Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powrót

1 reply to this topic

#1 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 03.11.2018 - 16:23:37

Witam 

Mysle nad powrotem do gry , lecz nwm czy bedzie się opłacało   czy jest z kim pograć? jest co robić  czy nudy?

• Kamstar likes this

#2 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 03.11.2018 - 16:48:10

W teorii było dużo patchów i content pve faktycznie się pojawił - dosyć spora ilość nowych mapek, nowe bossy/elity, dla osób grających pve jest co porobić. To jest jedyne co mogę powiedzieć o tych patchach dobrego. Niestety pvp obecnie nie istnieje - ostatnie patche zabiły całkowicie rywalizację - Zamki są takie, że można iść w 2 osoby czy nawet solo i przejąć zamek. Wojen nie ma, bo gildie są za małe. Rynek nadal jest martwy, przez mało co się sprzedaje szczególnie z nowych rzeczy, ponieważ tworzenie ich jest nieopłacalne - zbyt duży koszt a zbyt mała różnica w wartościach itemów. Reale obecnie po 46k więc nie ma co się obecnie nastawiać, że np: jako nowy gracz będziesz mógł szybko kupić premke/zrobić jakieś eq za golda.
Podsumowując, jeśli lubisz pve i nie będziesz bawił się w wyścig z robieniem eq to może CI się spodobać, dużo teraz daily jest więc też spoko opcja. Jednak jeśli jesteś graczem pvp jak ja to raczej nie pograsz. Przez ostatnie 2 dni jak chciałem wbić nawet na głupią arenę to czekałem w kolejce po godzince i nawet nie ruszyło, do tego balans klas jest tak zrypany, że od ponad roku dominują dwie klasu, Łowca oraz Rycerz Ciemności, co zabija całkowicie zabawę.

• XxMARCINxX likes this

Enjoy!

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych