Skocz do zawartości

Zdjęcie

Harmonogram Króla: Że kto stoi przed bramą?!

10 replies to this topic

#1 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 10:22:14

Złe wieści!

Zwiadowcy donoszą, że do Iris zbliża się ogromna bestia, którą wcześniej udawało się zamykać na odosobnieniu, gdzieś na pustkowiu, pod ziemią.

Za swój cel obrała prawdopodobnie stolicę i będzie chciała się do niej dostać przez jedną z najbliższych bram. Nie możemy do tego dopuścić!

Ponieważ kreatura porusza się jedynie pod osłoną nocy i trudną ją wytropić, sugerujemy zebrać siły i całą miejską milicję przed południową bramą Iris, prowadzącą do stolicy. Jej przybycie przewiduje się na samo południe w sobotę (13.10). Staniecie do walki by ją pokonać i odesłać tam, gdzie jej miejsce?

Dla niektórych będzie to sposobność do bliższego poznania niebezpieczeństw, które spływają na Aurę. Dla innych z kolei... cenny łup, który można wywalczyć po pokonaniu bestii.

db598179b2200.jpg

Nie będzie łatwo.

Liczymy na Waszą pomoc!

#2 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 11.10.2018 - 10:45:35

Mam nadzieje ze nie będzie PVP w tej strefie ?

#3 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 11:35:15

Mam nadzieje ze nie będzie PVP w tej strefie ?

Nie zmieniamy żadnych ustawień tego miejsca ;)

#4 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 138 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:54:07

Nie idzie może tego przełożyć na godziny wieczorne? W końcu to sobota więc ludzie mogą pracować a wieczorem było by idealnie. Dzieci nie w szkołach, następnego dnia niedziela czyli wolne.. halp plox

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#5 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 16:12:38

W końcu to sobota więc ludzie mogą pracować a wieczorem było by idealnie. 

Jest o tej godzinie głównie dlatego, że to dzień wolny. Może uda się całość odrobinę przedłużyć!

#6 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 11.10.2018 - 16:15:23

I co 4 skrzynki ?
  • Matmad likes this

#7 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 20:06:45

To jest dobre pytanie co z tego będzie ? Cos poleci czy tylko dla nobow zrobionych za konta 

• Lord Galvatron likes this

#8 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 12.10.2018 - 08:34:53

- Straciłem dziś dwóch wiernych kompanów - wycedził sapiący zwiadowca.

- Ale jak to się mogło stać? Ta bestia jest wolna, przemierza pustkowia samotnie! - odbąknął oburzony generał.

- N... n... n...ie wiem. Wciągnęło ich pod piasek, nagle. Nic więcej nie zauważyłem. Rozpętała się burza, uciekałem na oślep.

- ... do tego dezercja - złapał się za głowę dowódca.

- On tego nie mógł zrobić samemu. Był od nas na odległość moździerzy - oprzytomniał.

- Co?! Czyli ktoś z nim tu idzie?! Wzmocnić straże! - generał zaczął nerwowo wymachiwać rękami, krzycząc w każdym kierunku.

Może się okazać, że wielka bestia zmierza w kierunku stolicy ze wsparciem. Nie jest wiadome, jak dużym. O ile w ogóle...

Król Roland także prosi o wsparcie.

Wróg Królestwa powinien stanąć u południowej bramy zgodnie z planem, już jutro ok. godziny 12:00.

Nie wiadomo, czy niesie ze sobą jakieś pustynne skarby. Zwiadowcy nic takiego nie dostrzegli.

#9 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 14.10.2018 - 12:02:30

Dziękujemy wszystkim za udział.

Walka z trzema takimi rywalami to coś, czego jeszcze nie było, więc mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście ;)

#10 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 14.10.2018 - 12:35:55

Na FB pojawiła się mała nagroda. Warto zajrzeć!

#11 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 14.10.2018 - 13:41:04

Ta i kto nie ma zycia i cały dzien jest w sieci ma nagrode kto  jest normalny i ma real   moze popatrzec na wykorzystane juz kody?

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych