Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karty

8 replies to this topic

#1 Gelhrid

Gelhrid

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 193 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 13:49:19

takie pytanie jaki jest mniej wicej drop na karte?

zakladam ze drop na kazda karte mobka jest taki sam czy moze jest roznie?

w ragnaroku to bylo chyba 0.01% tak dla porownania podaje.

czy ktos doswiadczony albo majacy wglad w baze np mod czy gm moglby mi powiedziec.

moje pytanie wiaze sie z moimi przemysleniami jak trudno jak dlugo etc bedzie sie zbieralo karty na 60lvl aby miec wszystkei potrzebne do buildu a jezeli sa uzyteczne karty takie jak te co gumy daja czy jest sens stopowac z expem i dropic jakies karty niejako po drodze do 60lvl

utgard.guildlaunch.com

#2 WoodyEX

WoodyEX

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 38 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 14:29:56

Powiem Ci tak. Nie wiem jaki jest drop rate na kartę ale wiem jak to działa. Nie szukasz karty a tylko sobie expisz czy zabijasz przechodząc na następna mapkę potworki, dostajesz kartę. Próbujesz wydropić jakąś specyficzną i bijesz zillion potworków, nie dropnie Ci. Wiem że to dziwne i trochę nielogiczne ale tak było własnie ze mną. Gram czarnoksiężnikiem więc staram się zawsze dużego lura zebrać, niestety nigdy nic nie dropie. Natomiast zdarzyła się taka sytuacja że szukałem kryształowej skrzynki na poziomie 3 kanałów i leciał za mną nietoperz, oczywiście zabiłem go bo mnie denerwował i co? No oczywiście dropła karta nietoperka. Potem wybrałem się na pustynie żeby pomóc koledze zdobyć katar. On wybił z 300 węży zanim ja doszedłem i nic nie wypadło. Ja przyszedłem zabiłem węża i już z pierwszego wyleciała karta. Niby dziwne ale tak przeważnie jest. Człowiek nie potrzebuję to dostaje. Potrzebuję nie dostaje. :)

Jeśli uznałeś to za totalny offtop i bezużyteczną informacje to z góry przepraszam.

Pozdrawiam, Prestidigitator.

ORGINAL

#3 KissOfDeath

KissOfDeath

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 14:40:21

Najlepiej po prostu exp to Ci w końcu wyleci :D Ja tak miałem, pierwszy mój mobek na pustyni i karta :)

#4 Gelhrid

Gelhrid

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 193 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 14:42:57

to co napisales jest dokladnie proza w zycia w takich grach,

dokladnie znam to z autopcji wlasnie grajac w ragnaroka

@KissOfDeath nie chodzi mi o teraz dropienie karty bo np moge potrzebowac karty z jakis mobkow ktore nie daja prawie wcale expa i bicie ich nie oplaca mi sie wcale chcialem poznac ogolne zalozenia,

dla mnie liczy sie wbicie najpierw max lvl albo near max lvl. pozniej eq jednak czasem zdazy sie ze niewielkim ksoztem mozna zdobyc eq albo karte ktora pomoze/ przyspieszy wbijanie lvl albo w inny sposob pomoze graczowi i dlatego chcialbym wiedziec czy oplaca zatrzymac sie chwile i dropic jakas karte kosztem czasu ktory moglbym spedzic na wbijaniu lvl czy raczej darowac sobie i dopiero na hlvl zajac sie takimi rzeczami

• Piskosz likes this

utgard.guildlaunch.com

#5 PolskiStachu

PolskiStachu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 20:34:39

Witam

Mam pytanko, czy karty wypadają ze wszystkich potworów czy tylko z niektórych i czy jest jakaś lista kart ze statystykami co dają?

#6 Fuukintosh

Fuukintosh

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 22:08:55

Jest licznik poszczególnych kart na ruskim RQ forum, co któryśtam mob dropi karte np. co 5.346 śluz dropnie karte

@edit jak znajde dam link

#7 PolskiStachu

PolskiStachu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 30.12.2013 - 23:20:17

Byłbym bardzo wdzięczny jakbyś znalazł :)

#8 CrystalOtaku

CrystalOtaku

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 05.04.2015 - 19:08:55

Mam pytanie jak można sprzedać kartę na targowisku ? Chodzi mi o to czy można usunąć ten napis "Przedmiot osobisty". Mam 3 karty wolne a 2 są niepotrzebne ponieważ mag nie korzysta z energii T_T

#9 Baksio

Baksio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 05.04.2015 - 22:28:20

Nie da się usunąć "Przedmiot osobisty" jest  taki i będzie takie karty jakie dostajesz w Questach(osobiste) czy coś sellaj u npc jeśli nie potrzebujesz czegoś takiego.

logotip.gif

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych