Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamki

zamki błędy

43 replies to this topic

#21 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 14:25:12

Skąd podejrzenie, że nie możemy skasować go tutaj? ;-) 

A tak na poważnie, to macie jakieś dowody, że ten gracz faktycznie używa bota (nic w jego logach na to nie wskazuje) czy tak tylko z bezsilności oskarżasz go o wszystko co popadnie, a nuż trafisz?

Nie tylko ja stwierdzam ten fakt....

Też pomijacie fakt że wykorzystuje błąd gry na własną korzyść nikt nie robi tego samego... To jest według waszej logiki fair wobec reszty serwera?

#22 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 14:31:58

Nie tylko ja stwierdzam ten fakt....

Stwierdzasz fakt? Na jakiej podstawie?

#23 Nymerja

Nymerja

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 14:32:03

To może nasza szanowna administracja w końcu zajmie się gra i graczami a zwłaszcza błędami w grze które są wykorzystywane notorycznie przez graczy, albo po prostu już nie chcą nikogo "banowac"  gdyż i tak za mało graczy jest na grze. 

#24 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 14:37:22

Stwierdzasz fakt? Na jakiej podstawie?

Na takiej że coś śmierdzi chociażby z tym zapisywaniem zamków, nie ma możliwości przebicia jak zapisuje zamek zawsze idealne zapisanie jest i to nie wygląda na czystego farta. za każdym razem jest idealnie zapisany zamek i jest ciężko to przebić chyba że to robocop i ma bota w rękach. Jeszcze jedna rzecz która jest omijana to fakt wykorzystania błędu patcha lub gry żadna inna gildia nie robi tego co on i ludziom to nie pasuje czemu nie ma żadnej reakcji na to z waszej strony? I proszę o przytoczenie tych zmian w zamku które mają niby być i o których nie napisaliście w patch notach nawet na ru nie ma nic napisane na ten temat.

#25 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 14:54:48

Na takiej że coś śmierdzi chociażby z tym zapisywaniem zamków, nie ma możliwości przebicia(...)

To nadal są tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia, nie poparte żadnymi danymi, którymi dysponujemy. Nie poparła tego także żadna analiza dewelopera o którą poprosiliśmy :)

Jak zakładam, swojego czasu np. Rage, które miało WSZYSTKIE zamki także dysponowało stosownymi botami? Pojedynczy gracze posiadający pozostałe zamki też idealnie się wczuwają z botem? A Rosjanie nie dostają banów, bo nie znamy języka? W tym temacie pojawiła się tak ogromna ilość nieprawdziwych informacji, że ja naprawdę nie wiem skąd Wy je bierzecie i gdzie dopatrujecie się tu podstaw.

GM-owie ZAWSZE reagują na nadesłane zgłoszenia, to po pierwsze. Po drugie, jedyne oficjalne informacje to te, które przeczytacie tu na forum, stronie i FB. To one mogą być traktowane jako wyznacznik potencjalnych zmian. To, że "mój kumpel powiedział, że on się zapisał za szybko" nie jest jednoznaczne z prawem do szkalowania innych tu, czy gdzie indziej. I na pewno nie oznacza, że kogoś wyślemy na pięć lat w kosmos.

W sprawie zamków wszystkie Wasze uwagi skonsultowaliśmy już z deweloperem i poznał on Waszą opinię/problem.

To co mogę Wam powiedzieć już teraz i czego zapewne nie znajdziecie na forum rosyjskim, to FAKT (pierwszy jaki tu wyczytam :o), że deweloper dostrzega pewne rozwiązania, które powinny być zmienione w zakresie możliwości zdobywania zamków. Potencjalne wykroczenia związane z wykorzystywaniem uprawnień  - o ile dane się nie zmienią - będą karane w przyszłości. Obecnie ekipa deweloperska nie ma zamiaru karać za działania, które widzicie na wszystkich światowych serwerach.

Nie będziemy więcej komentować tej sprawy do momentu wdrożenia kolejnych aktualizacji.

#26 Nymerja

Nymerja

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:05:52

To czyli dalej wymieniony gracz może dalej posiadać wszystkie zamki wzbogacać się na nich a my nawet nie możemy się na nie zapisywać " gdyż nie ma takiej możliwości"  czyli  tez nie wejdziemy na arkon gdyż nie posiadamy na niego buffa. 

#27 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:13:18

To nadal są tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia, nie poparte żadnymi danymi, którymi dysponujemy. (...)Jak zakładam, swojego czasu np. Rage, które miało WSZYSTKIE zamki także dysponowało stosownymi botami?(...)Pojedynczy gracze posiadający pozostałe zamki też idealnie się wczuwają z botem?(...)GM-owie ZAWSZE reagują na nadesłane zgłoszenia, to po pierwsze.(...)Po drugie, jedyne oficjalne informacje to te, które przeczytacie tu na forum, stronie i FB. To one mogą być traktowane jako wyznacznik potencjalnych zmian.(...)

Poczytaj cały temat bo tutaj przynajmniej z 5 osób stwierdziło to samo i większość serwera prawdopodobnie może napisać że coś tu śmierdzi...

Swojego czasu jak rage dysponowało wszystkimi zamkami drogi Noradku był inny patch i zamek mógł zapisać każdy a nie tylko lider jeszcze za konkretną sumę i tylko w konkretnej chwili więc nie rozumiem tego porównania z twojej strony no chyba że nie nie wiecie co jest wgrywane na serwery i nie widzicie różnicy między tym co było te 2 patche temu a tym co aktualnie jest.

Jakie inne pojedyncze osoby posiadające zamki? Jak to akurat są w większości zamki jednej gildii o której jest dyskusja...

Jakiś czas temu był zgłaszany gracz odpowiedzią zwrotną było napisane że następny patch coś zmienia... Halo zgłoszenie na gracza a tu odpowiedź odnośnie patcha.... To niezła reakcja na nadesłane zgłoszenie... Kabaret Polska.

Skoro są jakieś większe zmiany w patchu to czemu od razu nie ma informacji na ten temat tylko jest to zatajane w jakiś sposób? System zamków konkretnie zapisów się nie zmieni więc nadal ta jedna gildia będzie mogła robić to samo co jest teraz do chwili kiedy ktoś inny powie że to jednak było złe... Po fakcie.

• ostr47 likes this

#28 Norad

Norad

GOSU

• 1512 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:17:10

To czyli dalej wymieniony gracz może dalej posiadać wszystkie zamki(...)

Racja. Ma wszystkie.

7b5d9c490748f.jpg

#29 Nymerja

Nymerja

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:19:44

No tak większość zamków ma na altach  i co chwile robione nowe dawane stare na alty by nie tracić zamku i jazda od nowa " a mowia ze bladyni tylko sa głupie"

• XxMARCINxX likes this

#30 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:20:51

Wow 6/10 zamkow należą do niego a 2 gildią jakimś cudem się udało przejąć bo się Blowek przeliczył.

#31 Lubie_Kley

Lubie_Kley

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 15:23:35

Nie no fakt Norad wcale to nie wygląda podejrzanie to co jest na ss nie? 4 gildie na 1 poziomie w 3 z są 3 jakieś alty postawione żeby otwierać tylko zamki... No ale wszystko wygląda normalnie  :lol:

#32 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 11.10.2018 - 17:13:32

Ez jest zdobywanie zamkow w tym patchu. Gdybym z Blowem nie był w "gildii" to bym mial wszystkie, albo wiekszosc ;)

#33 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 11.10.2018 - 17:18:29

Drogie grzybki powiedzcie mi który zamek mam zapisać tak żeby przebić blowa to wam udowodnię że da się bez tg przebić go a że wy nie umiecie nie moja wina

#34 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 18:20:44

No ez wlcicie za 30kk i co propsy niby macie zgarnac? XD

#35 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 19:00:39

Po pierwsze to kolego wyżej kozaczysz z gościa może to ty jesteś tym przebiegłym kimś tam kogo nazywa się najlepszym graczem.. Po drugie jak lubisz ta grę to mniej ofensywie się wyrażaj bo są tu kobiety a one potrafią zniszczyć najlepsza zabawę.

"a mowia ze bladyni tylko sa głupie"

Ty Basia coś o tym wiesz no nie? :D
  • Kamstar likes this

#36 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 19:14:33

Takie rzeczy rodzą się przez to, że RQ nie ma systemu ochronnego, który pilnowałby czy wszystko jest jak należy. Rq jest właściwie chyba jedyną grą, jaką znam, która nie posiada anty-cheatu. W obecnej sytuacji możemy walić na speed-hackach, skryptach i innych chatach, jeśli GM się nie pokapuje, że jest coś nie tak, to bana nie dostaniemy. W przypadku większości gier, dobry anty-cheat wykrywa 99% graczy, którzy coś kombinują i nie pozwala im wejść do gry albo rozdaje bany, a resztą zajmuję się administrator. Rq jest obecnie w takim stanie, że 99 % lekkich skryptów będzie działać i nikt bana nie dostanie bo nie ma systemu, który takie coś wykrywa. Proponuję implementację jakiegoś anty-cheatu na nasz serwer i takich problemów już by nie było.
Co do logów, to działają one jak starożytne liczydła. Nie raz przekonałem się, że logi działają niepoprawnie na własnej skórze, przez co straciłem np; pierścień. Sugerowanie się logami w sprawie skryptu/bota do zapisywania jest nieprofesjonalne, bo na jakiej zasadzie będziecie w stanie udowodnić, że ktoś używa skryptu do zapisywania przez logi? Że zapisywał zawsze w tej samej godzinie czy coś podobnego, no raczej za takie coś bana nie można dostać, więc osoba skryptująca jest całkowicie bezpieczna. Będąc szczerym takie praktyki to może były ok 20 lat temu dobre, a nie teraz gdzie duża część gier eliminuje 99,9% cheaterów/boterów/skrypterów.

• Lubie_Kley and XxMARCINxX like this

Enjoy!

#37 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 19:52:10

Kamstar ty już się tyle tu nie madrzyj.. Oczywiście masz rację system ochrony jest tutaj tak szczelny jak krocze prostytutki po 12godzinach służby. Większość gier ma taką zaporę że jej obejście jest możliwe tylko nielicznym dosłownie nielicznym. Z drugiej strony w inne gry gra więcej osób tutaj można każdego indywidualnie rozliczyć :'D
  • Kamstar and Matmad like this

#38 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 20:10:04

Z drugiej strony w inne gry gra więcej osób tutaj można każdego indywidualnie rozliczyć :'D

Nie można nikogo "indywidualnie rozliczyć" bo nie udowodnisz nikomu ani GM'owie, że używa lekkich skryptów. Jeśli administracja dałaby bana takiej osobie, a ona posiadałaby mózg i go używała to bez problemu by się odwołała i jeszcze narobiła problemów administracji. Takie coś jedynie może działać przy używaniu speedhacków na potęgę.

Edit:
Chodzi mi o to, że przy systemie antycheat wszystko jest ładnie pokazane i administracja ma jasno pokazane, że ktoś cheatuje/skryptuje. Obecnie mogą oni tylko bazować na domysłach z logach.

Enjoy!

#39 PanGlack.

PanGlack.

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 20:11:41

Wszyscy sie wiecznie czepiacie Dzidowej, co by nie napisala, a ona czesto dobrze prawi! Prawda jest taka, ze ludzie zawsze znajda sposob na to, zeby jedna gildia miala wszystkie zamki i tyle. A to, ze Dzidowa nie jest graczem pvp, nie powinno Cie obchodzic, bo to jej sprawa.

Odpowiem ci za Marcina, z całym szacunkiem, którego do ciebie nie mam, ale będę stwarzać pozory miłego, bo nie chce mi się mutować kolejnego konta na forum i zakładać kolejnego konta w grze. Jak sam drogi memu sercu (!sic) Galvatronie powiedziałeś Dzidowa nie jest graczem pvp, a udziela się w tych kwestiach i nie ma o tym zielonego pojęcia. Zawsze mocniejsza gildia miała all zamki, bo donowała i miała eq albo miała eq za drop z zamków (stąd większość pozatopowych graczy dołączała do topki), w przypadku gdy na serwie postał event i takie aaxie i inne tego typu porobili tysiące kont raptem byli w all 11 pomarańczowych i zaczeli się uważać za "bug" wie kogo, bo tacy ludzie to dla mnie po prostu bugi, żeby ich bogami nie nazwać, do tego zmiany w systemie zamków, które korzystnie nie wpłynęły, zauważ że AM nie miało zamków, ale grali, walczyli o nie o bossów i drop z nich, podobnie Wariaci, bo mimo ich braku była okazja się pobić, pobawić, a teraz? Gildia ma all zamki, bo wykorzystuje bug, który powstał i nic nie jest z tym robione. Myślę, że wystarczająco ci wyjaśniłem, jaki jest sens wypowiedzi Dzidowej, na tematy o których nie ma pojęcia, a podejmuje się głosu.

Co do reszty wypowiedzi i dalszego ciągu zgadzam się osobiście z Iwaginą, wgl. + dla niej, bo jakoś potrafi powściągnąć język i dla dobra sprawy racjonalnie się wypowiedzieć. Norad, zbierzcie nasze uwagi i wyślijcie dalej...

• XxMARCINxX likes this

#40 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 11.10.2018 - 21:57:47

Nie można nikogo "indywidualnie rozliczyć"

oczywiście że nie można staram się podchodzić do tej sytuacji pół żartem pół serio..
  • Kamstar likes this

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: zamki, błędy

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych