Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarodziej oraz Rozdawanie pkt.

Czarodziej Royal Quest Czarodziej Royal Quest Pkt Czarodziej

5 replies to this topic

#1 WhiteForumUser

WhiteForumUser

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 28.12.2013 - 21:03:54

Witam, to jest mój pierwszy tut z Czarodziejem i liczę na sporą wyrozumiałość więc podzielę się z wami moimi obserwacjami i informacjami buildu mojego pomysłu ;). Najprawdopodobniej istnieje owy build jednak nigdy nie grałem w MMO RPG. Trudno w to uwierzyć, ale zacznijmy od rozdawania pkt i do czego służy nasz build.

Dodaj obrazek

Zacznijmy więc od pkt.
Dla osób, które jeszcze nie miały styczności z MMO RPG, czy też nie wiedzą do czego służą pkt to zapraszam do czytania.
Pkt - Czyli ze skrótu punkty, które rozdajemy na dodatkowe talenty i statystyki.

Mój build wygląda następująco, od razu ostrzeżam, że nie miałem z nim styczności:

Co 1 poziom dodajemy:
2 Inteligencji
1 Wytrzymałości
1 Zręczności

Jest to moje rozdawanie statystyk pod Supporta (Healer).
Healer - Osoba, która leczy tanki i ewentualnie siebie.

Teraz pokażę rozdawanie pkt na talenty pod supporta, który jest dobry nie tylko w healu, ale też w pve/pvp.
Zacznijmy od prostego dodawania talentów po mniej potrzebne talenty.

Pierwszą rzeczą, którą się zajmiemy będzie Leczenie robimy to w jaki chcemy sposób, według gustu.
Drugą będzię iluzja, zajmujemy się iluzją, dzięki, której będziemy panować nad umysłami mobów.
I ostatnią rzeczą będą dwie pozostałe, robimy z nimi całkowicie już co chcemy.

Opracowałem drugi build, który przydaje się bardziej do PVP/PVE niż do supporta.

Co poziom nie parzysty dodajemy:
3 Inteligencji
1 Wytrzymałości

Co poziom parzysty dodajemy:
2 Inteligencji
2 Wytrzymałości

Talenty pod PVP'era będą najprawdopodobniej łatwiejsze do ogarnięcia.
By być dobrym w PVE dodajemy według gustu do Żywiołu i Iluzji.
Aczkolwiek rozdawanie pod PVP jest w następujący sposób, według kolejności napisu!
Żywioł, Podstawy Magii, Iluzja.

Myślę, że Poradnik wam się spodobał, nawet jeżeli nie miałem jeszcze styczności z MMO RPG i serdecznie dziękuję wszystkim za miłe komentarze, a także poprawki ;)

#2 Menester

Menester

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisany 28.12.2013 - 21:09:32

Nie rozumiem po co od razu tyle wytrzymałości?

Przecież mag może cały czas rzucać combo ściana + meteory + odpychanie i tak w kółko, moby +20 lvli padają od tak, a ty nie tracisz ani odrobinki życia -.-

Potrzebujesz pomocy? Chcesz zgłosić użytkownika lub coś Cię niepokoi? Kliknij tu!

6398_emoticon_star.gifTutorial Początkującego | Regulamin Forum | Lektura Obowiązkowa 6398_emoticon_star.gif

#3 BookMage

BookMage

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 28.12.2013 - 21:17:12

Najprawdopodobniej chodziło mu o dalsze poziomy Czarodzieja.

Ciemność i mrok...
Strach w oczach

#4 TheOrientExpress

TheOrientExpress

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 28.12.2013 - 21:34:27

Pierwszą rzeczą, którą się zajmiemy będzie Leczenie robimy to w jaki chcemy sposób, według gustu. Drugą będzię iluzja, zajmujemy się iluzją, dzięki, której będziemy panować nad umysłami mobów. I ostatnią rzeczą będą dwie pozostałe, robimy z nimi całkowicie już co chcemy.  

Pomocne bardzo. Jak już się bierzesz za pisanie poradnika to każdy chciałby widzieć cokolwiek innego niż 'jak chcemy'.

Przecież mag może cały czas rzucać combo ściana + meteory + odpychanie i tak w kółko, moby +20 lvli padają od tak, a ty nie tracisz ani odrobinki życia -.-

Z tą wytrzymałością niby masz racje, a niby nie.. wystarczy poczytać rosyjskie forum, żeby zrozumieć, że rzeczywiście jest mocno przydatna. Natomiast co do ściany ognia - warto zauważyć, że jak już bijesz potworki 20 poziomów wyższe to przebijają one ową ścianę po jednym, maksymalnie dwóch uderzeniach, ale oczywiście meteory są jak najbardziej przydatne.

Nie odbierajcie Panowie mojego postu jakiego swoistego rodzaju hejta, jest to po prostu moje własne zdanie, którym chciałem się podzielić. Dzięki.

#5 Rafik

Rafik

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 05.01.2014 - 11:50:16

Musisz dać max na krytyk i szybkość.2 x100

#6 Sundevilla

Sundevilla

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 42 Postów:

Napisany 09.01.2014 - 17:48:20

PVE playa detected.

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: Czarodziej, Royal Quest Czarodziej, Royal Quest, Pkt Czarodziej

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych