Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powrót

14 replies to this topic

#1 oxox_

oxox_

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31.12.2018 - 20:59:38

Witam,

Czy jest sens zaczynać zabawę w RQ? Grałem kilka lat wstecz i doszedłem do 20 lvl, ale zniechęciłem się, bo na każdym kroku spotykałem graczy, którzy twierdzili, że jest masakryczne p2w i miesięcznie 300-500 zł trzeba wydawać, żeby się liczyć w top 100. Premium nie ma problemu, ale 300 zł na grę online miesięcznie to odpada.

Wybaczcie za zły dział ...

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 692 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 31.12.2018 - 21:31:36

Siemka,

300-500 ziko na miecha? Kto nagadał Ci takich bzdur? By być kimś nie musisz wydawać tony mamony. Wystarczy ogar a da się osiągnąć wszystko. Oczywiście zależy od czasu. Albo inwestujesz w czas albo w kasę, przy tytułach f2p najczęściej tak to działa. Dla przykładu podam siebie. Gram od początku, posiadam EQ + 11, w większości złote pieki, karty bossów i elit a wydałem łącznie parę stówek od tamtego czasu. No ale są i tacy co wydali po kilka, kilkanaście koła, "osiągnęli" to samo, ale już nie grają. Bo cóż to za przyjemność kupić sobie EQ?

Gra mimo wszystko jest przyjemna.

Polecam i pozdrawiam.

Oraz szczęśliwego nowego :)

• Matmad and XxMARCINxX like this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 226 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 31.12.2018 - 21:32:54

Grać warto bo kontent jest spoko, ale p2w jakie było takie jest i wydanie 50-300kk na ulepszenie broni dwurecznej z poziomu +9 na +10 jest jednak kosztowne. Ogólnie zrobienie całego ekwipunku (teraz na 65 poziom) jest w cholerę kosztowne.

Jeśli grasz PvE to nie będziesz się nudzić, bo jest dużo nowych dziennych bossów, z których ten ekwipunek (65lvl) leci, każdy ma swoją kartę, wbicie maksymalnego poziomu jest łatwe, tym bardziej jeśli masz premkę, bo jest masakrycznie duża ilości zadań dziennych, z lini fabularnej wyciągniesz pewnie z 30kk, chociaż tu sie mogę mylić

Jeśli grasz PvP, to niestety, pola praktycznie w ogóle nie wbijają, areny czasem, a na zamkach walki z graczami nie ma co szukać.

Mam nadzieję że pomogłem, miłego powrotu ^^
  • Thyrael likes this

#4 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 692 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 01.01.2019 - 11:11:30

O Tobie nawet nie pomyślałem Marcinie przyjacielu Ty mój :D

#5 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 01.01.2019 - 12:38:04

Zdradzasz mnie?

#6 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 692 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 01.01.2019 - 18:53:40

Od dawien dawna, przedaje to tu to tam, to z tym to  tamtym :lol:

#7 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 01.01.2019 - 21:12:42

Z nami koniec. Smuteczeq. Już zapomniałeś dzięki komu masz eq :P

#8 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 226 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 01.01.2019 - 22:40:08

A on się chciał dowiedzieć tylko, czy warto wrócić... nie powiem, umiecie zachęcić :/

#9 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 239 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 02.01.2019 - 23:50:41

Witam,

Czy jest sens zaczynać zabawę w RQ? Grałem kilka lat wstecz i doszedłem do 20 lvl, ale zniechęciłem się, bo na każdym kroku spotykałem graczy, którzy twierdzili, że jest masakryczne p2w i miesięcznie 300-500 zł trzeba wydawać, żeby się liczyć w top 100. Premium nie ma problemu, ale 300 zł na grę online miesięcznie to odpada.

Wybaczcie za zły dział ...

Moim zdaniem coś ściemniasz koleś. Ja też zacząłem w to grać kilka lat temu i ani razu nikt mi nie powiedział - nawet nie zasugerował - że  jest masakryczne p2w i że TRZEBA wydawać kasę. Chyba, że sam dopytywałeś co trzeba zrobić, aby liczyć się w top 10 (myślę, że jedno zero za dużo ci się dodało :lol: ). Czyli wymuszałeś niejako odpowiedź, która nasuwała się sama i nawet nie trzeba było o to pytać.

Czy jest sens zaczynać zabawę w RQ obecnie? To zależy. Jeśli masz dużo wolnego czasu (zakładając, że nie będziesz dotował albo będziesz dotował, ale niewiele) i chcesz go poświęcić na granie w grę, w którą obecnie grają już tylko zatwardziali maniacy z jednej strony i totalne przegrywy z drugiej, to warto ;)

Ze słownika slangu miejskiego: Przegryw
Osoba, która przegrywa życie, nie odnosi sukcesów w żadnej dziedzinie życia, nie ma pieniędzy, pracy, dziewczyny/chłopaka itp. i spędza swój wolny czas w internecie.

#10 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 03.01.2019 - 11:32:04

Moim zdaniem coś ściemniasz koleś. Ja też zacząłem w to grać kilka lat temu i ani razu nikt mi nie powiedział - nawet nie zasugerował - że  jest masakryczne p2w i że TRZEBA wydawać kasę. 

Z tym się niestety nie zgodzę, bo te opinie rzeczywiście się z jakiegoś powodu pojawiały. Niestety, głównie od osób, które nigdy w RQ szczególnie nie grały.

oxox - ja Cię oczywiście zachęcam, zwłaszcza teraz, gdy zaliczamy tak ogromne wzrosty wśród aktywnych graczy. Nudzić się na pewno nie będziesz :)

#11 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 226 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 03.01.2019 - 11:56:25

Są też osoby, Zdzisiu, którym gra sprawia przyjemność i chcą skończyć, co zaczęli, no, ale to margines :)

#12 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 03.01.2019 - 20:33:01

Płacze.. Przecież w tej grze 90% ludzi donuje donowalo i będzie donowac.. Tu nie chodzi o to że się nie da zrobić eq Bez wydawania hajsu tylko chodzi o to że bez niego takie eq robi się bardzo dlugo i tak jeśli chcesz w tej grze coś znaczyć to ta gra robi się p2w. gra darmowa ale cała resztę chociaż częściowo trzeba kupić. Nawet taki thyrus sam przyznaje że wydawał hajs miomo że to handlarz doskonały.
  • Thyrael and Matmad like this

#13 oxox_

oxox_

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 05.01.2019 - 00:07:50

Czas jest i to sporo, jedynie martwi mnie ten apsekt "Jeśli grasz PvP, to niestety, pola praktycznie w ogóle nie wbijają, areny czasem, a na zamkach walki z graczami nie ma co szukać." Jeżeli to gra typowa pve to jednak podziękuje. Grałem długi czas w BDO i wydałem dość sporo gotówki, ale ze względu na brak pvp odpuściłem sobie ten tytuł, bo samo pve na dłuższą mete dla mnie jest monotonne. PvP to esencja mmorpg:)

#14 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 692 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 05.01.2019 - 14:05:58

Ja tam osobiście aż tak bardzo na PvP nie narzekam. Kiedy nie wyjdę na piramidkę czy lalkarza to ktoś się nawinie mi pod młotek ^^

Szkoda tylko tych zamków. To co jest obecnie to dno i wodorosty.

No ale cóż, może kiedyś się to zmieni :D

#15 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 05.01.2019 - 14:24:38

Szkoda tylko tych zamków.

I obecna formuła raczej długo nie pożyje ;)

• Thyrael, ostr47 and XxMARCINxX like this

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych