Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamki: to juz nawet nie jest smieszne....

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
18 replies to this topic

#1 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 21.11.2018 - 22:59:21

Witam po raz kolejny w moim temacie, ktory zagotuje krew w zylach administracji, tak jak gotuje sie w moich!

Dzis po raz czwarty z rzedu przegralismy wygrany zamek! Czemu?! Bo zrespilismy sie po przeciwnej stronie mapy niz otwarty portal! Po raz kuzwa czwarty!

Wygrywalismy caly zamek, wtedy jeden kolega stwierdzil, ze musi juz isc i przegralismy ostatnia walke, konczac Klucznika.

Odzyskalibysmy klucz, gdybysmy pojawili sie po smierci przy otwartym portalu, ale pojawilismy sie po przeciwnej stronie i wez tu dobiegnij, gdzie przeciwna gildia jest juz dwa razy dalej!

Tak bylo 3 razy, ale za pierwszym razem pojawilismy sie owszem przy portalu, ktory w magiczny sposob zmienil sie na przeciwna strone mapy jakies 5 sekund pozniej!

Zawsze resp byl przy otwartym portalu, zeby miec ostatnia szanse odzyskania klucza i portal sie nie zmienial przez dluzszy czas, wiec co sie dzieje teraz?!

Ja mam na to trzy wyjasnienia:

1. Administracja mnie juz tak nie lubi, ze nie da mi nawet zamku (a trac pieniadze glupi Galvatronie, masz swoja nagrode za to co zrobiles i jak sie nam sprzeciwiles), wiec pozmieniali cos w kodzie gry!

2. Postelik aka BlowYourMind z ktorym to sie dzieje, uzywa jakiegos czita do ulatwiania sobie zdobywania zamku.

3. Bug gry.

I teraz mam pytanie: co sie dzieje i czy to bedzie wogole wyjasnione/naprawione, czy moj temat zostanie jak zwykle zamkniety, a ja dostane bana? Ktora z tych teorii jest trafna? Bo wiecej opcji ja nie widze. Musi byc jedna z tych trzech. Ktora?

W razie jakbyscie probowali mnie po raz kolejny zamknac administracjo, przygotowalem sie: sprawa juz poszla do developerow, wiec jak nie Wy, oni to naprawia. Ja juz nie bede sie z Wami uzeral i wysluchiwal zludnych obietnic, od razu jade do ruskich. Was tylko informuje, ze takie jajca maja miejsce. Mam nadzieje, ze cos z tym sami zrobicie, zeby uniknac takich sytuacji w przyszlosci.

Prosze o wyjasnienie i/lub naprawe ewentualnego buga gry.

#2 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 00:04:11

EX DI

Blow ma dobre eq, sam z nim walczyłem na krzyżu + czaro i łowca w pt. Jedyne co to raczej uprzykrzaliśmy mu życie. 

Portal z tego co widziałem zmienia się szybko i często a respi randomowo. Nie ma co się pruć, najlepiej sobie odpuścić i iść nowe eq robić albo na nie zarabiać. 

Do zamków trzeba nawet teraz mieć dobre eq i szczęście żeby trafić na możliwość wygrania. 

#3 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 00:48:54

EX DI

Blow ma dobre eq, sam z nim walczyłem na krzyżu + czaro i łowca w pt. Jedyne co to raczej uprzykrzaliśmy mu życie. 

Portal z tego co widziałem zmienia się szybko i często a respi randomowo. Nie ma co się pruć, najlepiej sobie odpuścić i iść nowe eq robić albo na nie zarabiać. 

Do zamków trzeba nawet teraz mieć dobre eq i szczęście żeby trafić na możliwość wygrania. 

Nie czytasz ze zrozumieniem. My wygrywalismy ten zamek, zjechalismy ich za kazdym razem kiedy na nas weszli i nagle cos sie stalo... Teraz tylko pytanie: CO? Ja rozumiem raz, dwa, ale nie 4 razy z rzedu, to jest po prostu matematycznie i logicznie niemozliwe, zeby ktos mial az tyle szczescia!

A co do portali, to ja biore udzial w oblezeniach od dobrych 4 lat i jakos nigdy sie tak nie dzialo jak ostatnio...

Zreszta po smierci powinienes sie zrespic jak najblizej otwartego portalu, ale jesli to zostalo zmienione, to czemu nie ma o tym wzmianki w notkach do najnowszego patcha?

Czemu ten cholerny portal zawsze otwiera sie po przeciwnej stronie jak walczymy z Blowkiem? Albo inaczej: czemu ta cholerna gra nas zawsze respi po drugiej stronie mapy???

#4 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 01:49:58

Bo jak masz takie z nią problemy to odejdź, element losowy musi być. Wiadomo że w patchach są zmiany o których się nie pisze, nie da się opisać każdego aspektu. 

"to jest po prostu matematycznie i logicznie niemozliwe, zeby ktos mial az tyle szczescia!" 

To jak Ty 4 razy pod rząd nie wygrasz w totka to zadzwonisz na policje bo nie Ciebie wylosowało?  

Widać że nie wiesz o czym piszesz. RNG - Random number generator > ma prawo 4 razy pod rząd wywalić Cię daleko od portalu. BO JEST RANDOMOWA SZANSA i 4 razy tak wylosuje. A może i nawet 20, nigdy nie wiesz. Zrozum w końcu. 50/50 

#5 KOKSEK

KOKSEK

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 04:41:34

Tak bylo 3 razy, ale za pierwszym razem pojawilismy sie owszem przy portalu, ktory w magiczny sposob zmienil sie na przeciwna strone mapy jakies 5 sekund pozniej!

Magiczny sposób? Po prostu Blowek wyrzucił i podniósł klucz.. Nie widze w tym nic magicznego ;-; Nie raz tak się robi na zamku po zrespieniu się przeciwników żeby nie dotarli na portal xd Trzeba znać dokładnie mechanike gry, Blow nie umie czarować, tak jak i nie ma żadnych programów wspomagających.. Nie umiałby tego włączyć uwierz mi.. Ani też nie jest wiedźmą latającą na miotle, która czaruje On po prostu zna mechanike rq xd

#6 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 09:00:20

Bo jak masz takie z nią problemy to odejdź, element losowy musi być. Wiadomo że w patchach są zmiany o których się nie pisze, nie da się opisać każdego aspektu. 

"to jest po prostu matematycznie i logicznie niemozliwe, zeby ktos mial az tyle szczescia!" 

To jak Ty 4 razy pod rząd nie wygrasz w totka to zadzwonisz na policje bo nie Ciebie wylosowało?  

Widać że nie wiesz o czym piszesz. RNG - Random number generator > ma prawo 4 razy pod rząd wywalić Cię daleko od portalu. BO JEST RANDOMOWA SZANSA i 4 razy tak wylosuje. A może i nawet 20, nigdy nie wiesz. Zrozum w końcu. 50/50 

W Totka gra miliony ludzi... na zamku sa dwie gildie... o czym Ty wogole piszesz?? Porownujesz wygrana na zamku do wygranej w Totka?  :D  No to nie dziwne, czemu zadnego zdobyc nie mozesz  :D

Koksek, byc moze ja nie znam az tak mechaniki gry jak Blowek i w tym moja wina... Ale czyz nie jest powiedziane w regulaminie, ze wykorzystywanie mechaniki gry w jakikolwiek sposob powinno byc karalne banem? Wiec teraz pytanie: czy zaczac robic jak on, czy wystrzegac sie bana?  :ph34r:

Wyrzucanie i podnoszenie klucza po to, zeby pozbyc sie przeciwnikow z pola walki, jest ewidentnym kombinowaniem z machanika gry dla wlasnych korzysci i bardzo mnie cieszy, ze o tym publicznie napisales  ;)

Byc moze sprawa sie wlasnie wyjasnila, bez ingerencji administracji.

Chociaz mam nadzieje, ze i tak cos zrobia w tym temacie... bo to jest jednak lamanie regulaminu, jakby nie patrzec.

#7 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 09:28:03

Magiczny sposób? Po prostu Blowek wyrzucił i podniósł klucz.. Nie widze w tym nic magicznego ;-; Nie raz tak się robi na zamku po zrespieniu się przeciwników żeby nie dotarli na portal xd Trzeba znać dokładnie mechanike gry, Blow nie umie czarować, tak jak i nie ma żadnych programów wspomagających.. Nie umiałby tego włączyć uwierz mi.. Ani też nie jest wiedźmą latającą na miotle, która czaruje On po prostu zna mechanike rq xd

Zapisuje Twoja wypowiedz w kolejnym komentarzu, w razie gdybys go usunal... Faktycznie Lonley wywalil przy mnie klucz i go podniosl, jak sie wyczail, ze jeszcze stoje na nogach... Moze cos w tym byc  :wacko:  Wiesz, ja jestem kretynem, ktory chce tylko zeby ten serwer w koncu stal sie sprawiedliwy dla wszystkich, ale jesli widze jajca na wlasne oczy, to na nie reaguje. Po swojemu. Tej opcji niestety nie wzialem pod uwage z prostego powodu: ja nie zyje RQ, nie oddycham nim, nie place nim za czynsz, jak Wy! Nie musze znac kazdego zakamarku tej gry, ale jesli widze cos nie tak, to na to reaguje, czy Wam sie to podoba czy nie! Jesli prawda jest, ze Blowek tak wlasnie wygrywa zamki, to powinien byc ukarany, a ja zwracam honor wszystkim, ktorych nieslusznie oskarzylem.

P.S. Wyrzucanie klucza nie powinno miec zupelnie zadnego wplywu na druzyne przeciwna, taka podpowiedz zasune developerom  ;)

• KOKSEK likes this

#8 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 09:58:37

Widać Galva że się nie dogadamy  :wub:

#9 synka

synka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 12:13:35

Xd wywalił go przy was żeby mógł użyć niesmiertelki a ktoś od was go podniósł i stracił niesmiertelke tym sposobem rzeczywiście ogarniacie zamki na wcześniejszym werola alt F4 klikala 5min

#10 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 13:07:28

Przecież niesmiertelki nie działają na zamki trzeba i tak kliknąć xddddd

#11 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 22.11.2018 - 13:14:37

od zawsze każda gildia wyrzucała klucz by zmienić portal trik stary jak ta gra ...

#12 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 16:03:41

Zmienianie portalu na zamkach to żadna nowość, ale jakie mogą mieć o tym pojęcie osoby, które chodzą na zamki, których nie da się przegrać a przegrywają.

#13 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 22.11.2018 - 21:07:22

No i wlasnie taka z Wami rozmowa: zamiast cos poradzic, to od razu jazda. Dobrze, ze chociaz kilka osob cos w miare madrego napisalo. My nie kombinujemy i nie wykorzystujemy mechaniki gry, byleby cos zdobyc, moze dlatego przegrywamy. Zreszta spokojnie, jeszcze nie raz cos wygramy, to tylko kwestia czasu  ;)

#14 KOKSEK

KOKSEK

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 23.11.2018 - 13:05:47

Zapisuje Twoja wypowiedz w kolejnym komentarzu, w razie gdybys go usunal... Faktycznie Lonley wywalil przy mnie klucz i go podniosl, jak sie wyczail, ze jeszcze stoje na nogach... Moze cos w tym byc :wacko: Wiesz, ja jestem kretynem, ktory chce tylko zeby ten serwer w koncu stal sie sprawiedliwy dla wszystkich, ale jesli widze jajca na wlasne oczy, to na nie reaguje. Po swojemu. Tej opcji niestety nie wzialem pod uwage z prostego powodu: ja nie zyje RQ, nie oddycham nim, nie place nim za czynsz, jak Wy! Nie musze znac kazdego zakamarku tej gry, ale jesli widze cos nie tak, to na to reaguje, czy Wam sie to podoba czy nie! Jesli prawda jest, ze Blowek tak wlasnie wygrywa zamki, to powinien byc ukarany, a ja zwracam honor wszystkim, ktorych nieslusznie oskarzylem.

P.S. Wyrzucanie klucza nie powinno miec zupelnie zadnego wplywu na druzyne przeciwna, taka podpowiedz zasune developerom ;)

Ja też nie żyje Rq hyh, nie jesteś kretynem, nie każdy musi wiedzieć wszystko, ja też wiele rzeczy o rq nie wiem xd
  • Lord Galvatron likes this

#15 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 23.11.2018 - 17:38:38

My nie kombinujemy i nie wykorzystujemy mechaniki gry, byleby cos zdobyc, moze dlatego przegrywamy. Zreszta spokojnie, jeszcze nie raz cos wygramy, to tylko kwestia czasu  ;)

Jeśli gra oferuje nam taką mechanikę więc czemu gracz ma z niej nie skorzystać. to nie jest łamanie reguł a nawet jeśli jest to nie jest wina gracza tylko gry

Niema co się puszyć grasz dalej

#16 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 23.11.2018 - 18:34:46

Pewnie wypadało by przeczytać wszystkie posty ale nawet bez tego mogę powiedzieć tyle że trzeba się nauczyć grać a nie szerzyć bujdy o pechu.. Tak to jest grasz w coś kilka lat i nie znasz podstaw tłumacząc sobie ze nie Żyjesz gra..
PS Gdzie jest ozzaku.. Bez jego toksycznosci żaden post galvy nie ma sensu. Adam wróć.

#17 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 120 Postów:

Napisany 24.11.2018 - 12:54:19

Wykorzystywanie mechanik gry nigdy nie było karane w żaden sposób, bana można zdobyć za wykorzystywanie BŁĘDÓW w mechanice gry, a wyrzucanie klucza to nie błąd, tylko zwykła mechanika, o której wszyscy wiedzą, włącznie z deweloperami.

#18 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 26.11.2018 - 21:11:10

Wykorzystywanie mechanik gry nigdy nie było karane w żaden sposób, bana można zdobyć za wykorzystywanie BŁĘDÓW w mechanice gry, a wyrzucanie klucza to nie błąd, tylko zwykła mechanika, o której wszyscy wiedzą, włącznie z deweloperami.

Pozwole sobie zacytowac najnowszy punkt regulaminu, o ktorym Ty najwidoczniej nie wiesz, wiec nie jestem jedyny, ktory czegos nie wie:

"2.9. Umyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób niezgodny z zamierzeniem twórców, pomimo wyraźnego zalecenia zawartego w regulaminie gry, jak np. nadużywanie systemu pojedynków i aren, poprzez ustawianie, uzgadnianie lub podkładanie walk, celem sztucznego podniesienia pozycji w rankingach lub uzyskania innych korzyści. Także rozmyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób utrudniający rozgrywkę innym graczom w stopniu nagannym.

Przewidziana Kara: Wykluczenie z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożone na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres do 5 lat"

To jezeli za pojedynki, za ktore nie ma juz zadnej nagrody, oprocz osiagniecia i tytulu, mozna wyrwac bana, to czemu nie za kombinowanie na zamku, za ktory sa pokazne zyski w postaci run, kamieni, woskow, kart, kluczy, kasy, etc.? Ten regulamin jak zwykle jest kombinowany tylko w jedna strone, a mial byc przeciez sposobem na to, zeby jedna gildia nie posiadala wszystkich zamkow... ehhh

#19 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 26.11.2018 - 21:16:20

Ja też nie żyje Rq hyh, nie jesteś kretynem, nie każdy musi wiedzieć wszystko, ja też wiele rzeczy o rq nie wiem xd

Ty najbardziej z sensem napisales i to dzieki Tobie sprawa sie wyjasnila  :)  Reszta zamiast cos wyjasnic, od razu wyjezdza do mnie, ze nie znam sie na grze, bo jestem glupi. Dzieki serdeczne za wyczerpujaca odpowiedz.

A ja juz sie zegnam z forum, to byl moj ostatni post, bo widze, ze co bym nie napisal, chocbym mial racje, to od razu zalewa mnie fala toksycznosci! Ludzie, ktorzy mysla podobnie, nie wypowiadaja sie zazwyczaj, tylko tacy, ktorzy pisza, aby mi dowalic. Od tej pory jak bede mial cos do oznajmienia, napisze to na naszej stronce Gildia Avengers FB, na ktora serdecznie zapraszam.

Prosze administracje o zamkniecie tego tematu, bo tu juz nic madrego nikt wiecej nie napisze, beda tylko dymy wszczynac.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych