Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamki

zamki błędy

43 replies to this topic

#41 PanGlack.

PanGlack.

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 22:05:08

oczywiście że nie można staram się podchodzić do tej sytuacji pół żartem pół serio..

A pamiętasz sytuację jak dobijałeś max lvl bez pierka pd? XD Tak mi się stare czasy wspomniały i aż się uśmiechnąłem :D

#42 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 22:38:42

To nie było zabawne.. Nawet nie wiesz jak ciężko się go wbijalo...

#43 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 13.10.2018 - 13:35:35

Wróćmy do tematu zamków i upośledzenia oraz średniowiecza. To że nic się nie zmieni jeśli chodzi o zapis zamków to już wiemy. To że administracja zlała temat bo nie wiedzą co zrobić i logi nie pokazują że ktoś gra na bocie,skrypcie i innych programach wspierających to już czarna magia bo logi nie wykrywają zmian.... Tak swoją drogą to może w 98 ten sposób mógł jeszcze jakoś działać no ale mamy 2018 a nie 1998, wystarczy wejść w google żeby wyszukać jakiś boty czy skrypty  :lol: i dziwi mnie to że skoro jest taki łatwy dostęp do czegoś takiego nie podejmujecie żadnej walki z tym. Swoją drogą to nawet o domene strony nie dbacie bo ostatnio się nadziałam i nawet śmiechłam bo myślałam że branże zmieniliście "http://royalquest.co...pl/aktualnosci/" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#44 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 13.10.2018 - 17:37:49

Ta strona jest starsza od wegla kiedyś się już na nią natknąłem.. Poza tym nie popadajmy w paranoje to tylko strona..

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: zamki, błędy

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych