Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tutorial: Rycerz Ciemności


No replies to this topic

#1 Matmad

Matmad

    Gracz Niezawodny

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.12.2018 - 16:35:45

Rycerz Ciemności - obecnie jedna z dwóch najlepszych i najchętniej wybieranych klas. Bardzo dobrze sprawdza się w PvP jak i PvE z uwagi na duże leczenie i sporą ilość zadawanych obrażeń. Mój RC jest nastawiony na to drugie, czyli walkę z potworami ;) Z obecnym buildem mogę bez problemu sprowokować walkę ze sporą grupą potworów, zapewniając tym samym szybkie expienie i co za tym idzie levelowanie, a przy okazji dropienie :)

Mając build pod leczenie sporo oszczędzamy na miksturach życia, bo Krwawe Żniwo je nam zastępuje :) Warto jest się zaopatrzyć w Kartę Trolla (Świetlika odradzam, bo przy RCku jest ona bezużyteczna) w zbroję, bo ten dodatkowy heal, czasami naprawdę ratuje nam tyłek, a gdy odpalimy całkiem leczenie z naszego buildu jesteśmy tak na prawdę nietykalni. Przy moim +2 000 ataku Krwawe Żniwo niekiedy leczy po 55k, leczenie z krwawienia +-7k/sek, Karta Trolla +-3k/sek oraz Pieczęć Nosferatu 3-5k/sek.

Statystyki polecam rozdawać 3 siła 1 wytrzymałość i na odwrót, aż do czasu, gdy wymaxujemy obie te cechy, a gdy się to już stanie, resztę punktów wydajemy w szczęście.

Budując naszą postać pod kątem talentów, mając na uwadze szybki exp polecam najpierw zrobić drzewko "Krew", następnie wydać talent w "Biegłość", Moc i na końcu Stal :) Drzewko Moc buffuje nam Nieokiełznany Gniew, przez co wyciągamy bardzo mocne ciosy krytyczne będąc pod wpływem tego efektu (bazowo, bez premii do krytyków z pieczęci osiągamy 220% mocy krytyka, ale pod warunkiem, że zmienimy jeden talent)

Żywiołami, które sprzyjają Rycerzowi Ciemności są ogień (Napad Szału) i ziemia (Trzęsienie Ziemi, Gniew), ale posiadając neutralną broń zadawane obrażenia będą równomierne + będziemy zadawać większe obrażenia potworom z odpornością na żywioły.

Załączone pliki

Dodaj odpowiedź  


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych