Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mapy PvP - jakieś zasady?

111 replies to this topic

#101 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 00:51:12

Nie raz miałem taka sytuację w mlynie że 2magow i 2 sinow atakowało mnie i używali potek rzucali pieczęcie bomby no i oczywiście dedlem zaczęli mnie obrażać ale jak spotkałem 1 osobę z mafii jp to zaczęli skoków używać i skrzydełka i ew do wyjscia

#102 filipcio001

filipcio001

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 27.01.2015 - 14:49:34

no cóż ja też biegam na SaQuert Czasami z kolegami aby ich podexpić Nie kupuje Reali a inni tak i nie dają sobie rady ze mną zasady są napisane wystarczy zobaczyć 
respią się to zabijam mówią daj mi Wyjść czasami daje Wyjsc a Czasami Nie :3 oczywiscie są tez inni co nie kupują po prostu mają jakies 60 lv dają sobie tam Itemki itp,
no mam 38 lv max i tam mam gildie tylko i Pieniąszki inni bija Campią ze tak powiem na zerro Znam ich ale nie juggernauta :/ i co z tego że ich znam bija mnie czasami 
jak sobie chca wbic ranking bo ktos ich dogania w rankingu jakaś osoba I nie jest tam Szybki Exp jak sie tam campisz To jest duzo expa Trudno np Lurowac mając 21 w
Zerro a Pisze mapa pvp to tak jak bitwa o zamek :3 prawie  Nie grałem w RQ z 1 Rok Dosyc Trudno tam pojsc sam do Zerro i miec duzo expa Jest tam Troszke dziwnie Zasady na mapce pvp to tak jak w bitwie o zamek nie bic się. Pozdrawiam Administracje :3 i innych co sie campią w Zerro i innym co ich biją w Zerro :3

#103 NiebieskyKox

NiebieskyKox

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 27.01.2015 - 20:44:45

Ludzie nie ogarniają, że to MAPA PVP i każdy ma prawo ich tam bić.

Za to oni mają prawo wyjść. 

Jeżeli chodzi o Jaskinie Elenium (Młyn Elgore, Zerro, Stygmat, Ferro) sprawa jest jak najbardziej wyrównana, ponieważ ludzie mogą ich tam bić, ale jest tam spory exp.

Proste, fifty-fifty  ;) 

Pozdro dla wszystkich, a w szczególności płaczków zabijanych przez rankingowców :3

#104 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 04.02.2015 - 09:35:48

Dziwne jest ze rankingowe konto przez 4 miesioce biega na 39 lvlu i dalej na nim jest.ograniczcie ptk rankingowe na danym lvlu i tyle .

Mysle ze gra nie opiera sie na biciu nowych graczy bez EQ(wielu tak robi) tylko na 60lvl wojnach i zamkach .

#105 NiebieskyKox

NiebieskyKox

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 05.02.2015 - 17:36:49

Dziwne jest ze rankingowe konto przez 4 miesioce biega na 39 lvlu i dalej na nim jest.ograniczcie ptk rankingowe na danym lvlu i tyle .

Mysle ze gra nie opiera sie na biciu nowych graczy bez EQ(wielu tak robi) tylko na 60lvl wojnach i zamkach .

A ja myślę, że jak ktoś ma wystarczająco duży poziom, robi sobie konto rankingowe dla zabawy, bo pvp jest odejściem od ciągłego expa.

^_^

#106 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 08.02.2015 - 09:39:21

No tak ale sa areny i pola bitwy , prawdziwe pvp zaczyna sie na 60 wojny itp .Jeszcze raz napisze ze skoro masz acc 60 i dzieki tej 60 full eq na 29 (bo tak to sie odbywa) zabawa w gnebienie nowych graczy jest smieszna .

#107 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 08.02.2015 - 10:12:25

Przed znakami interpunkcyjnymi nie dajemy spacji, ludzie:/
Agresorzy trzymaja sie na jednym lvl, wejdziesz na Kolejna 10 i masz spokój, a na 60 tych pól bitewnych tak dużo nie ma.

#108 Afroodyta

Afroodyta

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 08.02.2015 - 12:28:50

Osoby, które robią alty mając 60 lvl po to by nabijać ranking poprostu są dupami na 60 i wolą gnebić słabszych i niedoświadczonych.

#109 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 08.02.2015 - 14:22:36

Nie chodzi o gnebienie tyko zdobywanie insygni.

#110 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 09.02.2015 - 08:20:24

Jasne gar umiera a nowi gracze po takim mlynie usuwaja royala

#111 Scaret

Scaret

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11.02.2015 - 11:42:07

Tak ale po to przecież są takie miejsca żeby się zabijać. Inne expowiska też są bo na Zerro leci mniej expa niż na Zjadaczach Mchu no i to jest prawda (sam sprawdzałem). Ale po to są takie miejsca jak TELLUROWA WIEŻA lub inne żeby się zabijać!.

Bolosasyno prawda też tu chodzi tylko rankingowcą o insygnie a nie o wkurzanie innych graczy

NiebieskyKox też duża prawda xD

Mateo12364 Fakt obrażanie wkurza graczy ale jest automat który daje mutę na pisanie na chacie ale tylko na 1 minutę a powinno być  na 1 godzinę lub na 30 minut

Jakby można było zmienić to co napisałem o mutach to będę wdzięczny

Edit by Thyreal;

Wersja forum dla niedowidzących nie jest jeszcze dostępna, ale dziękujemy, że reagujesz na takie problemy.

#112 Miłoząb

Miłoząb

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11.02.2015 - 11:55:01

Chodzi tu o to że system gry nie działa jak powinien, jest opcja opuść jaskinie bez nabicia jakiegokolwiek expa to siedzą tam i siedzą na niskich levelach i nabijają sobie insygnie na nowych słabych graczach bo rzeczywiście jak mówi Afrodyta w jaskini na max level  by nie zaistnieli dlatego prawie żadnego 60levela nie ma w top 20 w rankingu agresora (głównie jakieś mieszne alty 29 i 19) przez  co taki beta-enzym swieci po prostu pustkami ; )

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych