Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamki

zamki błędy

61 replies to this topic

#41 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1557 Postów:

Napisany 19.10.2018 - 12:52:57

(...)Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Bo nic takiego nie jest instalowane :)

Z funkcjonowania systemu ochronnego jesteśmy zadowoleni, ale jak rozumiem chociażbyśmy poruszyli niebo i ziemię i tak będziesz niezadowolony ;)

• Dzidowa likes this

#42 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 19.10.2018 - 13:10:13

Z funkcjonowania systemu ochronnego jesteśmy zadowoleni, ale jak rozumiem chociażbyśmy poruszyli niebo i ziemię i tak będziesz niezadowolony ;)

Tak, jestem nie zadowolony z tego systemu bo on nie działa :P Jeśli grając od początku spotykało się boty, speedhacki lub skrypty to trudno abym był zadowolony z systemu, który ma ich wyłapywać, a mimo wszystko osoby korzystające z takich oprogramowań często grały długo zanim zostały zbanowane. Jeśli system by działał, to takie osoby w większości by nawet do gry nie weszły, ew: byłby zbanowowane po chwili od wejścia do gry.
Wydaje mi się, że obecny "antycheat", który nie wymaga instalacji   :wacko: jest dosyć słaby, gdyż nie ma raczej możliwości sprawdzić czy gracz odpala jakiś program do cheatowania, bo nie ma prawa sprawdzać jakie procesy działają na komputerze.
Norad musisz zrozumieć, że nie piszę aby zrobić CI na złość, tylko stwierdzam fakty. Jak grałem to byli gracze z botami i cheatami, teraz mówisz, że Rq od zawsze miało antycheat. Teraz należy postawić sobie pytanie, czy antycheat działa poprawnie jeśli nie był w stanie wyłapać tak oczywistych rzeczy, więc w przypadku skryptu to nawet nie ma co myśleć, że antycheat go wyłapie.

• Lord Galvatron likes this

Enjoy!

#43 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 218 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 19.10.2018 - 15:02:26

Ta, ma gość rację. Poza usprawnieniem rozgrywki w postaci zwiększenia zabezpieczeń (w tym wypadku ograniczenie ilości chetaerów do minimum) warto zadbać o reklamę na różnych witrynach internetowych, ale to już tak k'woli dygresji

#44 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 19.10.2018 - 19:51:47

Norad, boty były i będą i nawet nie jesteście w stanie ich sami wykryć, sam Malleus reagował na moje zgłoszenia i prosił o dalsze powiadomienia jak jeszcze grałem, nie są to boty bezpośrednie, a raczej makery, które zapisują używane klawisze klawiatury i myszek, nie mają bezpośredniego wpisu w grę, po prostu ich obowiązkiem jest uruchamiać zapamiętane kombinacje klawiszy w systemie, a w naszym wypadku w rq, więc z całym szacunkiem, ale nie pisz czegoś, o czym nie masz pojęcia... W obecnej chwili same nakładki na grę można zastąpić takim czymś właśnie, a co do waszego systemu ochronnego... Polecam polecieć na arkon zacząć farmić, no można też bossa i często wyskakuje wasza prośba o podanie kodu antycheatoego, no i tu też zabawna kwestia, wystarczy wpisać byle co, albo wyłączyć krzyżykiem okienko i dalej normalnie się gra, więc nie kłam w żywe oczy o tych zabezpieczeniach...

• Kamstar likes this

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

www.youtube.com/watch?v=L3vPUIFRz_w&t=77s

#45 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 20.10.2018 - 18:57:20

Ozzaku... co bys nie pisal i tak jestes gorszy od Dzidowej w pvp B)

#46 Sudeks

Sudeks

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 20.10.2018 - 21:52:53

Jeżeli chodzi o to co kiedy i jak używa to nie wiem nie złapałem nikogo za rękę po za tym mam na słabą wiedzę w tej materii ale faktem jest że ten obecny system jest pop prostu "głupi" być możne autor miał szczytna idee ale wykonanie coś nie wyszło, ale wracając do meritum gildie  1 osobowe 1 lvl mające zamki sami przyznacie że coś jest nie tak  a najmielsze jest to że wiadomo kto je ma. To po części jest zasługa tego Waszego mega średniego "eventu" Amnestii bo tak naprane w masie ludzi którzy ja dostali byli i ci co powinni dostać perm bana a konsekwencje tej decyzji widzimy właśnie teraz.

Jak wiemy Cenega należy do producenta gry więc może byście coś z tym fantem zrobili jak nie w najbliższym to może w następnym paczu jaką cześć latki czy ćuś  ja wiem jest to tylko moje czcze gadanie. Wszyscy wiemy że ta sytuacja jest nie tylko złe oceniana u nas ale i na innych serwerach wiec możne coś się ruszy, u nas dodatkowy problem jest to że graczy nie przybywa a wręcz sytuacja jest spadkowa co za tym idzie jedynym pvp po za sporadycznymi arenami i biciem z wyzwiskami pod fontanna były właśnie zamki jako jedyna ostoja pvp a tak mamy co widać na załączonym obrazku.

• Kamstar and PanGlack. like this

#47 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 21.10.2018 - 21:05:44

Ozzaku... co bys nie pisal i tak jestes gorszy od Dzidowej w pvp B)

Słabe prowo. Bez szans. Lepiej znaj swoje miejsce i dostosuj się do wątkku, nie po to Norad go wyczyścił, byś znów robił śmietnik, chyba tęsknisz za 30 dniowymi banikami na forum.

@Sudeks nie jesteś pierwszą osobą, która o tym mówi. Fajnie by było, gdyby Nordziu zwrócił trochę uwagę na to, jak niemiecki wydawca gier, napisze skrótem "GF" by nie łamać regulaminu robi reklamę. W grę, którą gram obecnie też gra nisza, wiadomo znudzenie to raz, bo to instancjonówka, dwa to beta, po której ubyła część graczy, ale nie pozwolili sobie na taki spadek jak na pl serwie rq, porobili reklamy na fb, emailach, instagramie.

Inicjatywa z odbanowaniem - spoko, ale nie każdy zagląda na waszego fejsa czy stronkę, skoro przestał ktoś grać, dlaczego nie rozesłaliście do całej bazy danych emaili tej wiadomości? Zawsze zgłosiłoby się do was więcej osób niż aktualnie i byłoby graczy jeszcze więcej. Oficjalny profil na instagramie RQ PL, tak jak robi to gra w którą gram, fb to taki śmietnik, wystarczy że mamy znajomych w obserwowanych i już ich posty przysłaniają wasze wpisy, a na instagramie i tak się to wyświetli po kolei, ja np. większość kodów do gry w którą gram zgarniam właśnie z insta, z niego także dowiaduję się o zmianach itd.

Do tego płatne strimy dla graczy, pozwolę sobie zacytować:

Drodzy Gracze oraz sympatycy,

planujemy uruchomienie streamu 24/7 na platformie Steam. Jesteśmy mocno przekonani, że uda nam się to osiągnąć dzięki Waszej pomocy. Podstawą każdej gry jest jej społeczność, a Steam stanowi sporą widownię, dzięki której możecie przedstawić swoją ulubioną grę. Pokażcie innym jak opanowujecie wyzwania, dzielcie się swoim doświadczeniem i pomagajcie innym odkrywać świat XXX.

Streamujesz w języku angielskim, grywasz w wersję gry na Steam i jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem w tym projekcie? Wspaniale, oto kilka detali, które chcielibyśmy wiedzieć, jeśli się z nami skontaktujesz:

• Kiedy dokładnie (zakres czasowy) miał byś czas na prowadzenie streamu?
  • Z jakiego kraju i której strefy czasowej będziesz nadawał?

Prosimy o wiadomość w języku angielskim na adres xxxxx, abyśmy mogli się natychmiast z Tobą skontaktować!

Pozdrawiamy,
Wasi Community Managerowie XXX.

Wy z kolei uderzyliście do 2 osób na yt, które z rq miały tyle wspólnego, co pan G. z rozumem, kazaliście im przeczytać z kartki to co napisaliście i tak naprawdę sami nie wiedzieli o czym mówią, a można było się dogadać z bardziej obeznanymi graczami.

Zapraszam na mój kanał yt. Dokończę tam Life Is Strange, Wiedźmina II, a w międzyczasie będą oprócz strumyków wpadać odcinki z Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści i The Forest ;] Zapraszam do zostawienia subów ♥

#48 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 23.10.2018 - 17:32:31

No cóż, zważywszy, że założyłaś wątek poza forum RQ, mogłabyś czekać dość długo. Co do bota, to.... to jest najmocniejsza postać na serwerze, ciągle zastanawiamy się po co miałaby być na bocie? A najbliższa aktualizacja (~2 tyg.) zmieni sytuację z zamkami, gwarantuję ;-).

Malleus mówisz o tym że gildia dopiero od 10lvl będzie mogła zapisać się na zamek. O to ci chodzi my nie chcemy tego systemu zamków tylko starego. W obecnym nawet pvp nie ma......

#49 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 02.11.2018 - 13:31:41

Co do botów to mogłabym pojechać grubo i coś napisać ale już nie będę taka bo na botach to tutaj z pół serwera jedzie i to nie są ludzie którzy grają od wczoraj to norad nie wiem co to za antycheat macie magiczny ale definitywnie to nie działa.... Jakby działał to na grze by grało z 30 osób xD bo reszta by poleciała za boty.

• Kamstar likes this

#50 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 23:02:12

Taki mały powrót do tematu zamków.

Skoro już uznaliście "2.9. Umyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób niezgodny z zamierzeniem twórców, pomimo wyraźnego zalecenia zawartego w regulaminie gry, jak np. nadużywanie systemu pojedynków i aren, poprzez ustawianie, uzgadnianie lub podkładanie walk, celem sztucznego podniesienia pozycji w rankingach lub uzyskania innych korzyści. Także rozmyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób utrudniający rozgrywkę innym graczom w stopniu nagannym."

To gildie tworzone w ten sposób powinny być kasowane a nie że mimo iż osoba otrzymała bana to gildia w kolejnym tygodniu i tak zdobywa zamek i dalej kolejny lider gildii który łamie wasz regulamin już nie otrzymuje ponownie kary za wykorzystanie błędu. Regulamin nie ma sensu jeśli wy jako administratorzy serwera nie potraficie poświęcić tych 10 minut swojego czasu żeby wejść na serwer i to kontrolować...

Moje pytanie brzmi po co jest ten regulamin? Skoro tego nie kontrolujecie w żaden sposób?

#51 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 89 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 23:32:13

Weź Madzia zmień grę a nie się czepiasz, regulamin jest po to żeby dobrowolnie go przestrzegać pod groźba bycia złym.

#52 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 218 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 10.11.2018 - 23:46:33

Tak, ale utrudnia się tym grę innym. Jeśli jest powiedziane, że 1 gildia = 1 zamek, to tak być powinno, a że obecny system jest mocno upośledzony świadczy tylko o kompetencjach developera. Gilida to nie jedna osoba ;)
  • Lubie_Kley likes this

#53 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 218 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 10.11.2018 - 23:47:11

A Madzia bardzo dobrze robi czepiając się tego
  • Lubie_Kley likes this

#54 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 89 Postów:

Napisany 10.11.2018 - 23:50:44

Robi to naiwnie myśląc że coś to zmieni.

#55 PanGlack.

PanGlack.

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 11.11.2018 - 04:14:55

Taki mały powrót do tematu zamków.

Skoro już uznaliście "2.9. Umyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób niezgodny z zamierzeniem twórców, pomimo wyraźnego zalecenia zawartego w regulaminie gry, jak np. nadużywanie systemu pojedynków i aren, poprzez ustawianie, uzgadnianie lub podkładanie walk, celem sztucznego podniesienia pozycji w rankingach lub uzyskania innych korzyści. Także rozmyślne wykorzystywanie mechaniki gry w sposób utrudniający rozgrywkę innym graczom w stopniu nagannym."

To gildie tworzone w ten sposób powinny być kasowane a nie że mimo iż osoba otrzymała bana to gildia w kolejnym tygodniu i tak zdobywa zamek i dalej kolejny lider gildii który łamie wasz regulamin już nie otrzymuje ponownie kary za wykorzystanie błędu. Regulamin nie ma sensu jeśli wy jako administratorzy serwera nie potraficie poświęcić tych 10 minut swojego czasu żeby wejść na serwer i to kontrolować...

Moje pytanie brzmi po co jest ten regulamin? Skoro tego nie kontrolujecie w żaden sposób?

Wcześniej już napisałem taki komentarz, co zabawne po uznaniu tego, nie wiem czy widziałaś, bo administracja skasował go bardzo szybko, więc domyśl się czy uzyskasz odpowiedź? :/

#56 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 218 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 11.11.2018 - 10:10:08

Robi to naiwnie myśląc że coś to zmieni.

W takim razie podaj mi jakąś akcję graczy na forum w ostatnim czasie, która cokolwiek zmieniła, oprócz unbana, który był jawną hipokryzją
  • Lubie_Kley likes this

#57 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 89 Postów:

Napisany 11.11.2018 - 10:57:10

Źle mnie zrozumiałeś.. Chodzi mi o to że nie warto prosić o zmiany bo jeżeli to nie jest w interesie władzy to nic nie zrobią. Tylko zabawne jest to że krotkowzrocznosc nie pozwala przewidzieć co się stanie gdy czegoś nie zrobią lub zrobią coś w stylu unbanow.

#58 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 03:36:44

Skoro temat nawiązał do jakiś zmian w regulaminie i jakieś bany poleciały za proceder jaki był wcześniej na porządku dziennym to czemu mam się nie czepiać kolejnych zmian lub niedopracowań? Widzę kolejną lukę to piszę o tym bo nie tylko ja mam problem z tym... 

Co do kolejnych niedopracowań gildia musi mieć 10 poziom aby się określić czy chce grać pve czy pvp 3 drzewko bodajże i 3 talent gildii od lewej. I się tego czepie bo to nadal jest błąd gry skoro gildia dopiero na 10 poziomie się określa to czemu gildia na 1,2,3 poziomie może zdobyć zamek? To jest nadal wykorzystywanie błędu gry i czemu nie ma za to żadnych banów? Czemu gildie które były stworzone przez błąd(przed wgraniem patcha) gry nie zostały usunięte? Już mniejsza o te boty bo tutaj naprawdę jakby był magiczny antycheat, to naprawdę na tym serwerze zostało by z 10 osób i serwer by upadł. Mogę się jeszcze psyrać czemu ktoś kto notorycznie w wulgarny sposób z owej gildii może zachowywać się w wulgarny sposób i nie dostaje żadnego bana? Ludzie to zgłaszają i tu śmierdzi jakby ta gildia miała jakieś chody u administracji "najlepsza postać na serwerze". Może najlepsza gildia na serwerze skoro im wszystko uchodzi na sucho? Pytań jest wiele a odpowiedzi żadnych konkretnych. I jeszcze jedno norad malleus proszę was już nie piszcie o tych logach że tam nic nie widać bo to jest PRL, mamy prawie 2019 rok a wy wróżycie z fusów, tak to wygląda tak naprawdę i jak nikt nie będzie wchodzić na grę to nigdy się nie dowiecie czy ktoś gra na bocie bo te fusy wam tego nie pokażą. Ba, wy chyba nawet nie wiecie jak to działa odsyłam więc na yt boty do rq. Dopóki nie macie systemu na wykrywanie tego to z tych fusów tego nie wykryjecie w żaden sposób...

• BirdMashine likes this

#59 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 10:09:31

Kitty nie ma bota do zapisywania zamków,
Po prostu jest taka metoda do zapisywania ale mało osób o tym wie. Pozdrawiam

#60 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 13.11.2018 - 12:14:02

Kitty nie ma bota do zapisywania zamków,
Po prostu jest taka metoda do zapisywania ale mało osób o tym wie. Pozdrawiam

Stwierdziłam o botach ogólnie a nie tylko o te zapisywanie po za tym nawet cep by potrafił takie coś ustawić na bocie dostępnym z neta i nie zostać wykrytym w żaden sposób...

Fajna metoda gdy ci 4 osoby muszą spamić na czacie żebyś trafił w punkt bo u każdego pokazuje inną minutę czy sekundę  :lol: .
Ustawienie jakiegoś lekkiego skryptu aby zapisywał idealnie w czas to nie jest problem można o tym poczytać na necie więc taki 13 latek wystarczy że potrafi czytać i może sobie używać ułatwień...

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: zamki, błędy

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych