Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Klikanie" w nazwę tematu

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 22.01.2014 - 13:27:49

Głupia nazwa tematu, ale co tam.

Czy tylko ja mam tak, że jak wejdę w jakiś dział i później kliknę w nazwę tematu to przekierowuje mnie do pierwszego posta na pierwszej stronie tematu?

Ja tak mam z tematem od Kompanii Graczy. Fajnie by było jakbyście zrobili tak, by kliknięcie w nazwę tematu (przykład: temat "Kompania Graczy") po uprzednim wejściu w jakiś dział (przykład: "Pomoc techniczna") aby przekierowywał na ostatni NIEPRZECZYTANY post przez zalogowanego usera. Da rady takie coś zrobić?

• Marcin likes this

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 22.01.2014 - 13:29:18

Głupia nazwa tematu, ale co tam.

Czy tylko ja mam tak, że jak wejdę w jakiś dział i później kliknę w nazwę tematu to przekierowuje mnie do pierwszego posta na pierwszej stronie tematu?

Ja tak mam z tematem od Kompanii Graczy. Fajnie by było jakbyście zrobili tak, by kliknięcie w nazwę tematu (przykład: temat "Kompania Graczy") po uprzednim wejściu w jakiś dział (przykład: "Pomoc techniczna") aby przekierowywał na ostatni NIEPRZECZYTANY post przez zalogowanego usera. Da rady takie coś zrobić?

Poszukam. Dzięki za hint.

#3 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 22.01.2014 - 13:30:16

I na dziękuje. Mam nadzieję że ta funkcja będzie szybciej niż ShoutBox :)

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#4 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 966 Postów:

Napisany 22.01.2014 - 13:31:42

Ale przecież jest taka opcja.

Klikasz w niebieskie kółeczko albo gwiazdeczkę którą masz koło nazwy tematu i Cię przekierowuje do pierwszego nieprzeczytanego posta.

• Hemiq likes this

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ