Skocz do zawartości

Zdjęcie

SuperMag - podsumowanie Royal Quest oraz przywitanie.

ts3bahu hunterpl przywitanie podsumowanie SuperMag Royal Quest

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
9 replies to this topic

#1 TS3Bahu

TS3Bahu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 0 Postów:
  • LocationWelwyn Garden City

Napisany 08.01.2014 - 10:29:04

Witam wszystkich serdecznie !

Imie: Mateusz

Praca: CEO & IT Administrator Linux w TS3Bahu.com

Nick: SuperMag

Postać: Czarnoksiężnik

level: 38

Na początek chciałbym powiedzieć kilka słów o tej niesamowitej grze MMO i jak znalazłem się tutaj, z początku po obejrzeniu screenów z gry pomyślałem kolejny Metin2 a w rzeczywistości okazało się że myliłem, co było miłym zaskoczeniem dla mnie. Gra Royal Quest naprawdę wciągneła mnie od samego początku po sam klimat wykonywanych zadań a także niesamowitej muzyki, która jest świetnie dopasowana do klimatu tej gry, o Royal Quest dowiedziałem się od mojej dziewczyny, która aktualnie gra ze mną każdego dnia i za pomocą naszego partnera Youtubera: Rockalone2k gdzie posiadał ponad 1000 kluczy, mieliśmy szanse doświadczyć czym naprawde jest Royal Quest. Jedyną negatywną rzeczą, którą moge powiedzieć o grze to wydaje mi się że jest prowadzony pod styl pay2win. Bardzo dużą role odgrywają Royale, za które można kupić kamienie do ulepszenia przedmiotów lub nałożenie pieczęci, praktycznie porównując do postaci o tym samym levelu i przedmiotach, osoba z kontem Premium zawsze wygra niezależnie od umiejętności. Gra jest nowa oraz w wersji Beta, więc nie oceniam całościowo. System Questów jest świetnie zbudowany, tutaj żadnych zarzutów, cieszy mnie fakt że kolejna gra jest spolszczona w 100%. Zapomniałem wspomnieć o społeczności, która aktualnie widnieje w grze, ludzie są na poziomie, mili, uczciwi i pomocni poza osobami, które znajdują się w gildi Rage są wyjątkowo agresywni.

Ogólne zadowolenie z Royal Quest: 9/10 i życzę sukcesów w rozowju tej gry dla twórców oraz techników po stronie Polski.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Royal Quest i życzę miłej zabawy.

• Marcin and Norad like this

b_560_95_1.png

#2 Hateme

Hateme

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 16:34:52

czesc Hunterpl !

Izolatka pozdrawia!

99oq.png

#3 Firespirit

Firespirit

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 17:13:37

Ohh Właściciel TS3 Bahu(juz kłaniam sie) fajnie jest sie czymś w życiu pochwalić :D (joke)
Fajna reklama większość ludzi nawet nie przeczyta 1 zdania bo stwierdzą ze to jakiś bełkot :D

Epic zdanie w tym temacie "[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]Royal Quest dowiedziałem się od mojej dziewczyny(Crystalowa)"  tylko tyle - [/color]https://www.youtube....h?v=XZxzJGgox_E

Myślałem ze Rączka jest nazywana Barbarą 

• Flyaway likes this

#4 Silvach

Silvach

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 17:59:33

Zazwyczaj bywam przeciwny wszelkim tekstom ktore w jakims stopniu obrazalyby innych. Tutaj jednak musze wypowiedziec sie o kwestii ktora mnie drazni. Mianowicie wspolczuje Ci. kazdy temat na tym forum bedziesz zaczynal "wlasciciel xyz" ? Coz. Jedno jest pewne - brak Ci w zyciu uznania. Wiec pozwol ze troche ci go dam abys w przyszlosci nie pisal tematow zaczynajac od pozycji w firmie/zdobytego wyksztalcenia/przezytych lat. Oto i one: O jakze wspaniale ze mlodzi ludzie dochodza do sukcesu i walcza z przeciwnosciami obecnego stanu naszej gospodarki. Mlody (nie wiem czemu niestety) zdolny i prawie polonista. A imie jego czterdziesci i cztery.
  • Flyaway and xnyl like this

#5 TS3Bahu

TS3Bahu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 18:11:52

Ohh Właściciel TS3 Bahu(juz kłaniam sie) fajnie jest sie czymś w życiu pochwalić :D (joke)
Fajna reklama większość ludzi nawet nie przeczyta 1 zdania bo stwierdzą ze to jakiś bełkot :D

Epic zdanie w tym temacie "[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]Royal Quest dowiedziałem się od mojej dziewczyny(Crystalowa)"  tylko tyle - [/color]https://www.youtube....h?v=XZxzJGgox_E

Myślałem ze Rączka jest nazywana Barbarą 

Znajdujesz się w dziale Przywitanie, a nie ocenianie osób tworzących posty. Za to twoje teksty w stylu: " Myślałem ze Rączka jest nazywana Barbarą " równają się marginesowi społecznemu z IQ mniej niż 10, wróć do przedszkola i zacznij szanować innych. Nick dziewczyny podałem z gry jak Ci nie pasuje nie musisz czytać tego bełkotu. Dla Ciebie to bełkot dla innych opinia o grze, która zmotywuje do wspólnej gry z przyjaciółmi, widocznie nie jesteś osobą, która umie czytać ze zrozumieniem tyle w temacie.

Cytuję " Zazwyczaj bywam przeciwny wszelkim tekstom ktore w jakims stopniu obrazalyby innych. Tutaj jednak musze wypowiedziec sie o kwestii ktora mnie drazni. Mianowicie wspolczuje Ci. kazdy temat na tym forum bedziesz zaczynal "wlasciciel xyz" ? " - Bez komentarza naucz się pisać dobrze po Polsku oraz poćwicz taki przedmiot o nazwie Matematyka, ponieważ post jest tylko jeden na tym forum, następna rzecz gdzie w regulaminie jest napisane że nie mogę pisać tematów w ten sposób ? nie rozumiem Ciebie, czyżby zazdrość?

Pozdrawiam.

b_560_95_1.png

#6 Silvach

Silvach

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 18:20:32

Nie bede wchodzil z toba w polemike. Przedstawilem moja opinie. Pozdrawiam rowniez.

#7 Hateme

Hateme

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 18:29:38

Hunter biorac pod uwage, ze to Ty zaczynasz temat od oceniania innych graczy, wiec inni gracze oceniaja ciebie.....

"[...]Zapomniałem wspomnieć o społeczności, która aktualnie widnieje w grze, ludzie są na poziomie, mili, uczciwi i pomocni poza osobami, które znajdują się w gildi Rage są wyjątkowo agresywni.

Ogólne zadowolenie z Royal Quest: 9/10 i życzę sukcesów w rozowju tej gry dla twórców oraz techników po stronie Polski.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Royal Quest i życzę miłej zabawy."

• Flyaway likes this

99oq.png

#8 TS3Bahu

TS3Bahu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 0 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 18:38:51

Hunter biorac pod uwage, ze to Ty zaczynasz temat od oceniania innych graczy, wiec inni gracze oceniaja ciebie.....

Mówisz dokładnie tak że jeżeli dana osoba mówi prawdę, trzeba ją zmieszać z błotem? Tak to wygląda nie od dziś gram w Royal Quest i nie piszę pochopnych wniosków. Tylko to co przeżyłem w tej grze.

Pozdrawiam.

b_560_95_1.png

#9 Hateme

Hateme

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 18:47:47

Ale przeciez nikt nie klamie na twoj temat i tez pisza prawde.... to, ze skomentowali twoje prywatne zycie w taki sposob to juz sprawa miedzy wami. Jesli o pewnej grupie mowisz negatywnie to spodziewaj sie negatywnej odpowiedzi, a z tego co widze to Silvach pomimo, ze cie nie zna (tak mysle) ma identyczne odczucia jak i ja.

99oq.png

#10 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 08.01.2014 - 19:31:42

Witamy w grze. Widzę, że robi się tu bałagan więc zamykam.

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

Also tagged with one or more of these keywords: ts3bahu, hunterpl, przywitanie, podsumowanie, SuperMag, Royal Quest

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych