Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany w Zamkach

zamki

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Fresque

Fresque

    Royal Quest GM

  • Royal Quest Support
  • 966 Postów:

Napisany 25.10.2018 - 10:13:44

Drodzy Gracze!

 

W związku z LICZNYMI zgłoszeniami i wobec faktu, że problemu nie udało się jeszcze rozwiązać programowo (co może niedługo się już zmieni) do regulaminu naszej gry dodajemy następującą rzecz:

 

Wykorzystywanie luki w mechanice gry poprzez tworzenie nowej gildii przed oblężeniem zamku w celu ominięcia kary za opuszczenie gildii uznawane będzie za obchodzenie Zasad Gry i karane z całą surowością.

 

Wpisuje się to w punkt 2.9 istniejący już w Zasadach Gry:

 

2.9. Umyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób niezgodny z zamierzeniem twórców, pomimo wyraźnego zalecenia zawartego w regulaminie gry, jak np. nadużywanie systemu pojedynków i aren, poprzez ustawianie, uzgadnianie lub podkładanie walk, celem sztucznego podniesienia pozycji w rankingach lub uzyskania innych korzyści. Także rozmyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób utrudniający rozgrywkę innym graczom w stopniu nagannym.

 

Przewidziana Kara: Wykluczenie z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożone na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres do 5 lat.

 

Może surowość tego podejścia Was dziwi, jednak ilość głosów w tej sprawie świadczy wyraźnie, że ten problem dotyczy dużej części populacji serwera.

 

Przy okazji zwracamy się też do Was z prośbą - jeżeli jakaś mechanika w grze wydaje Wam się wadliwa i jest lub może być wykorzystywana niezgodnie z przeznaczeniem, prosimy o zgłaszanie nam tego. Postaramy się reagować najszybciej jak to możliwe, ponadto pozostajemy w takich sprawach na bieżąco w kontakcie z deweloperem.


  • Norad, Thyrael, Dzidowa and 2 others like this

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ

Nie możesz się zalogować do gry? Masz problem techniczny? Potrzebujesz pomocy supportu? Pisz na: pomoc@royalquest.pl


Also tagged with one or more of these keywords: zamki

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych