Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co dalej z eventami i aktywnością?

24 replies to this topic

#1 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 00:40:10

Norad obiecał nam kolejną dawkę eventów oraz w przyszłym czasie informacje, miał się tak dzielić nimi głównie na pw, tymczasem dostałem odpowiedź iż nic nie może zdradzić. Co planuje administracja, czy będzie to miało pozytywny skutek na wzrost graczy? Dlaczego wszystko jest przed nami ukrywane? Czy dostaniemy jakieś informacje czy może jednak skończy się na obietnicach? Pozdrawiam.

• Kamstar likes this

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

www.youtube.com/watch?v=L3vPUIFRz_w&t=77s

#2 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 00:50:02

Właśnie, fajnie, że są organizowane małe eventy na forum, ale przydałoby się coś na większą skalę. Btw na ruskim są obecnie mega duże promocje w IS 50-75%, u nas też możemy się tego spodziewać?

• PanGlack. likes this

Enjoy!

#3 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 00:52:45

Właśnie, fajnie, że są organizowane małe eventy na forum, ale przydałoby się coś na większą skalę. Btw na ruskim są obecnie mega duże promocje w IS 50-75%, u nas też możemy się tego spodziewać?

Znając życie developer nie wyrazi na nic zgody, ponieważ pl serwer mu zwisa, główny zarobek ma na ru serwerze i wszystko gra jak w zegarku, ale u nich, nie u nas...

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

#4 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 01:02:35

Znając życie developer nie wyrazi na nic zgody, ponieważ pl serwer mu zwisa, główny zarobek ma na ru serwerze i wszystko gra jak w zegarku, ale u nich, nie u nas...

o to to Bardzo dobrze napisane. Swoją drogą poruszyłeś bardzo ciekawą kwestię, nasz serwer od początku jest traktowany jako serwer "demo". Często nie ma u nas rzeczy dostępnych na innych serwerach, wydaje mi się, że powinno się to zmienić.

Enjoy!

#5 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 07:35:39

Wszyscy dobrze wiemy że raczej wiele się nie zmieni. Ten serwer jak takim błąkającym się burkiem. Dajesz mu ochłapy w postaci np. kostiumów czy eventów a jak zaczyna warczeć bo chce więcej to dadzą nową lokacje i cześć. 

¯\_(ツ)_/¯

#6 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 10.11.2018 - 09:41:41

Ozz, już chyba kiedyś zadawałeś podobne pytania, przypomnij sobie czy uzyskałeś na nie satysfakcjonującą odpowiedź? :)

A to, że Norad nas zbywa, udając że nic nie wie, a dużo robi w kierunku odbudowy serwera jest śmieszne. A sytuacja, w której wszedł do tematu, tylko po to, żeby usunąć screeny, na których nic konkretnego, oprócz kilku itemów, a następnie zablokowanie go, potwierdziła niezdarność adm
  • XxMARCINxX likes this

#7 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 10:52:03

(...) A sytuacja, w której wszedł do tematu, tylko po to, żeby usunąć screeny, na których nic konkretnego, oprócz kilku itemów, a następnie zablokowanie go, potwierdziła niezdarność adm

Sam poprosiłem go na pw by zamknął temat bo nie widziałem sensu jego ciągnięcia, i tak byśmy nie dostali odpowiedzi.

#8 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 10.11.2018 - 13:33:31

Sam poprosiłem go na pw by zamknął temat bo nie widziałem sensu jego ciągnięcia, i tak byśmy nie dostali odpowiedzi.

Ale mimo wszystko wszedł do tematu, a widząc że społeczność się burzy powinien zabrać głos
  • BirdMashine likes this

#9 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 10.11.2018 - 13:34:34

Poza tym nie wiem czego oczekuję... byłyby to te same mrzonki, co zapodaje nam tydzień, miesiąc czy rok czasu

#10 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 14:31:14

To juz nie mrzonki a mrożonki bardziej.

#11 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 19:50:15

Promocję to bardziej na polskim serwerze jest ich więcej, a co do.administracji to jest lepsza od ruskiej tam to mało co eventy. Z tg co widziałem to ruscy gracze robili tematy z ss naszej promocji z strony głównej , bo oni takie 50% nie widzieli od 5lat czy 4lat. Z tg co.wiem to następny patch zmieni pvp.więcej informacji na ru . Pozdrawiam

#12 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1580 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 09:28:10

Norad obiecał nam kolejną dawkę eventów oraz w przyszłym czasie informacje(...)

Cześć,

dziękuję za Twoją wiadomość.

Jak widzicie po Konkursie Krajoznawczym, nasze kolejne działania już wystartowały, zgodnie z moją obietnicą. Będziemy je kontynuować przez cały listopad i później! Jeśli podobała się Wam moja rozpiska z Harmonogramem Króla i chcielibyście zobaczyć podobną na dalszy okres, dajcie mi koniecznie znać.

Na Prywatną Wiadomość możecie do mnie zgłaszać wszystkie propozycje do kolejnych konkursów i każdą z nich bardzo chętnie rozważę. 

Jednocześnie serdecznie dziękujemy Wam za tak duże zaangażowanie w ostatnim czasie. Miód na serce <3

• Kamstar likes this

#13 Damtam

Damtam

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 16:33:18

Multikonta są na forum zakazane. Proszę o komentarze z Twojego głównego konta. To zostaje zablokowane - administracja

• Kamstar and BirdMashine like this

#14 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 19:29:41

Dzięki Norad za wypowiedź. Pomysł na event, który prowadzisz, jak najbardziej na +. Jednak proponowałbym, abyś spróbował czegoś na większą skalę, z tego co widziałem, niestety, ale mało osób udziela się w tych eventach względem osób grających na serwerze. Być może dużo osób nie wie, że takie coś jest na forum. Proponuję aby ktoś z gm'ów popisał troszkę na shoucie o tym evencie i wtedy dużo os powinno się dowiedzieć, szczególnie nowych bo to do nich głównie te eventy są kierowane.

Tutaj jeszcze odbiegnę od tematu, ale proszę o informację czemu Ty lub ktoś z gm'ów skasował mój post, który był odpowiedzią na post osoby o nicku: PRAWILNY. Zniknął on bez mojej wiedzy i nie wiem czy zrobiłem coś nie tak, czy może złamałem regulamin, ale raczej nic takiego nie miało miejsca  :huh:  :huh: 

Pozdrawiam

Kamstar

Enjoy!

#15 Norad

Norad

GOSU

• 1580 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 19:42:46

Dzięki Norad za wypowiedź. Pomysł na event, który prowadzisz, jak najbardziej na +. Jednak proponowałbym, abyś spróbował czegoś na większą skalę, z tego co widziałem, niestety, ale mało osób udziela się w tych eventach względem osób grających na serwerze. Być może dużo osób nie wie, że takie coś jest na forum. Proponuję aby ktoś z gm'ów popisał troszkę na shoucie o tym evencie i wtedy dużo os powinno się dowiedzieć, szczególnie nowych bo to do nich głównie te eventy są kierowane.

Dzięki za uwagę. Przegadamy to w środku i zobaczymy co można jeszcze zrobić :)

PS. W zakresie drugiego pytania nie będę odbiegał od wątku głównego, by coś tłumaczyć - ani teraz, ani w przyszłości. W razie uwag co do słuszności usuwania postów, każdego z Was zapraszam zawsze na PW. Jestem tu częściej niż Wy ;)

#16 Krakers

Krakers

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 20:29:12

Odpowiem Ci. Być może masz rację pisząc, że dużo osób nie wie, że coś takiego jest na forum. Z drugiej jednak strony nie pomyślałeś chyba o tym, że ci nowi gracze, o których piszesz, nie mają tak wysokich leveli aby brać udział w tego typu eventach.

• Kamstar likes this

#17 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 12.11.2018 - 22:37:59

Odpowiem Ci. Być może masz rację pisząc, że dużo osób nie wie, że coś takiego jest na forum. Z drugiej jednak strony nie pomyślałeś chyba o tym, że ci nowi gracze, o których piszesz, nie mają tak wysokich leveli aby brać udział w tego typu eventach.

Fakt, dzięki za poprawę, nie zwróciłem na to uwagi. Ostatni event nie jest dla graczy na niskim lvl, ale np: event z dyniami był jak najbardziej dla wszystkich,a zgłoszeń od graczy nowych dużo nie było, a trzeba przyznać, że graczy bardzo dużo przybyło.

Enjoy!

#18 Norad

Norad

GOSU

• 1580 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 08:55:04

(...)nie mają tak wysokich leveli aby brać udział w tego typu eventach.

Dlatego w części konkursów poziom nie ma żadnego znaczenia, a niektóre z nich przeznaczone są jedynie na 'low level'. Jeśli jednak uważasz, że poziom jest problemem, dopilnuję by w przyszłości odbywało się więcej wydarzeń dla początkujących ;)

#19 Krakers

Krakers

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 11:58:49

Fakt, dzięki za poprawę, nie zwróciłem na to uwagi. Ostatni event nie jest dla graczy na niskim lvl, ale np: event z dyniami był jak najbardziej dla wszystkich,a zgłoszeń od graczy nowych dużo nie było, a trzeba przyznać, że graczy bardzo dużo przybyło.

I tu jest pytanie: nowych graczy czy altów? Ale pomijając to, niskopoziomowe postacie zdają sobie sprawę z tego, że w porównaniu do graczy wysokopoziomowych raczej nie mają szans na wygraną, więc może nie było od nich dużo zgłoszeń w evencie z dyniami.

Dlatego w części konkursów poziom nie ma żadnego znaczenia, a niektóre z nich przeznaczone są jedynie na 'low level'. Jeśli jednak uważasz, że poziom jest problemem, dopilnuję by w przyszłości odbywało się więcej wydarzeń dla początkujących ;)

Norad, ja o tym wiem. I nie mam z tym problemu. Moja odpowiedż dotyczyła jedynie "niefortunnego" wpisu Kamstara. Ale jeśli jest tak, jak pisze Kamstar, że nowych graczy przybyło, to można by zrobić dla nich w przyszłości trochę wydarzeń. Pozdrawiam.

#20 Norad

Norad

GOSU

• 1580 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 12:12:27

I tu jest pytanie: nowych graczy czy altów? 

Tu pozwolę się wtrącić, bo jakby nie patrzeć temat zahacza o naszą aktywność.

Graczy na Chrobrym II przybywa. I mowa tu o nowych kontach, nie altach. Tendencja jest bardzo pozytywna, dlatego napisałem o miodzie na serce ;)

Dołożę z ekipą wszelkich starań, by trendy podtrzymać. W najbliższych miesiącach prawdopodobnie czeka nas tylko JEDEN tydzień bez żadnych konkursów i eventów, a i to wcale nie jest jeszcze pewne. Także zostańcie z nami, działamy!

W zakresie samych propozycji konkursowych raz jeszcze napiszę: chętnie przyjmę wszystkie Wasze propozycje zarówno tu na PW, jak i poprzez inne źródła komunikacji (FB, maile, strona). Każdego dnia wpada nam na skrzynkę kilka sugestii, a ja stale je segreguję, nic nam nie ucieknie :)

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych