Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paradoksy RQ

21 replies to this topic

#1 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 02.09.2018 - 16:45:46

Witam!

Chcialbym sie w tym temacie zajac czyms, co mnie czesto wkurza, a mianowicie kilka paradoksow RQ.

Po pierwsze: zbufowali elity i bossy do takiego poziomu, ze stoisz i zbijasz takiego Wilkolaka Alfa z pol godziny, glownie z autoataku, bo skilli nie starcza, a w tym czasie ze 3 razy wyskakuje komunikat "wpisz kod z obrazka", bo gra mysli, ze jak powtarzasz ta sama czynnosc, to jestes botem. Z jednej strony nie da sie juz inaczej elitek zbijac, a z drugiej musimy co chwile udowadniac, ze nie jestesmy programem komputerowym? No FACEPALM normalnie. Gdzie tworcy tej nowej wersji gry, maja rozum i o czym mysleli tworzac taka petle?

Po drugie: Jesli na bossie znajduje sie jakis mocny lowca, to co chwile przejmuje agro z tanka i nie da sie moba utrzymac dlugo, bo Prowokacja trwa jakies 10 sekund, a cooldown na nia jest 25 sekund... Czyli przez wiekszosc czasu, sam lowca musi sobie tankowac. Nie dosc, ze tank nie dostaje zazwyczaj skrzynki, to jeszcze musi sie napracowac, zeby lowcy mu mobek nie zabil. Wedlug mnie albo prowo powinno trwac dluzej, albo powinno miec obnizony cd.

Po trzecie: ulepszenia i woskowanie dostaly kolejnego nerfa, wiec potrzeba coraz wiecej run, woskow i kamieni, zeby cokolwiek sie udalo, ale nasz rynek stoi. Nie da sie zarobic na czymkolwiek zdobytym w grze, jedyne co schodzi w danym momencie, to przedmioty ze Sklepu Premium. Jak tu sie ludzie maja ulepszac? Przy obecnej cenie reala, koszty ulepszenia kilkakrotnie wzrosly w porownaniu do kilku miesiecy temu. Nie dziwne, ze ludzie opuszczaja ten serwer.

Rece opadaja. Moze administracja cos w koncu z tym zrobi?

Pozdrawiam.

#2 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 02.09.2018 - 17:12:15

Co do tych buffow elit to porażka.. Urokiem tej gry było dla wielu trzymanie danego timeru w tajemnicy poza tym wiele osób siedziało po nocach żeby spróbować szczęścia.. A teraz? Nie dość że nic nie ukryjesz bo Bijesz badziewie 15min to jeszcze się odechciewa bo tracisz czas..
Za to druga kwestia to kwestia zgrania.. Chciałbyś bić bossa nie robiąc nic i nie martwiąc się o nic? Bzdura. Łowca ma ogromnego dmg więc naturalnie musi padać żeby reszta miała co robić. Poza tym jak jest dobry krzyż to sory ale ogarnie i pt samych łowców.
Co do ceny reali był już temat oni nie mają na to wpływu a my jako gracze nie chcemy go mieć donujac na sile.

Mam nadzieję że wejdzie tu ozzaku i będą jakieś dymy.
  • Matmad likes this

#3 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 02.09.2018 - 17:29:00

Gdyby jeszcze był jakiś lepszy drop z elit, to może by było warto bić to ścierwo godzinę, ale po spędzeniu x czasu na biciu alfy, żeby dostać łup, który leci normalnie z wilkołaka w większej ilości, grać się odechciewa. Dawniej zabijając enta, gdy sypnął z kieszeni, to aż cieplej na sercu było, a po buffie bossów i elit, drop jest nieadekwatny do czasu spędzonego na biciu go. Szamana zabić kiedyś to nie był problem; gdyby miał to 500K życia + oslonke byłoby spoko, ale RC, broń +9 z anubisami, to gdy uderzę RZADKO ponad 1k, to bez jaj. Na takiego bossa opłaca się robić tylko i wyłącznie łowa/snajpera pod pistolety z 200% prędkości ataku.
  • Lord Galvatron likes this

#4 Guest_Aaxis_*

Guest_Aaxis_*
  • Guests

Napisany 02.09.2018 - 19:36:34

Wedlug mnie Galvatronku powinnienes zmienic klase skoro nie umiesz utrzymac lowcy na jednym hitku od grzyba 

a inny krzyzowiec z podobnym eq umie utrzymac rozbojnika 10k hp pod obleezeniem na tortoli , taka rada krzyzowiec nie jest tylko od tankowania ale tez od leczenia . Pozatym w 4 lowcow idzie zrobic kazdego bossa co jest wg mnie smieszne bo 4 sinow niema nawet podjazdu do archonta czy tortoli . Moim zdaniem powinny byc dwa polskie servery jeden na ktory patch wchodzil by i tak a drugi na ktorym patch bylby wprowadzany z tyogodniowym opoznieniem poniewaz gracze po przetestowaniu go na 1 serverze decydowali by czy chca go wprowadzic np na forum . Skoro sa jeszcze gracze ktory po 1k donuja to chyba kolejne 100zl na utrzymanie drugiego serva to nie za duzo? ;p

#5 Fajny89

Fajny89

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 02.09.2018 - 20:48:48

Gdyby jeszcze był jakiś lepszy drop z elit, to może by było warto bić to ścierwo godzinę, ale po spędzeniu x czasu na biciu alfy, żeby dostać łup, który leci normalnie z wilkołaka w większej ilości, grać się odechciewa. Dawniej zabijając enta, gdy sypnął z kieszeni, to aż cieplej na sercu było, a po buffie bossów i elit, drop jest nieadekwatny do czasu spędzonego na biciu go. Szamana zabić kiedyś to nie był problem; gdyby miał to 500K życia + oslonke byłoby spoko, ale RC, broń +9 z anubisami, to gdy uderzę RZADKO ponad 1k, to bez jaj. Na takiego bossa opłaca się robić tylko i wyłącznie łowa/snajpera pod pistolety z 200% prędkości ataku.

daj timer na szamana a kszys się tym zajmie ;)

#6 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 02.09.2018 - 21:12:31

Iks kurde de. Cytując klasyka. Jestem ciekaw jak skomentuje ten temat Administracja, czy wyjdą z jakąś inicjatywą i czy zgłoszą uwagę człowieka zakładającego ten wątek dalej, do ulubionego słowa Norada "Developera"?

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#7 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 03.09.2018 - 05:56:29

Iks kurde de. Cytując klasyka. Jestem ciekaw jak skomentuje ten temat Administracja, czy wyjdą z jakąś inicjatywą i czy zgłoszą uwagę człowieka zakładającego ten wątek dalej, do ulubionego słowa Norada "Developera"?

Nie mów na głos, bo się nie spełni ;)

#8 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 03.09.2018 - 06:17:46

broń +9 z anubisami, to gdy uderzę RZADKO ponad 1k, to bez jaj.

Bo wprowadzili coś takiego że jeżeli bijesz elite/bossa z niskiego lvla to Twój dmg się do niego skaluje więc od razu jest mniejszy. 

#9 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 03.09.2018 - 06:23:01

Bo wprowadzili coś takiego że jeżeli bijesz elite/bossa z niskiego lvla to Twój dmg się do niego skaluje więc od razu jest mniejszy.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego tylko i wyłącznie dpsem się jedzie na bossa.

#10 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 03.09.2018 - 17:16:17

Wedlug mnie Galvatronku powinnienes zmienic klase skoro nie umiesz utrzymac lowcy na jednym hitku od grzyba 

a inny krzyzowiec z podobnym eq umie utrzymac rozbojnika 10k hp pod obleezeniem na tortoli , taka rada krzyzowiec nie jest tylko od tankowania ale tez od leczenia .

Gdzie ja napisalem cos o leczeniu innych graczy? Czytac ze zrozumieniem sie naucz, bo ja WYRAZNIE napisalem o dzialaniu Prowokacji, a Prowokacja dziala tak samo dla kazdego RC czy krzyza, niezaleznie od eq.

A co do trzymania ludzi przy zyciu, to sam sie nie bede wypowiadal, bo ekspertem nie jestem, lepiej zapytaj tych co ich leczylem, ile razy zawiodlem. Zdazylo sie moze, ze sie wypstrykalem ze skilli, a dana osoba miala cale pt Rage na sobie. "I Herkules dupa, kiedy luda kupa" ;) Nie lubie jak ktos mi sie tu popisuje wiedza o tankach, a sam gral krzyzem tylko do 20 lvl, zeby wbic osiagniecie, a reszte gdzies podpatrzyl, czy uslyszal. Ja Cie nie pouczam, jak grac skrytem, nie? A bez eq, cienki jestes.

#11 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 03.09.2018 - 17:32:35

Co do tych buffow elit to porażka.. Urokiem tej gry było dla wielu trzymanie danego timeru w tajemnicy poza tym wiele osób siedziało po nocach żeby spróbować szczęścia.. A teraz? Nie dość że nic nie ukryjesz bo Bijesz badziewie 15min to jeszcze się odechciewa bo tracisz czas..
Za to druga kwestia to kwestia zgrania.. Chciałbyś bić bossa nie robiąc nic i nie martwiąc się o nic? Bzdura. Łowca ma ogromnego dmg więc naturalnie musi padać żeby reszta miała co robić. Poza tym jak jest dobry krzyż to sory ale ogarnie i pt samych łowców.
Co do ceny reali był już temat oni nie mają na to wpływu a my jako gracze nie chcemy go mieć donujac na sile.

Mam nadzieję że wejdzie tu ozzaku i będą jakieś dymy.

No ja bylem jednym z tych co sleczeli po nocach, zeby jakas elitke wylapac i bardzo to lubilem, a teraz to drop ze skrzynki jest nieadekwatny do wlozonego wysilku.

Co do reali, to sorry, ale jak wszyscy by zaczeli donowac, to nikt juz nic z rynku by nie potrzebowal, taka prawda.

A co do ostatniej wypowiedzi, to po co Ci jakies dymy znowu? Jak tak to narzekaja, ze sie ciagle publicznie klocimy z Ozzaku, a jak jest cisza, to tez niedobrze. "Zima za zimno, latem za cieplo". Mentalnosc wiecznie niezadowolnej osoby. Przestalismy sie z Ozzaku wyzywac i niech tak pozostanie, po co rozdrapywac stare rany? Po tylu latach wzajemnej nienawisci, zasluzylismy na odrobine spokoju. Ja go szanuje za to, ze przestal sie do mnie czepiac i nie mam zamiaru niczego zaczynac, wiec jak brakuje Ci dymow, to sam je z kims rozpocznij ;)

#12 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 03.09.2018 - 19:51:40

Jak ja jestem oazą spokoju. Babciny soczek z malin robi swoje. Nie no, straciłem chęci nawet na "dymy" jedynie Belka można by się poczepiać, ale Kamstar mu wystarczająco pojechał i powiedział wszystko co miało zostać powiedziane.

Serio nie szkoda wam nadal czasu na rq? Sami zobaczcie Norad jako odpowiedź na moje pytanie jak zamierzają namówić starych graczy (którzy w grę wkładali grube pieniądze m.in. Yenneffer) jakimiś evencikami za 10 instygni czy tam 39 reali, teraz jak myślicie logicznie, a nawet już czysto po "chłopsku" kalkuluje wam się tysiące złotych wsadzonych w grę za 39 reali z konkursu? Czy tam insygni...

Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania, pytania "konsumenta". Administracja ma nas w dupie, zapytajcie szczerze Norada skąd te eventy i nagle poprawa jego aktywności na forum? Ja wam powiem, Kamstar złożył skargę na Norada wyżej :) ale widzę że już od tyłka odlazło i praktycznie znów go nie ma, po prostu mydlenie oczu, na forum panuje komunizm, niby mamy głos, a go nie mamy, jesteśmy olewani, nasze pomysły nie trafiają do developera, a do kosza :)

Dlaczego większość znaczących graczy uciekła na inne tytuły, gdzie są Ayani, gdzie Wariaci, gdzie Rage***? Ja wiem w jakie gry grają, każdą jedną mam pobraną, każdą testuję i nie są to niszowe mmo jak RQ PL i takie regulamin gry jak tu :)

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

#13 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 03.09.2018 - 21:02:03

Według mnie to nie ma przyszłości. Zmienia
Serwrr na nowy to pierwsza rzecz. Nowi Gm to 2. 3 to reklamy. Czy my jako gracze mamy głos w sprawie serwera czy nie?
Norad odpowiedź mi na te pytanie leżeli mamy. To zapytaj graczy czy by nie chcieli
Nowego serwera bo to jedyna możliwość.

#14 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 04.09.2018 - 16:47:50

Na nowy serwer bym nie poszedl zaczynac wszystkiego od poczatku, bo jeszcze tutaj eq nie pokonczylem. To juz lepiej zmienic gre, niz zaczynac to samo od nowa na nowym serwerze. No chyba, ze przeniesienie postaci z serwera na serwer byloby calkowicie darmowe, wtedy to inna bajka B)

#15 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 04.09.2018 - 17:03:40

Święte słowa, krzyżowca :)

#16 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 04.09.2018 - 20:42:13

Czekam na odpowiedź norada

#17 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 04.09.2018 - 21:41:09

Nie doczekasz się. O zrobieniu nowego serwera nie ma mowy. Swoją drogą podziwiam tych, którzy jeszcze coś robią w tej grze...

#18 Dzidowa

Dzidowa

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 04.09.2018 - 22:38:42

Mati, ja podziwiam tych co już nie grają i ciągle tu piszą. Nie możecie wreszcie  odejśc stąd i grać gdzie będziecie zachwyceni i nie będzie na co narzekać?

• Belek likes this

#19 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 04.09.2018 - 23:45:42

Mati, ja podziwiam tych co już nie grają i ciągle tu piszą. Nie możecie wreszcie  odejśc stąd i grać gdzie będziecie zachwyceni i nie będzie na co narzekać?

Widzisz Baśka, jednym słowem nie doczytałaś regulaminu i tego co pisał kiedyś Norad, forum nie jest intergalną częścią gry, jeśli zostajesz ukarana tam, nie jest to jednoznaczne z karą tu, jeśli zostałaś ukarana tu, nie masz bana w grze więc nie dyktuj co kto ma robić, tym bardziej, że forum nie jest poświęcone tylko Royal Questowi, a wszystkim grom od Cenegi, dlatego skończ już psioczyć i wróć sobie na giereczkę, gdzie twoje miejsce, bo widzę, że brakuje ci kolegów i starasz się tu dopasować na siłę.

Ps. Nie, nie dopasujesz się :)

Mój kanał na yt, o RQ:

#20 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 05.09.2018 - 01:06:09

Cos mi sie wydaje, ze ani Norad ani reszta administracji, na nic nie odpowiedza... Prozne te tematy.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych