Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rosyjscy gracze - ciąg dalszy

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
25 replies to this topic

#1 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 153 Postów:

Napisany 06.11.2018 - 16:22:49

Jak wiadomo cyrki dzieją się codziennie. Chce jednak teraz poruszyć konkretny temat a mianowicie - multikonta

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czemu ten proceder jest nadal tolerowany przez administracje? 

Przy tak małej liczbie osiągnięć i ekwipunku na +7-10 musi to być kolejne konto w grze, nie mówię już o starych kartach do który dostęp jest prawie niemożliwy.  W razie potrzeby prześle screeny Noradowi na pw. Jak ta gra ma się rozwijać, jak?

Może to kolejne narzekania, może moje czepialstwo ale przynajmniej mam powód. Sensowny.

//screeny usunięte

• Kamstar likes this

#2 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 06.11.2018 - 21:00:26

Oczywiście popiera próbę walki z tym zjawiskiem bo prawda taka, że osoby, które porobiły eq z kont, były do tej pory zwykłymi jednostrzałowcami, którzy często przez długi czas nie potrafili dojść do niczego. Niestety multikonta zepsuły całą zabawę, ponieważ nagle z niewielkiej ilości osób z dobrym eq, porobiła się ich cała stolica... To samo z ruskimi, biegają na gotowych setach, nawet na nowych postaciach, niestety, ale administracja nadal z tym nic nie robi. Z tego co wiem od graczy z RU, u nich nie było problemu z tą sytuacją bo bardzo szybko była "czystka".

P.S. Czemu ss w temacie zostały usunięte? Z tego co widziałem, nie było w nich nic, co by łamało regulamin, a były ważnym elementem tego tematu.

• BirdMashine likes this

Enjoy!

#3 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 01:21:18

P.S. Czemu ss w temacie zostały usunięte? Z tego co widziałem, nie było w nich nic, co by łamało regulamin, a były ważnym elementem tego tematu.

Znając życie gdzieś już je zachomikowałeś na discordzie, podrzuć mi je tam na pw ;p

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

www.youtube.com/watch?v=L3vPUIFRz_w&t=77s

#4 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 153 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 06:26:13

Właśnie, czemu screeny zostały usunięte? Specjalnie zmodyfikowałem je tak aby nick postaci był ukryty. Inną sprawą jest to że na serwerze każdy zna praktycznie każdego, chociażby z widzenia. Jednak nadal fenomen robi Ruski gracz który pojawia się znikąd z dobrze zrobionym eq i w dodatku nie na maksymalnym poziomie..

#5 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 12:03:19

Właśnie, czemu screeny zostały usunięte? Specjalnie zmodyfikowałem je tak aby nick postaci był ukryty. Inną sprawą jest to że na serwerze każdy zna praktycznie każdego, chociażby z widzenia. Jednak nadal fenomen robi Ruski gracz który pojawia się znikąd z dobrze zrobionym eq i w dodatku nie na maksymalnym poziomie..

Można o nie poprosić na pw?

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

#6 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 679 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 07.11.2018 - 12:41:11

Można o nie poprosić na pw?

Przyłączam się do pytania ^^

Btw kto jest za tym, by odebrano ekwipunki wszystkim tym którzy je zrobili na kodach itp? :)

• Pooky likes this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#7 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 71 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 12:53:07

Jestem za tym.co napisał thyrael.

#8 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 210 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 07.11.2018 - 12:58:01

Przyłączam się do pytania ^^

Btw kto jest za tym, by odebrano ekwipunki wszystkim tym którzy je zrobili na kodach itp? :)

Jak im to udowodnisz? Równie dobrze mogli donować

#9 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 13:14:31

frydź i lapsio są biedni, nie stać ich.

#10 KaneTOP

KaneTOP

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 13:38:55

wtedy nie ma już nikogo do grania :D

#11 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 679 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 07.11.2018 - 15:27:05

Gdyby tylko chcieli i posiedzieli w logach, wszystko by się znalazło ^^

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#12 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 123 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 17:45:49

Jestem ciekaw czy odezwie sie ktos w koncu z Administracjii serwera w sprawie oszustwa bo tak to wyglada robiac po tysiace kont zeby miec kamyczki i woski. 

• PanGlack. likes this

#13 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 210 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 07.11.2018 - 18:06:56

Lola ma rację, to ten sam przypadek, co robienie nowych gildii, żeby zdobyć zamek

#14 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 153 Postów:

Napisany 07.11.2018 - 19:37:07

Norad był w moim temacie już ale tylko po to by usunąć screeny. Dobra robota

#15 Pooky

Pooky

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 17:14:05

Bardzo łatwo sprawdzić, kto robił konta, z reszta nie trzeba szukać, wystarczy popytać graczy, a potem to zweryfikować. Ale tego nie zrobią, bo już zupełnie nie będzie miał kto grać na tym serwie.

#16 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 18:11:20

O ile mi wiadomo i Norad o tym pisał,że multikonta nie są zabronione :)

#17 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 18:47:45

O ile mi wiadomo i Norad o tym pisał,że multikonta nie są zabronione :)

Multikonta nie, ale już ich wykorzystywanie podobno tak. Niestety, ale od początku gry administratorzy sami nie wiedzą co mówią i jak powinno interpretować się regulamin. Już kiedyś to udowodniłem to, po czym miałem bana na miesiąc.
Regulamin jest tak napisany, że każdy interpretuje jak uważa. Ktoś może uważać, że jest to niezgodne z mechaniką gry, inna osoba powie: dają kamyki za darmo to czemu mam nie skorzystać jeśli każde konto ma możliwość odebrania nagrody.

Enjoy!

#18 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 19:41:03

Nie ma takiego regulaminu, który przewiduje wszystkie możliwości kombinowania w grze. Swego czasu też głośno ludzie narzekali,że karty bosów idą tylko do liderów, to też chyba nie w porządku, bo to zwykłe niewolnictwo. Inni ganiali, a dostawali liderzy i tylko ci co się nie narazili   "władzy". To co? Też powinien to obejmować  regulamin? Ile razy pisało się na forum o złodziejach, ale jak się daje okazję to będą kraść. W każdej grze ludzie kombinują, wystarczy zajrzeć na jakiekolwiek forum  gier, gdzie często szukają ułatwień na "lewo". Dla mnie to nie ma znaczenia, bo po co bym grała gdybym miała wszystko na  czerwono, na +11 i same karty bosów. Chyba nie na tym gra polega. A czy są tu tacy co kombinują? Byli, są i będą.

#19 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:03:40

Nie ma takiego regulaminu, który przewiduje wszystkie możliwości kombinowania w grze. Swego czasu też głośno ludzie narzekali,że karty bosów idą tylko do liderów, to też chyba nie w porządku, bo to zwykłe niewolnictwo. Inni ganiali, a dostawali liderzy i tylko ci co się nie narazili   "władzy". To co? Też powinien to obejmować  regulamin? Ile razy pisało się na forum o złodziejach, ale jak się daje okazję to będą kraść. W każdej grze ludzie kombinują, wystarczy zajrzeć na jakiekolwiek forum  gier, gdzie często szukają ułatwień na "lewo". Dla mnie to nie ma znaczenia, bo po co bym grała gdybym miała wszystko na  czerwono, na +11 i same karty bosów. Chyba nie na tym gra polega. A czy są tu tacy co kombinują? Byli, są i będą.

Nie wiem co ćpiesz, ale dej namiary na dilera, bo nadal nie wiesz o czym mówisz. Karty szły do ludzi z kolejek, a przekręty jak istniały to między graczami, bez wykorzystywania mechaniki gry, tu zaś jest to widoczne gołym okiem, masa muli dla darmowego is. Weź Dzidowa odstaw te prochy, bo cię chyba autyzm łapie :D

• Thyrael and XxMARCINxX like this

#20 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 08.11.2018 - 21:10:46

Jak Ozaku napisał wyżej, całkowicie odchodzisz od tematu. 
Gildia ma prawo ustalić do kogo idzie karta, nie jest to związane z regulaminem gry.

Enjoy!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych