Skocz do zawartości

Zdjęcie

Midweek Madness / Weekend Deal na digitalu muve.pl

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 16.01.2014 - 21:01:55

Nie myślicie, by wprowadzić promocje cykliczne w trakcie tygodnia i na weekendy, tak aby co tydzień coś było?

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#2 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 17.01.2014 - 07:39:54

Nie myślicie, by wprowadzić promocje cykliczne w trakcie tygodnia i na weekendy, tak aby co tydzień coś było?

Staramy się co weekend mieć promocję w muve digital i nie licząc wyjątkowych sytuacji (jak ostatnio przerwa świąteczno-noworoczna) nam się to udaje przecież. :) Teraz na przykład mamy -50% na Europa Universalis IV (http://muve.pl/europa-universalis-iv), przed południem dorzucę jeszcze jedną promocję (zdradzę, że to King's Bounty Wojownicy Północy), a następne mam zaplanowane na dwa tygodnie do przodu.

Nie ukrywam, że postawiłem sobie za cel w nowym roku robić częściej akcje typu "Polak wygrywa rajd X - przeceniamy gry wyścigowe w digitalu" - będziemy działać. :)

Jak masz jakieś konkretne pomysły odnośnie do tego, co chciałbyś u nas zobaczyć, daj znać!

#3 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 17.01.2014 - 07:44:25

Np. -75 (lub wiecej) procent na DLC do gier Paradoxu. Czy stworzenie "bundla" muve.pl - z grami wydawcow za powiedzmy 15 zl.

#4 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 17.01.2014 - 08:00:03

BARDZO rzadko i tylko na szczególne okazje da się wynegocjować z wydawcą (sam z siebie nie mogę tak obniżać ceny) więcej niż 75% rabatu, czyli 80% - 90%. Uczciwie więc uprzedzam, że nie spodziewałbym się w najbliższych dniach czy tygodniach głębszej obniżki na bardzo dobre przecież tytuły. 75% jest już realne, ale i tak dobre promocje według mnie mogą odbywać się również na rabacie 50% czy 66%.

Dużo łatwiej jest uzyskać zgodę na promocję na podstawki niż na DLC. Powód jest prosty, DLC to z reguły i tak mały ułamek ceny podstawki. Co nie znaczy że nie próbujemy - w ostatnim Zimobraniu przeceniliśmy kilkaset DLCków i myślę, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. ;)

Podsumowując wątek DLC Paradoxu - nie mogę nic teraz zadeklarować, ale to nie pierwszy głos fana Grand Strategy - notuję je w głowie.

Co dokładnie rozumiesz przez bundle muve.pl, zestaw wybranych przez nas gier z określoną ceną? Myślę że lepiej by było zostawić Klientom swobodę...?

#5 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 17.01.2014 - 08:10:27

To cos w stylu Build a Bundle. Kilka gier do wyboru (z 7-9) powiedzmy za 15 zl. I trzeba wybrac minimum 3 gry. I im wiecej gier tym cena wyzsza.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych