Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konkurs: Anioł w podróży

3 replies to this topic

#1 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 20.02.2019 - 09:58:23

ac053ca9c9d09.png

Drodzy,

po krótkiej przerwie eventowej zapraszamy Was do kolejnego wyzwania. Będzie to promocja otwarta, dostępna dla każdego chętnego.

Wielokrotnie trafiały do nas informacje o tym, że początkujący gracze nie bardzo wiedzą jak zaczynać swoją przygodę z grą. Nic z kolei nie będzie dla nich tak pomocne, jak wsparcie doświadczonego gracza, dla którego utarczka z Hugo to prawdziwa codzienność.

Ogłaszamy zatem konkurs na Anioła w podróży!

Skierowany jest do graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i w istocie mogą sobie nie radzić z napływem informacji, które docierają do Was na tym etapie zabawy.

Skierowany jest także do tych, którzy chcieliby takim śmiałkom pomóc. Płacimy w Realach za dobre uczynki. Pamiętajcie: Dobro zawsze wraca!  :wub:

REGULAMIN KONKURSU:

• W temacie konkursowym lub przez prywatną wiadomość na forum lub przez prywatną wiadomość na naszym kanale Facebook prosimy o zgłoszenia osób początkujących i zaawansowanych, które chciałyby wspólnie ruszyć po przygody w świecie Aury,
  • Przyjmowane są wyłącznie zgłoszenia osób z poziomem 60+ (w przypadku zaawansowanych) i do poziomu 30 (w przypadku początkujących - przy czym dokładnie sprawdzimy, czy nie jest to jedno z multikont. Próby wyłudzenia nagród będą surowo karane),
  • Celem wydarzenia są wspólne przygody, odkrywanie świata, uczenie poprawnego rozdawania talentów i umiejętności. Im więcej nauczycie osobę początkującą, tym bardziej to docenimy,
  • Wspólne przygody muszą być udokumentowane co najmniej trzema wspólnymi screenami z wypraw (min. 1 screen na 1 dzień), które następnie przesłane będą do weryfikacji (sposoby: patrz pkt. 1),
  • Nagrodą dla osoby wspierającej będzie zestaw Reali. Ich wysokość dopasowana będzie do progresu i zadowolenia osoby wspieranej,
  • Nagrodą dla początkującego będzie 1 ze wskazanych pupili i wybrane zestawy ulepszeń, które pomogą w dalszych przygodach,
  • Czas trwania promocji jest nieograniczony,
  • Administracja zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu lub wycofania konkursu bez wcześniejszej adnotacji.

To wydarzenie ma zachęcić do wspólnych przygód i pomóc Wam we właściwym zrozumieniu gry.

Zakładamy, że będziemy stale rozwijać wydarzenie i oferować Wam kolejne, nowe i ciekawsze wyzwania, w zależności od zaangażowania samych śmiałków.

Zgłaszajcie się i wio - po przygodę ;)

#2 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 04.03.2019 - 11:23:35

Nie wiem na jakiej zasadzie mają wyglądać te zgłoszenia, ale jeśli któryś z Was - początkujących pragnie dowiedzieć się czegoś na temat klasy Rycerza Ciemności to chętnie służę pomocą. Mój nick w grze: Ziglaw

Oprócz podstaw odnośnie profesji udzielę wszelkich informacji ogólnych na temat świata gry, lokacji, potworów czy ekwipunku, który będzie wam potrzebny. Postaram się wam przyswoić rzeczy, które będę wam niezbędne oraz spróbuję odradzić te na, które poświęcanie czasu jest bezsensowne. Pomogę wyjaśnić questa czy dwa oraz przebiegnę wam Podziemne jezioro czy golema ;P.

W Royal questa gram od roku 2013. Przez ten czas doświadczyłem wielu zmian i nagromadziłem niezły zasób informacji, którymi chętnie się podzielę. Talenty, rozdawanie cech i styl rozrywki. Ciekawe i przydatne wskazówki, mechaniki o których się po prostu z początku nie wie ponieważ trzeba czasu by do nich dojść - dowiecie się tego wszystkiego a to dopiero początek.

Piszcie do mnie w grze i na forum, na skrzynkę czy priv. Dostępny jestem zazwyczaj od 19:00 do 23:00 wieczorem ale bardzo prawdopodobne, że uda się wam złapać mnie wcześniej.

I Want It all. And I want it now.

#3 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 05.03.2019 - 16:12:47

Nie wiem na jakiej zasadzie mają wyglądać te zgłoszenia, ale jeśli któryś z Was - początkujących pragnie dowiedzieć się czegoś na temat klasy Rycerza Ciemności to chętnie służę pomocą. Mój nick w grze: Ziglaw

Oprócz podstaw odnośnie profesji udzielę wszelkich informacji ogólnych na temat świata gry, lokacji, potworów czy ekwipunku, który będzie wam potrzebny. Postaram się wam przyswoić rzeczy, które będę wam niezbędne oraz spróbuję odradzić te na, które poświęcanie czasu jest bezsensowne. Pomogę wyjaśnić questa czy dwa oraz przebiegnę wam Podziemne jezioro czy golema ;P.

W Royal questa gram od roku 2013. Przez ten czas doświadczyłem wielu zmian i nagromadziłem niezły zasób informacji, którymi chętnie się podzielę. Talenty, rozdawanie cech i styl rozrywki. Ciekawe i przydatne wskazówki, mechaniki o których się po prostu z początku nie wie ponieważ trzeba czasu by do nich dojść - dowiecie się tego wszystkiego a to dopiero początek.

Piszcie do mnie w grze i na forum, na skrzynkę czy priv. Dostępny jestem zazwyczaj od 19:00 do 23:00 wieczorem ale bardzo prawdopodobne, że uda się wam złapać mnie wcześniej.

Ja byłbym jak najbardziej chętny może złapiemy sie w grze w tym przedziale 19-23 mój nick Zbiggers. Jeśli nie to tutaj może podrzucisz pare rad przykładowe eq na 34 lvl i najważniejsze jak expic efektywnie :D

#4 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 09.03.2019 - 14:43:43

Tu Zbiggers jak najbardziej jestem zadowolony z pomocy Ziglawa więc myslę że zasłużył jak najbardziej aby być branym pod uwage w konkursie :D

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych