorszy jest przypadek atoga.

generalnie Hersstein ja bym nie bral wszystkiego na calkiem powaznie jak masz opinie kogos (mozliwe ze) rozczarowanego po wyrzuceniu/odejsciu z gidi. czesc bedzie prawda a czesc mocno subiektywna opinia...

banowanie kogos za polemike tez uwazam za smieszne.

albo chcecie dysklutowac albo nie chcecie. akurat sitasofa w tej dyskusji jakies argumenty wysuwal.

jeden jednego nazywa "malpka" drugi drugiego "trollem" ale dysutuja na temat wojny. jak juz wspominalem - nie oczekujmy od dwoch zwasnionych stron w konflikie, ze beda sie kochac.

z drugiej strony advent dostaje ostrzezenia a sitasofa najpierw bana a pozniej perma bo wszedl z konta brata by napisac maila...

Dodaj obrazek

2n1f7yc.jpg

#36 Shanteea

Shanteea

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 30.01.2014 - 12:05:48

Jestem jakby po za tematem nie wtrącam się w wojenki między gildiami może dlatego że nie doszłam do żadnej ale do rzeczy.Dlaczego Sitasofa został zbanowany dostał perma bez wyjaśnienia (widziałam jego post w którym nic nie było tak naprawdę) gdzie Advent Child napisał dużo ostrzej i nie dostał nic tylko wyedytowano mu post? Administrację nie stawia to w dobrym świetle w tym momencie.Po otrzymaniu kary z reguły dostaje się wiadomość dlaczego i za co a tu nie było żadnego powiadomienia? Nieskalany możesz to jakoś wyjaśnić? Czy czasem administracja/moderatorzy nie powinna być obiektywna? I jeśli kara to kara jest jednakowa?

ps. słowo penis nie jest wulgaryzmem ludzie...

• Sitasofa, xnyl and Marvi like this

#37 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 30.01.2014 - 12:07:51

Piszę posta - KOŃCZĄC temat bana. 

Advent Child dostał bana - nie wiecie na 100%, nie piszcie. Plotki to zła i obosieczna broń.

Sitasofa - bana zdejmę mu na próbę.

A dlaczego bana zdejmuję - bo, tak jak się umówiliśmy - fora gildii są częściowo autonomiczne. Wystarczy stosować się do netykiety i będzie dobrze.

EOT.

ps jeszcze jedna uwaga. Ktoś dostał bana - niech sam się do mnie zgłosi. Tylko to zgłoszenie się liczy. Jest mój mail, można do mnie PW pisać. Cała reszta ląduje z automatu w koszu.

#38 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 30.01.2014 - 13:46:00

Wybacz ale nie zwróciłem wczoraj uwagi że edytowałeś post

Jeśli to jest dla ciebie inteligentna odpowiedz to ok

Fakt ani razu a siege znam z Ru serwera i nie powinieneś mieć do nikogo pretensji że tu gra 30 osób :) przez co nie ma funu na nim .

Dziwie się że macie z tym problem skoro jesteście jedną z największych gildi na servie i co 70% to snajperzy reszta magowie ? Cieszy mnie że wyszedłeś z pomysłem gildi nastawionej wyłącznie na Opvp ale to  mmorpg w którym nie ma za to profitów a tym bardziej na PL serverze Glory i jeśli nie będzie z ~10 naprawdę silnych/masywnych klanów które będą chciały podjąć z wami walkę by wynik końcowy nie oscylował w 400killach to po miesiącu znudzi wam się gra . Zresztą tu jest tak samo zwalony system jak w Terze gildie 10 osobowe wygrywały z naprawdę dobrymi klanami pvp liczącymi po 100 os . Nie muszę tłumaczyć tego fenomenu bo zapewne wiesz o co chodzi . Uważam że masz na tyle mocną ekipę i tyle znacie grę że powinniście spróbować swoich sił na Ru serverze tam takie wyniki jak zrobiliście z Pingwinami są nabijane podczas 1 potyczki :) . Nie ma co się oszukiwać raczej online to tu 1k nie będzie .

Co do kamieni przeliczając na Ru 3czer =2kk  6bial= 3kk 9cza =2,7kk prawie 8kk :) więc jeszcze trochę i jest na top broń slotową dla jednego z członków gildi :) (Ceny PL od RU mogą się znacząco różnić ) zresztą przy dobrym gospodarowaniu i częstym wygrywaniu macie te paręnaście upgraderów do rozdysponowania przez Leadera .

Jedna z największych gildii? Chyba żartujesz, nigdy nie pretendowaliśmy do bycia masówką, zawsze na naszego jednego członka było conajmniej 3 pingwinów.

A to że system jest niedopracowany i mało opłacalny w wojnach to już nie moja wina, co nie znaczy że mamy się teraz przerabiać na PVE.

@ Herrstein

Gucio wiesz w nogach śpisz :P

I trollujesz do tego.

Cały "łup" z zamku leciał do magazynu gildiowego, było tego tyle że... HOHO :) Jako że zamków nie przejmowaliśmy -

Informację którą posiadasz wypłyneła od gracza Szwejo który to miał najmniej do powiedzenia jeśli chodzi o loot z zamków bo żadnego ani razu nie przejął, do tego bluzgał do mnie osobiście jak i do innych oraz kłócił się z paroma osobami ostatnio, krótko mówiąc coś mu ostatnio odbiło i musiał wylecieć, a teraz Ty tą opinię frustrata powtarzasz :)

Do tego teraz Twój frustrat pisze do każdego z Rage i próbuje przeciągnąć ludzi do Gwardii - z czego mamy konkretny ubaw na tsie :D

Co do zapraszania wszystkich - cały czas wisi takie info że każdy może sobie spraszać osoby które może jeszcze nie były w żadnej gildii a chcą sprawdzić jak to jest - bo jest już koniec CBT więc to taki event od Rage na koniec - lecz ma się do nijak do OBT :)

rage_signa2.jpg

#39 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 15.01.2015 - 23:27:23

ciekawi mnie ta jedna gildi co wspomniałes na początku . w pierwszej wypowiedzi co ja ci zrobiłem . o wielki przywódco rage 

#40 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 15.01.2015 - 23:28:14

- Oczywiście dobrze się bawić a że jesteśmy gildią PvP to najwięcej frajdy sprawiają nam wojny gildiowe, niemniej postaramy się pomijać gildie PVE/Casualowe, nie licząc jednej z nich  :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych