Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rosyjscy gracze - ciąg dalszy

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
25 replies to this topic

#21 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:15:38

:D :D :D  Uśmiałam się , z tego autyzmu szczególnie. Zacznę pisać jako gość, bo jak piszę ujawniając się, to chociaż mam z was ubaw, ale nie rozumiecie co piszę. :) Dzidowa się żegna z forum, wejdzie anonim :)

#22 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:24:05

:D :D :D  Uśmiałam się , z tego autyzmu szczególnie. Zacznę pisać jako gość, bo jak piszę ujawniając się, to chociaż mam z was ubaw, ale nie rozumiecie co piszę. :) Dzidowa się żegna z forum, wejdzie anonim :)

Nie chodzi tu o Twoją osobę, lecz o fakt iż napisałaś totalną głupotę, nie widzę powodu abyś miała pisać z anonimowych kont.

• BirdMashine likes this

Enjoy!

#23 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 153 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:26:37

No ja nie wiem kto by miał trzymać kartę bossa jak nie lider kiedy jest kolejka oczekujących na nią. Może miał pójść do randoma na 10 lvlu z tekstem "potrzymaj mi karte"? WTF 

Od dawien dawna - mimo iż nigdy nie byłem w top gildii - zawsze była ustalona kolejka osób chętnych na daną kartę i jakoś nikt nie płakał że ma ją lider czy tam ktoś w magazynie

Widzę że temat nic nie da, zero odzewu administracji. Proszę o zamknięcie. 

#24 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:40:33

Właśnie, doczekamy się stanowiska administracji?

Enjoy!

#25 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:46:25

Właśnie, doczekamy się stanowiska administracji?

Uwielbiam pytania retoryczne odnośnie administracji, są tak słodkie jak miód ^^

• Kamstar likes this

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

www.youtube.com/watch?v=L3vPUIFRz_w&t=77s

#26 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 23:05:17

Kolejki do kart zawsze były i żadnego niewolnictwa w tym nie było bo jak ktoś chciał kartę to musiał się starać o nią jak i płacić nie mało tym którzy ją wydropili.. I to chyba logiczne że lider bądź jego prawa ręka jest osobą zaufana i taka kartę trzymał jak to np w AM było do czasu spłaty.. Co ja ci dzida tłumaczyć będę nick mówi sam za siebie..

Jeżeli chodzi o multikonta to nie ma szans na żadne działania.. Do póki ktoś sam się nie zgłosi że zrobił sryliard kont z których czerpie korzyści i nie doda załącznika z dowodami to nic się nie stanie.. Każdy wie że to było złe posunięcie ale łatwiej o tym zapomnieć niż to zmienić..

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych