Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oficjalne zazalenie!

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
21 replies to this topic

#1 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 19.09.2018 - 20:47:07

Chcialbym zlozyc oficjalne zazalenie do naszej administracji, a jesli oni nic z tym nie zrobia, zwroce sie w koncu do developerow, bo sytuacja ta powtarza sie juz od dobrych 10 miesiecy i nikt tego nie naprawia, dodaja tylko nowe glupotki do gry, zeby zachecic nowych graczy, a jak juz wielokrotnie wspominalem, nic nie robia ze starymi bledami. Chodzi mi o bug gry, ktory utrudnia zycie graczom juz od dluzszego czasu. W skrocie? Probujesz kogos wskrzesic, ale sie nie da, bo gra Ci mowi, ze "cel zyje". Jak moze kuzwa zyc, jak lezy na ziemi, do jasnej ciasnej??? Dzisiaj przegralismy przez to zamek, poniewaz wielokrotnie nie dalo sie podniesc graczy lezacych na ziemi i z tego powodu w koncu pisze ten temat. Mam juz tego dosc. Jeszcze na Mauzo da sie to jakos obejsc, bo znalezlismy sposob na tego buga: trzeba odbiec jak najdalej, poza zasieg "radaru", tak zeby wskrzeszana osoba zniknela z minimapy, potem wrocic i da sie ja podniesc, bo w jakis dziwny "czarodziejski" sposob, to sie resetuje. Oczywiscie biegajac z takim Krolem Skorpionow na plecach, nie jest to latwe, ale wykonalne, ale w Labiryncie Klucznika jest to niemalze niemozliwe z prostej przyczyny: teren jest bardzo ograniczony i nie da sie odbiec wystarczajaco daleko! Dlaczego, pytam sie, gracze maja w kolko cos tracic przez ignorancje developreow,i administracji, ktorzy gwizdza na to co im zglaszamy? Po co mamy kombinowac, zeby obejsc bug, ktory wogole nie powinien istniec?To juz nawet nie jest smieszne (jesli kiedykolwiek wogole bylo), to ma byc po prostu naprawione! I mam nadzieje, ze administracja sie w koncu wypowie w tej kwestii bez blokowania czy usuwania mojego tematu. Ten bug byl juz wielokrotnie zglaszany i mial byc naprawiony, ale jakos nadal istnieje. Dlaczego developerzy skupiaja sie zawsze na nerfieniu lub buffowaniu postaci, a nic nie robia z realnymi problemami w grze? Przez te ciagle zmiany, pojawiaja sie nowe bledy, a o starych sie zapomina. Czy ktos moze sie sensownie wypowiedziec na ten temat? Nie pozdrawiam, absolutnie w tym momencie, nie pozdrawiam, bo mam nerwa i mam do tego prawo!

• Belek and maniekpli like this

#2 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.09.2018 - 07:23:29

Z oficjalnymi zażaleniami to nie tu ;)
  • Lord Galvatron likes this

#3 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 08:32:57

I tak Cie zleją xD

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 20.09.2018 - 08:43:18

Nie pozdrawiam, absolutnie w tym momencie, nie pozdrawiam, bo mam nerwa i mam do tego prawo!

Galvatron, a nie lepiej zrezygnować z gry, zamiast denerwować się na coś, na co nie masz żadnego wpływu i dobrze wiesz, że nikt nawet palcem nie kiwnie? Jesteś aż tak wielkim masochistą?

#5 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 10:37:06

Jest tyle lepszych gier które są wspierane non stop i posiadają ogromną bazę graczy. Czemu nie zmienisz gry? I proszę bez argumentów bo sentymenty czy znajomi czy wydałem dolany na grę. Tak, też mam sentyment dlatego tutaj wchodzę na kilka chwil, tak też mam tu znajomych ale oni też odpuszczają tę grę powoli i tak, też wydałem na tę grę moje dolany ale każda gra kiedyś się skończy. Nie liczmy WoW'a czy ESO bo to są gry od dużych firm. 

Na prawdę, poszukajcie sobie innych gier. Ja też mam masę zażaleń na tę grę ale nie mam zamiaru tym pluć na forum. Jedynie czym mogę to masą nowych ruskich których nie znam na 65 lvlu z +11 i kartami. Skąd? Ktoś, coś?

Spoiler

#6 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.09.2018 - 14:11:42

Podpinam się pod wypowiedź Zdziska. Zrezygnowanie z tej gry to jedyna słuszna rzecz, którą można w obecnej sytuacji zrobić. Jeśli administracja nie potrafi utrzymać graczy - niech na tym traci, bo to my jako gracze dajemy im możliwość zarobku. Na forum wbijam jeszcze od czasu do czasu, żeby z radością przeczytać artykuł "Z przykrością informujemy, że z dniem ... serwer Chrobry II zostanie zamknięty" ^^
  • Zdzihoo, Lord Galvatron and PanGlack.YT like this

#7 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 20.09.2018 - 16:04:01

Galvatron, a nie lepiej zrezygnować z gry, zamiast denerwować się na coś, na co nie masz żadnego wpływu i dobrze wiesz, że nikt nawet palcem nie kiwnie? Jesteś aż tak wielkim masochistą?

Czy według cb ci co walczyli z komuną kilkadziesiąt lat byli masochistami?

Trzeba walczyć o swoje racje, a nie uciekać jak szczury z tonącego okrętu, załatać dziury z grubsza na morzu, a potem zawinąć do portu i zrobić kompletny remont.

Tu się tak nie robi, nie wiadomo dla czego, gdyż Polska to nie rosja, coś co działa tam nie musi działać u nas. Nie wiemy o czy piszą między sobą Cenega i katauri, ale patche i aktualizacje działające tam u nas nie muszą się sprawdzać, a tym bardziej pasować do Chrobrego II.Najwyższy czas dla utrzymania serwa, aby drogi : nasza i tych za wschodniej granicy zaczęły się miedzy sobą nieco różnić, z powodów j,w. Od dłuższego czas powtarzam , iż to my gracze, namiętnie piszący posty tu na forum, mamy wpływ na to co się wydarzy, w tej grze. To pierwszy szczebel drabinki, drugi to administracja, która powinna mocniej naciskać dewelopera o lepsze aktualizacje, bardziej pasujące na polski rynek. Przykład chcecie? Jak kupicie kawę  Jac..bs u nas i w Niemczech, zaparzycie obie na raz to się okaże, że to są 2 inne smaki. A klepanie patchów miesiąc po rosjanach z tymi samymi błędami co mieli oni, to cios poniżej pasa! To są ostatnie dzwonki, więc Noradzie , zacznij męczyć zespół kataurii :  o lepsze patche, niekoniecznie , zerżnięte kropka w kropkę od nich, bo to się nie sprawdza, po pięciu latach administracja powinna o tym wiedzieć. W pierwszej kolejności powinny być naprawione STARE BŁĘDY WIELOKROTNIE wymieniane na forum. A potem niech sobie ładują nawet głupoty  w stylu sims i GTA.  Tu żartuję oczywiście. Czytajcie między wierszami.

Teraz napiszę zdanie , które dawno mam zamiar napisać, ale liczyłem, ciągle na poważne podejście naszego dev. Zacznijcie męczyć ich, o to że my to nie oni  i pewne różnice w patchach muszą być, i rosjanie stracą nasz rynek, jeśli będzie jak do tej pory. Ergo, pisz Noradzie, do nich  niech czytają nasze forum, niech wiedzą co nas boli i gryzie z czym musimy się męczyć i co ogranicza ten serw. Czy my gracze mapy starać się o twą posadę? Pisz do kataurii, Ty masz force & możliwości, twój 1 e-mail to pewnie tyle co 1000 naszych  ;) . Tyle graczy odeszło w ciągu kilku miesięcy, że Cenaga powinna drżeć o istnienie na rynku polskim,  przez najbliższe  5-8 lat, tyle ta gra mogłaby JESZCZE pociągnąć, u nas.

Epilog.

Pozdrawiam wszystkich z którymi grałem w tej grze. Znajomych z listy i tych na jednorazowe wypady, udane, lub nie.

Jeszcze się nie żegnam z RQ, jak inni, ale od pół roku widzę coraz mniejszy sens tu grania, gdyż aktualizacje nie idą w tym kierunku co trzeba.

Najpierw się powinno doprowadzić do ładu to co się  popsuło, podczas poprzednich patchów, a potem pchać nowe , nawet po 1gb aktualizcje.

Miłego grania  :)

• Dzidowa and Lord Galvatron like this

#8 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 20.09.2018 - 17:51:58

Czy według cb ci co walczyli z komuną kilkadziesiąt lat byli masochistami?

Trzeba walczyć o swoje racje, a nie uciekać jak szczury z tonącego okrętu, załatać dziury z grubsza na morzu, a potem zawinąć do portu i zrobić kompletny remont.

Belek, rozumiem Twój tok myślenia, ale to porównanie jest bardzo grubą nadintrepretacją faktów. Bo walka o szeroko rozumianą niepodległość w życiu realnym (zapewnienie sobie lepszego bytu), a walka o to, żebym mógł sobie na spokojnie pograć w jakąś tam gierkę (zapewnienie komuś pracy i kasy), to dwa różne stany, które dzieli wielka przepaść... przynajmniej dla mnie. No chyba, że dla kogoś granie w jakąś tam grę to prawdziwe życie, to nie mam więcej ani uwag ani pytań. :blink:

I odpowiedź sobie jeszcze na pytanie: czy w ramach "walki o byt", sam z nieprzymuszonej woli, chodziłbyś na zakupy do obskurnego sklepu z niemiłą obsługą, kupować spleśniały chleb i zjełczałe masło, szarpiąc się przy tym z właścicielem, żeby "coś zrobił" czy bardziej skorzystałbyś ze sklepu obok, lśniącego czystością i miłą obsługą, w którym widać, że właściciel dba o komfort klienta?

#9 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.09.2018 - 17:54:58

Faktem jest, że nie można idealnie zsynchronizować tego co się dzieje na PL i na RU, faktem też jest to, że bardziej będzie developerowi zależało na utrzymaniu graczy na rodzimym serwerze, mimo iż tam wszystko się praktycznie samo napędza.
  • Belek and Lord Galvatron like this

#10 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 18:45:20

Belek, rozumiem Twój tok myślenia, ale to porównanie jest bardzo grubą nadintrepretacją faktów. Bo walka o szeroko rozumianą niepodległość w życiu realnym (zapewnienie sobie lepszego bytu), a walka o to, żebym mógł sobie na spokojnie pograć w jakąś tam gierkę (zapewnienie komuś pracy i kasy), to dwa różne stany, które dzieli wielka przepaść... przynajmniej dla mnie. No chyba, że dla kogoś granie w jakąś tam grę to prawdziwe życie, to nie mam więcej ani uwag ani pytań. :blink:

I odpowiedź sobie jeszcze na pytanie: czy w ramach "walki o byt", sam z nieprzymuszonej woli, chodziłbyś na zakupy do obskurnego sklepu z niemiłą obsługą, kupować spleśniały chleb i zjełczałe masło, szarpiąc się przy tym z właścicielem, żeby "coś zrobił" czy bardziej skorzystałbyś ze sklepu obok, lśniącego czystością i miłą obsługą, w którym widać, że właściciel dba o komfort klienta?

Jeśli ma do wyboru sklep blisko, ten obskurny i daleko, ten wypasiony, wolałbym ten bliżej, jeśli wiem, że dam rade w nim coś zmienić, ale.....................................

Lubie takie niedomówienia  :D gdzie inni gracze mogą rozwinąć swe myśli, bez pisania tego co ja chciałem napisać :) .

#11 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.09.2018 - 19:06:05

... Ale wiem, że właściciel ma wywalone na moje pomysły zmiany imejdżu sklepu, a ten lśniący sklep wcale tak daleko nie jest :)

Swoją drogą wolałbym się przejść do drugiego sklepu w ramach spaceru, nawet wieczornego ze znajomym, niż truć się chlebem z grzybem.
  • Belek likes this

#12 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 20:02:13

Wiesz Matmad, jest takie coś jak nostalgia i druga natura człowieka - przyzwyczajenie i stabilizacja. Z tego powodu, pewnie grają ci co zostali.

P.S Może właściciel powinien zmienić się na inną "osobę" ?

#13 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 20.09.2018 - 20:09:36

Co z przyzwyczajenia? Co z nostalgii? Wątpię, czy zmiana właściciela w spelunie o wątpliwej reputacji, która pochodzi z epoki PRLu, cokolwiek poradzi, podczas gdy cały czas powstają nowe sklepy i galerie? Koleżanka mi pisała, że był niedawno moment, w którym ja serwerze były dwie osoby. Jedną z nich była ona :P

#14 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 20.09.2018 - 21:00:47

Ciekawe kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że składają zażalenia w zupełnie złym miejscu... Autentycznie zaczynam troche współczuć tej polskiej administracji. Są jak ci biedni kasjerzy w sklepie co zbierają opierdziel od klientów, bo nie ma bułek, bo system sie zwiesił i trzeba czekać, bo towar nie wbity i nie da się skasować... Za wszystko po kolei, szkoda tylko, że żadną z tych rzeczy, za które ludzie wieszają na nich psy nie są oni sami odpowiedzialni, na wiele pewnie nawet nie mieli wpływu. Ale Polak to taki typ człowieka, że tego nie zrozumie za chuja. Możecie dalej se płakać, bo admini to admini tamto, ale pamiętajcie, że oni są w tej hierarchi najniżej i jak dev ma wyjebongo to oni już nic na to nie poradzą...

#15 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 21:57:42

oficjalnie gra rq pl padla zostali tylko ci z 10000 kont szkoda 

#16 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 20.09.2018 - 23:40:17

Powiem Wam wszystkim szczerze. Wydawanie po 20kk na raz, na probe poprawienia przedmiotu, ktory i tak sie nie ulepszy, znudzilo mi sie do reszty. Wydalem na ta gre prawdziwa kase i kase gierkowa. Mnostwo. I nic nie idzie, nic sie nie poprawia, a administracja jeszcze leje na nas z gory cieplym moczem, traktuje nas jak potencjalnych kryminalistow, zagrozenie, ktore nalezy zniszczyc w zarodku. Juz nawet nie racza skomentowac jakiegokolwiek tematu, tylko mydla oczy gownem. Kiedys zapytalem Fresque, czemu mi sie itemek nie ulepsza przy 20%, skoro logika (lub tez sama matematyka) podpowiada, ze majac 20% przy 10 probach powinno wejsc przynajmniej 2 razy??? Wiecie co mi odpowiedziala? Ze "te moje 20% szansy na ulepszenie, to nie jest wcale 20%, tylko to sie rozklada na ilosc graczy na serwerze"... Jakiegos niedouczonego durnia ze mnie zrobila. Przynajmniej tak sie poczulem, temu juz sie nie odezwalem. O co ten teges???? Moze ja za malo gram i nie kumam takich klimatow, ale wedlug mnie jesli jest kuzwa napisane 20% to powinno byc kuzwa 20% a nie jakies oszukanstwo! Czemu w takim razie itemki, ktore daja 5% do zdrowia, ZAWSZE daja 5% do zdrowia?! Co to za jajca sa? Zachodzisz do sklepu i kupujesz jajca z 20% znizka, a ktos kupuje jajca z 5% i wychodzi lepiej od Ciebie, bo wie jak robic sobie jajca... No jajca to Wy se chyba z nas robicie, serio! Okej kuzwa, czekalem cierpliwie i probowalem itemki ulepszyc wielokrotnie przez te lata, czesto bylo jakies 5 osob na calym serwie (wiem, bo gram nocami i mi tu oczu nie zamydlicie), a nic nie szlo! Czemu? Czemu mi Fresque powiedzialas, ze to sie rozklada na ilosc graczy w danym momencie na serwerze, skoro to wcale nie jest prawda, bo to i tak wychodzi randomowo?! Po co ja siedzialem nocami, wierzac w Twoje slowa??? Jak wogole mozecie uwazac, ze gracze Wam uwierza, skoro tyle razy nas oklamaliscie?

Ludziska, dajcie namiary na podobna gre, a z checia ja zmienie, razem z cala gildia. Walic tych burakow.

P.S: Administratorzy, sprobujcie mi tylko z jakiegokolwiek powodu usunac ten komentarz, to bede mial juz kompletna encyklopedie do developerow na Wasz temat, ktora poleci na Was za jakis czas. A wiem, ze jestescie do tego zdolni: to co niewygodne nalezy usunac. "Pomozcie mi, rozwiazcie problem" mowi gracz, a szanowna administracja slyszy "blablabla" i widzi tylko to, ze ICH owy gracz obrazil! Zbanowac ciula i tyle, problem z glowy! Jedziem dalej, mamy nowy event! HUUURRRAAA! Lokomotywa sie toczy... przynajmniej na razie B)

• BirdMashine and maniekpli like this

#17 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 21.09.2018 - 00:07:21

Galva, polecam Ci spróbować neverwintera ze steam, bardzo rozbudowana gra (990h nie wzięło się z nieba) dużo do roboty. Aion nie bardzo ostatnimi czasy bo korzystanie z np. rynku wymaga pakietu premium  :wacko:  Jest też TERA ale endgame solo jest słaby i tylko farma zostaje + pvp

#18 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 21.09.2018 - 01:06:30

Kurde probowalem Aiona, ale troche ciezki na mojego biednego laptopa... Poza tym slyszalem o tych zmianach w Aionie i nie podobaja mi sie... Tez sie komercyjni zrobili. Neverwinter bym sprobowal, ale wiem, ze znowu spotkam tam Ozzaku... Plakac, czy sie cieszyc? Sam juz nie wiem. Poza tym, najwiekszy problem jaki mamy jako grupa, to jest to, ze ja bym sie po prostu chcial przeniesc na inna gre cala gildia, a u nas nie wszyscy mowia po angielsku i potrzebna nam polska wersja jezykowa...

LUDZISKA: ZNAMY SIE JUZ X CZASU, ROZNIE POMIEDZY NAMI BYWALO, ALE SIE KUZWA ZNAMY! PRZENIESMY SIE WSZYSCY NA INNA GRE JAKO JEDNA WIELKA SPOLECZNOSC I BEDZIEMY SIE DALEJ ZALIC DO NORADA NA FORUM, ZEBY GO POWKURZAC, A GRAC MOZEMY RAZEM W CO INNEGO! CO WY NA TO? B)

• BirdMashine and maniekpli like this

#19 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 21.09.2018 - 03:32:56

Wiekszosc z Was sie zawsze smiala z moich przepowiedni i teraz je mamy, jak na dloni, wszystko jest tak jak mowilem rok temu! Hurra! Posmiejmy sie zatem razem HAHAHA ale nam teraz wesolo co? Mamy nawal nowych graczy, ktorzy chca u nas zostac, mamy szeregi wspanialych zolnierzy Rolanda, ktorzy gotowi sa zginac za krolestwo i administracje, ktora nas slucha slowo w slowo! Wszystko co mowilem sie sprawdzilo B)  Juuuupiii! A wiecie co przepowiadam nastepne?

Zejdzie sie taki Sasza z Misza przy wodeczce i nawijka: "Ej Sasza, cos nam nie wpada kaska do koszyczka, pic ni ma za co!" "No to co my tera zrobim Misza?" "Ej, Sasza, Ty tu mozgiem operacji jestes, wymysl cos, ja tu tylko sprzatam i popijam od czasu do czasu wodeczke z takim wspanialym szefem jak ty...!"- powiedzial zmieszany Misza i zabral sie za zamiatanie. Sasza podrapal sie po glowe i wymyslil: niby nowa gra, ale stara gra, z nowa nazwa, nowa grafika, ale na tym samym silniku co RQ! Po co tracic piniadze na wymyslanie czegos nowego, jak mozna stworzyc cos co juz istnieje, ale w lepszej grafice? Chetne bubki sie napewno znajda: nowe bubki przyciagnie reklama, stare bubki przyciagnie sentyment, napelnia nam kieszenie i kazdy bedzie zadowolony do nastepnego kryzysu! Piniazkow na wodeczke napewno nie zabraknie! "Latwo, skrzetnie i oszczednie, zaprosim nowych i starych graczy, bo kazdy bedzie ciekawy co my tu nawyprawiali, Miszka, i znowu bedzie za co pic wodeczke, brachu! Glowka pracuje! Hehehe!" "Ech...To dlatego to Ty jestes tutaj szefem, a ja tylko sprzatam"- powiedzial oniesmielony Misza i poczlapal w kat z czarnym workiem pelnym brudow... "Ja sie tak samo nadaje do tej pracy, jak ludzie ktorzy tworza ta gre, cholera!"- pomyslal sobie odchodzac zygzakiem w sina dal.

Tak wlasnie zakoncza sie nasze przygody w RQ- zmiana na nowa gre, kochani, zmiana na nowa gre czy tego chcecie, czy nie, bo Saszka z Miszka maja zawsze najlepsze pomysly, jak sie razem zejda i popija sobie serdecznie :P

• maniekpli likes this

#20 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 961 Postów:

Napisany 21.09.2018 - 08:14:28

Kiedys zapytalem Fresque, czemu mi sie itemek nie ulepsza przy 20%, skoro logika (lub tez sama matematyka) podpowiada, ze majac 20% przy 10 probach powinno wejsc przynajmniej 2 razy??? Wiecie co mi odpowiedziala? Ze "te moje 20% szansy na ulepszenie, to nie jest wcale 20%, tylko to sie rozklada na ilosc graczy na serwerze"... Jakiegos niedouczonego durnia ze mnie zrobila. Przynajmniej tak sie poczulem, temu juz sie nie odezwalem. O co ten teges???? Moze ja za malo gram i nie kumam takich klimatow, ale wedlug mnie jesli jest kuzwa napisane 20% to powinno byc kuzwa 20% a nie jakies oszukanstwo! Czemu w takim razie itemki, ktore daja 5% do zdrowia, ZAWSZE daja 5% do zdrowia?! Co to za jajca sa? Zachodzisz do sklepu i kupujesz jajca z 20% znizka, a ktos kupuje jajca z 5% i wychodzi lepiej od Ciebie, bo wie jak robic sobie jajca... No jajca to Wy se chyba z nas robicie, serio! Okej kuzwa, czekalem cierpliwie i probowalem itemki ulepszyc wielokrotnie przez te lata, czesto bylo jakies 5 osob na calym serwie (wiem, bo gram nocami i mi tu oczu nie zamydlicie), a nic nie szlo! Czemu? Czemu mi Fresque powiedzialas, ze to sie rozklada na ilosc graczy w danym momencie na serwerze, skoro to wcale nie jest prawda, bo to i tak wychodzi randomowo?! Po co ja siedzialem nocami, wierzac w Twoje slowa??? Jak wogole mozecie uwazac, ze gracze Wam uwierza, skoro tyle razy nas oklamaliscie?

Pozwolę się odnieść do tego fragmentu, bowiem zarzucasz mi kłamstwo, jednocześnie pisząc nieprawdę.

Jeśli chodzi  SZANSĘ ulepszenia przedmiotu, to to że wynosi ona 20%, nie oznacza że w 2/10 przypadkach uda się ulepszyć. Najprostszy przykład - orzeł i reszka na monecie.

Teoretycznie masz 50% szans że wypadnie orzeł rzucając monetą. Rzucasz, wypada reszka. Ale rzucając drugi raz, dalej masz tylko 50% szans że wypadnie orzeł. Może wypaść znowu reszka. Może wypaść reszka jeszcze 10x. Co nie zmienia faktu, że masz 50% SZANS. Tutaj jest tak samo. Masz 20% szansy na ulepszenie, ale nie znaczy, że próbując 10x musi się udać.

Co do szansy która rozkłada się na ilość graczy na serwerze - odpowiedź dotyczyła dropu przedmiotów bo o to pytałeś. To było jakieś 4 lata temu, ale dobrze że mam dobrą pamięć.

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ