Skocz do zawartości

Zdjęcie

(Nie mam pomysły na tytuł

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
35 replies to this topic

#21 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 09.10.2018 - 18:30:24

Wiesz co tyrus napisałem długiego posta gdzie użyłem dużo mądrych słów i zalazlbym za skórę nie jednej osobie ale pisałem go na telefonie i nie zauważyłem że nie jestem zalogowany :D tam na bank by poleciał soczysty banan
  • Thyrael likes this

#22 KaneTOP

KaneTOP

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 09.10.2018 - 19:05:48

TeutonGame,jesteś kłamcą.  Pokaż zdjęcia, w których piszę obraźliwe słowa po rosyjsku.

#23 KaneTOP

KaneTOP

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 09.10.2018 - 19:07:52

Czy ty i twoja firma nadal nie jesteście spokojni?  Nie wiesz, co napisać, nawet o mnie. Zrozum, nic z tego nie wyjdzie. Tylko coś o tobie pisać, ja też mogę. Potrzebujesz dowodu.

#24 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 09.10.2018 - 19:48:40

Kocham to tłumaczenie z translatora XD

#25 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 09.10.2018 - 19:50:10

Jak to na serwerze rosyjskim banuja za pisanie po polsku? Z tego co rozumuje to mowicie, ze oni banuja za cokolwiek napisane w naszym jezyku? Nawet za takie "Dzien dobry"?

#26 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 00:19:55

Znaczy się zanim Administracja odbierze mi raz jeszcze głos za bycie niewygodnym pragnę wpierw zaznaczyć, że według. zasad gry możemy posiadać wiele kont w grze, a podczas rejestracji konta w grze automatycznie tworzy się ono na forum, tak więc uchybienia we własnym regulaminie przydałoby się poprawić, nie znaczy to jednak, że całkiem legalnie posiadam 2 konto, a teraz do rzeczy...

Wiecie o co jest spór? To proste, spłakany Bartek, poniżany przez rosyjskich graczy z powodu karty desa, którą wydropili mu rosyjscy koledzy (szczegółów nie będę rozwijać, kto słyszał historię, wie o czym mówię) zbanował się na ru i uciekł na nasz serwer, nasi koledzy ze wschodu bardzo go gnębili, nie wiedział jednak, że Kane również z swoją ekipką tu jest i ta ekipka opowie na pl serwerze o wydarzeniach z RU i tak od tej pory trwają bolączki 15 letniego Bartka, który na siłę czy jak kto woli na zemstę stara się udowodnić swoją wyższość nad Kane i jego znajomymi i uprzykrzać mu życie. Bardzo nie ładnie Blowek ^^

Ps. Jestem ciekaw jakby wyglądało spotkanie realne Kane z racuszkiem, pączuszkiem Blowkiem, na widok kolegi ze wschodu chowałby się chyba po wszystkich kątach, a przez sieć taki kozak ^^

• Lord Galvatron and KaneTOP like this

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

www.youtube.com/watch?v=L3vPUIFRz_w&t=77s

#27 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 09:48:40

Czepianie się o to, że ktoś reklamuje swój kanał na chacie gry jest słabe, ale mimo wszystko jeśli regulamin nie zezwala na takie działania, to powinny być wyciągnięte konsekwencje albo regulamin powinien być zmieniony.
Co do rosyjskich gracze, dawno powinni być oni zbanowani chociażby, za wulgarny język. Szczerze powiedziawszy przeprowadziłem kiedyś test, zgłaszałem ruskich przez 2 dni za pomocą funkcji in-game za wulgarne wypowiedzi, byli to jedyni gracze jakich zgłaszałem. Co ciekawe nie dostali oni bana, jeśli Polak napisze coś wulgarnego to dostaje instabana na 3 dni lub więcej. Czy wywodzi się to z tego, że nasi gm'owie nie znają języka rosyjskiego? Czy może rosyjscy gracze są lepiej traktowani? Albo regulamin tyczy się języka Polskiego i możemy sb przeklinać w innych języka bez konsekwencji? Tego niestety nie wiem. Osobiście podejrzewam, że nasi gm'owie patrzą na ruskich z przymrożeniem oka i traktują oni ich zupełnie inaczej. Przez to oni mogą wyzywać Polaków a my nie możemy im odpowiedzieć. Niby sytuacja prosta do rozwiązania, ale znów jest problem. Bez sensu...

Enjoy!

#28 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 12:09:29

Regulamin powinien być poprawiony już dawno temu.
Gracze z każdego innego kraju niż polska są traktowani inaczej choćby nasz przyjaciel Reancistance czy jakoś tak (przepraszam za przekręcenie nicku)

#29 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 10.10.2018 - 12:39:21

Znaczy się zanim Administracja odbierze mi raz jeszcze głos za bycie niewygodnym pragnę wpierw zaznaczyć, że według. zasad gry możemy posiadać wiele kont w grze, a podczas rejestracji konta w grze automatycznie tworzy się ono na forum, tak więc uchybienia we własnym regulaminie przydałoby się poprawić, nie znaczy to jednak, że całkiem legalnie posiadam 2 konto, a teraz do rzeczy...

Wiecie o co jest spór? To proste, spłakany Bartek, poniżany przez rosyjskich graczy z powodu karty desa, którą wydropili mu rosyjscy koledzy (szczegółów nie będę rozwijać, kto słyszał historię, wie o czym mówię) zbanował się na ru i uciekł na nasz serwer, nasi koledzy ze wschodu bardzo go gnębili, nie wiedział jednak, że Kane również z swoją ekipką tu jest i ta ekipka opowie na pl serwerze o wydarzeniach z RU i tak od tej pory trwają bolączki 15 letniego Bartka, który na siłę czy jak kto woli na zemstę stara się udowodnić swoją wyższość nad Kane i jego znajomymi i uprzykrzać mu życie. Bardzo nie ładnie Blowek ^^

Ps. Jestem ciekaw jakby wyglądało spotkanie realne Kane z racuszkiem, pączuszkiem Blowkiem, na widok kolegi ze wschodu chowałby się chyba po wszystkich kątach, a przez sieć taki kozak ^^

Kto opowiedział Tobie tak zmyśloną historię, Ozzaku? Blowek razem ze mną otrzymał bana na serwerze rosyjskim po około dwóch latach gry za udostępnianie konta między sobą. Żadna sytuacja związana z kartą destruktora nie miała miejsca. Poza tym, jak mógł on być poniżany przez graczy ze wschodu, jeśli przyjęli go do topowej wtedy gildii - Raiders Rush i był on jednym z lepszych graczy tamtego serwera oraz zyskał szacunek wśród członków Terminus Est (bardzo dobrze się z nimi dogadywał)? Po otrzymaniu bana na rosyjskim serwerze powrócił do gry tutaj kilka miesięcy wcześniej niż Kane w ogóle rozpoczął tu swoją działalność. Dodam też, że Kane nie posiada(ł) informacji na temat nicku Blowa z Granasa/Enigmy/Logrusa, więc jak mógł on opowiedzieć jakąkolwiek historię? Może po prostu pomyliło mu się z jakimś innym Polakiem i przekręcił wszystko, żeby upokorzyć rywala?

#30 KaneTOP

KaneTOP

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 13:42:20

Kto opowiedział Tobie tak zmyśloną historię, Ozzaku? Blowek razem ze mną otrzymał bana na serwerze rosyjskim po około dwóch latach gry za udostępnianie konta między sobą. Żadna sytuacja związana z kartą destruktora nie miała miejsca. Poza tym, jak mógł on być poniżany przez graczy ze wschodu, jeśli przyjęli go do topowej wtedy gildii - Raiders Rush i był on jednym z lepszych graczy tamtego serwera oraz zyskał szacunek wśród członków Terminus Est (bardzo dobrze się z nimi dogadywał)? Po otrzymaniu bana na rosyjskim serwerze powrócił do gry tutaj kilka miesięcy wcześniej niż Kane w ogóle rozpoczął tu swoją działalność. Dodam też, że Kane nie posiada(ł) informacji na temat nicku Blowa z Granasa/Enigmy/Logrusa, więc jak mógł on opowiedzieć jakąkolwiek historię? Może po prostu pomyliło mu się z jakimś innym Polakiem i przekręcił wszystko, żeby upokorzyć rywala?

Nie wiem ?? Malicen....przez niego nie lubię Polaków na RU server. Zrujnował ci reputację.

#31 KaneTOP

KaneTOP

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 13:50:15

Masz szczęście, że nie umiem mówić po polsku. Powiedziałbym o tobie wiele.

#32 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 14:31:24

Nie wiem ?? Malicen....przez niego nie lubię Polaków na RU server. Zrujnował ci reputację.

Niestety nie była to jego postać, na której głównie grał. Oczekuję nicku jego prawdziwego ,,maina".

#33 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 14:33:54

Masz szczęście, że nie umiem mówić po polsku. Powiedziałbym o tobie wiele.

Mów, mów. Od tego masz Twój zacny translator.

#34 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 14:36:40

Translator a mowa Teuton to są dwie różne drogi komunikowania się. Tak jakbyś nie wiedział albo Cie nie uczono.

#35 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 14:44:27

Translator a mowa Teuton to są dwie różne drogi komunikowania się. Tak jakbyś nie wiedział albo Cie nie uczono.

Jak zwykle ktoś, kto nie do końca rozumie tekst pisany. Chciałbym zobaczyć, co Kane ma do powiedzenia na mój temat, więc zasugerowałem mu użycie translatora.

#36 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 14:49:59

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co ma do powiedzenia na Twój temat, zapraszam Was obu do rozmowy na PW - nie musicie tego wylewać tutaj.

Naprawdę nie wiem w jakim celu tworzycie tematy tylko po to, by podburzać jednych wobec drugich, żadnej poważnej dyskusji tu nie ma. Zamykam.

• Dzidowa likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych