Skocz do zawartości

Zdjęcie

RAGE: Dyskusja

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 22.01.2014 - 18:51:53

Tutaj osoby głównie spoza gildii mogą komentować oraz konwersować na temat naszej społeczności, oczywiście wszystko w pełnej kulturze :)

Jeśli macie jakieś pytania, prośby lub groźby prosimy zamieszczać je tutaj, a my wszystkie petycje postaramy się wnikliwie przeczytać oraz jak podejrzewam... słowa krytyki szybko odrzucić :D

Od razu na starcie pozwolę sobie rzucić małym Gildiowym FAQ RAGE:

Dlaczego zabijacie 5vs1?

- Bo nikt nie powiedział że ta gierka polega tylko na duelach 1vs1.

Zawsze możecie na naszą piątkę wpaść 10 osobowym składem, nie mamy nic przeciwko. Na tym polega zgrana ekipa wg. nas.

Dlaczego obrażacie ludzi?

- Nie obrażamy nikogo a przynajmniej staramy się trzymać nerwy na wodzy, niemniej czasem komuś coś się wyrwie szczególnie jeśli zostanie sprowokowany, za co oczywiście z góry przepraszamy.

Jaki jest wasz cel?

- Oczywiście dobrze się bawić a że jesteśmy gildią PvP to najwięcej frajdy sprawiają nam wojny gildiowe, niemniej postaramy się pomijać gildie PVE/Casualowe, nie licząc jednej z nich :)

Wszelkie kulturalne pytania mile widziane :)

Pozdrawiamy,

Gildia RAGE.

• Marcin likes this

rage_signa2.jpg

#2 Szponek

Szponek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26.01.2014 - 13:44:33

Niejaki gracz AgnieszkaT dzis perfidnie obrazil mnie i kolege Atoga za cos co jest powszechne czyli za pvp oto co napisal >:[

Załączone pliki

#3 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 916 Postów:

Napisany 26.01.2014 - 15:44:13

Niejaki gracz AgnieszkaT dzis perfidnie obrazil mnie i kolege Atoga za cos co jest powszechne czyli za pvp oto co napisal >:[

Jeśli chcesz zgłosić zachowanie innego gracza, powinieneś napisać do supportu (pomoc@royalquest.pl) załączając screenshota i opis sytuacji.

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ

Nie możesz się zalogować do gry? Masz problem techniczny? Potrzebujesz pomocy supportu? Pisz na: pomoc@royalquest.pl

#4 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 26.01.2014 - 16:31:06

A ja myślę że takie osoby jak i gildie w których się znajdują powinny być publicznie napiętnowane za takie zachowania co w rezultacie dałoby znacznie więcej niż sam dwudniowy ban o którym nikt nic nie wie.

Także jeśli ktoś z Rage zachowa się w podobny sposób z chęcią ujrzę tutaj publicznie fotkę z jego nagannym zachowaniem i wyciągnę konsekwencje, nie mniej szczerze wątpię że ktoś z nas zachowa się w równie dziecinny i trywialny sposób co kolega z Penetratorów ;)

• Advent Child likes this

rage_signa2.jpg

#5 xnyl

xnyl

Uparty Gracz

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:
  • Locationleszno

Napisany 26.01.2014 - 18:03:55

skoro prosisz. ciekawia mnie te konsekwencje :> pozdrawiam.

ps. jak chcesz wiecej to na prv.

Dodaj obrazek

2n1f7yc.jpg

#6 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 26.01.2014 - 20:53:05

Oj, Xnylex... gdyby brać pod uwagę powiedzenie Któż jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, to Ty byś rzucał jako ostatni i chyba wiesz o czym mówię i za co wyleciałeś :>

Także śmiesznie to trochę wygląda że akurat Ty na skargę wpadasz jako ten który właśnie za takowe konsekwencje wyleciał niemniej jesteś żywym dowodem na to że za brak kultury można się z nami pożegnać :P

EDIT: a Ty jeszcze widzę będąc z nami w gildii cykasz fotki na swoich, w tym momencie straciłeś w moich oczach opinię bycia człowiekiem, dla mnie nie ma nic gorszego niż donosicielstwo na swoich ludzi.

Już wole mieć samych bluzgaczy niż takich jak Ty, także ciesze się że pokazałeś mi tą fotkę.

A co do Syku to dla Twojej informacji on już dawno bana za to dostał.

rage_signa2.jpg

#7 xnyl

xnyl

Uparty Gracz

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:
  • Locationleszno

Napisany 26.01.2014 - 20:55:24

ja na skarge? alez prosze Cie. sam chciales ujrzec... wiec dalem. bez wyraznego zyczenia z Twojej strony nigdy bym takiego screena nie wrzucal :>

toz to nie skarga - tylko porazila mnie twoja naiwnosc. jak juz wspomnialem (chodz widze, ze sie nie zainteresowales) - podobnego typu zachowan w ktore ty szczerze watpisz, znajdzie sie wiecej.

znajdz podobny screen na mnie to wtedy pogadamy :) owszem hejtuje ale nigdy wulgarnie a co do braku kultury mam podobne zdanie na niektorych osob z Rage jak ty o mnie. jednak bardzo mnie cieszy, ze oddzieliliscie ziarna od plew i teraz zostali sami swiatli ludzie.

2n1f7yc.jpg

#8 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 09:59:26

Dopiero teraz piszę, ale Xnylex, Hateme i parę innych jeszcze osób poza gildią?:OOO Co się stało?! Niech ktoś coś opowie. Aż mnie ciekawość zżera.

#9 Maatros

Maatros

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 11:21:52

Odpuściłem jakiś czas temu oczekując nadejścia OBT, stąd moja znikoma obecność w grze, choć nadal pozostaję w szeregach gildii.

• Advent Child likes this

rage_signa2.jpg

#10 xnyl

xnyl

Uparty Gracz

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 169 Postów:
  • Locationleszno

Napisany 29.01.2014 - 15:04:01

a mnie wyrzucil syku bo jestem (ponoć) zbyt wielkim chamem :>

2n1f7yc.jpg

#11 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 17:17:11

Dopiero teraz piszę, ale Xnylex, Hateme i parę innych jeszcze osób poza gildią?:OOO Co się stało?! Niech ktoś coś opowie. Aż mnie ciekawość zżera.

No ja słyszałem że do was idą :>

rage_signa2.jpg

#12 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 17:53:46

No spoko. Jestem pewien, że teraz bez Hateme będziesz działał Fox :D :D :D

• Herrsteiner likes this

#13 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 21:00:58

No spoko, dobrze że Pingwini zdziałały cokolwiek bez 3 osób z Capensis :D :D :D

Gdyby nie oni to byście mieli 100 do zera a nie tylko 50 :P

rage_signa2.jpg

#14 Herrsteiner

Herrsteiner

Uparty Gracz

• Royal Quest Data
  • PipPipPipPip
  • 128 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 21:06:12

Z tego co dowiedziałem się,  Foxa jako lidera gildii nie życzyłbym nikomu ,nawet najgorszemu wrogowi.

http://www.royalquest.com.pl/

polska baza danych Royal Quest pod bezpośrednim patronatem administracji RQ

#15 Advent Child

Advent Child

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 29.01.2014 - 21:14:39

Gówno wiesz w dupie byłeś xD

rage_signa2.jpg

#16 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 21:22:50

Z tego co dowiedziałem się,  Foxa jako lidera gildii nie życzyłbym nikomu ,nawet najgorszemu wrogowi.

^ Taa, a kto to, co to jest w ogóle :D

ps. a takiego trolla jak Ty życze gildii w której właśnie jesteś :P

rage_signa2.jpg

#17 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 21:29:29

O których osobach Fox mówisz?:D

#18 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 21:44:33

Ravalion, Retoryka i ktoś jeszcze był ;>

To jedyne osoby które nie padały na hita jak Wy i miały defakto szanse z nami wygrać gdyby tylko do was nie poszli, a przypominam wam że po ich dojściu nasza przewaga jeszcze bardziej wzrosła zanim poddaliście wojne i bynajmniej to nie te osoby z Capensis padały tylko właśnie te same osoby ze starych pingwinów.

Tak czy siak, jak się już staremu teamowi z Capensis znudzi zabawa w gildii PVE Pingwinów to serdecznie zapraszamy do nas :)

rage_signa2.jpg

#19 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.01.2014 - 22:06:30

Noo beka! :D Ravalion z Capensis :D Widać, że znasz swoich wrogów :D Nie obrażając ludzi z Cape, nie ma u nich ani 1 ogarka ^.^ Odbijamy piłeczkę? :)

Gdyby nie Hateme i jego ekipa, nic Fox byście nie zrobili. Powtórzę: Zero! Słyszałem, że się ładnie u Was w gildii dzieje Fox XD Zdołacie zebrać na OBT 10 osób? :D

Ps. Żeby nie było, że sobie coś wymyślam, po prostu ludzie którzy odeszli ostatnio od Ciebie Fox ciekawe rzeczy naopowiadali :D

Hateme, gdzie jesteś?! Brakuje mi Ciebie! Jedyna godna osoba w Rage'ach ;<

#20 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.01.2014 - 22:19:40

Powinienem znać? no cóż... ja znam tylko jednostki które coś tam potrafią, jeśli był w Pingwinach no to pozostaje się wam cieszyć z tego faktu, macie jednego gracza PVP.

A jak chcesz odbijać piłeczke to powiem Ci tylko tyle... co Ty wiesz w nogach śpisz :D

Od nas dobrzy gracze nie odchodzą jeśli jeszcze nie zauważyłeś ;>

A co do zbierania osób to nasze 10 spokojnie poradzi sobie z waszą 30stką, bo chyba nie zaprzeczysz że od początku mieliśmy mniej graczy niż Wy. I tak pozostanie bo nie robimy z gildii masówki.

rage_signa2.jpg

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych