Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer i jego ogarnięcie

4 replies to this topic

#1 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 43 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 16.08.2018 - 02:48:06

Była godzina 03:30. Robiliśmy we trójkę bossa, a mianowicie wielką tortollę. Nagle wywaliło wszystkich z serwera, gdy tortolla miała 2kk życia i było oblężenie, po czym zalogowaliśmy i nie dość, że były takie lagi, że nie szło grać to jeszcze zresetowała się ona. To, że jest noc, to nie oznacza, że nikogo nie ma na serwerze. Powinniście ostrzec co najmniej kilka minut wcześniej, że będziecie wprowadzać jakiś śmieszny dodatek (jednodniowy event) i wystąpią lagi. A może z innej strony - jeśli serwer nie jest w stanie utrzymać zaledwie kilku czynności, to może lepiej zainwestować w porządną maszynę? Jeśli takie sytuacje nadal będą występować, to nie dziwię się, że nikt nie będzie chciał tutaj grać. Poza tym, nie jest to pierwszy raz, kiedy widuje się coś takiego (i to nie tylko w nocy!).

EDIT: 04:08 Bijemy enta, ma 2,5kk, znowu wszystkich wyrzuciło.

EDIT 2: 04:29 Kolejna próba zbicia enta, wywaliło w połowie. To jest już śmieszne. Serio zastanówcie się nad nowym silnikiem.

#2 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 16.08.2018 - 03:34:32

No dokładnie jak kolega wyżej pisze nie dało się bosow robić od 3 do 5 wywala co kilka minut. Zmarnowałem 2godziny ..... Co za serwer. Pozdrawiam KrolowaGor

#3 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 16.08.2018 - 10:14:35

Spróbujcie zrobić mauzo na tych lagach serwa, Król Skorpionów biega po ziemi zamiast po suficie i normalnie atakuje, przy czym jego atak jest silniejszy, albo po prostu nie działa mi przy tych lagach leczenie.

Mało tego, w ciągu dnia potrafi od tak z chwili na chwilę ludzi wywalać, myślałem z początku że to mój net, ale jak resztka grających osób ma podobne problemy i wywala nas w podobnym czasie, to coś jest nie tak?

To już Norad kolejny taki temat o błędach, obiecujecie natychmiastowe zgłoszenia i interwencje, przychodzi co do czego wraz wszystko się powtarza...

Zróbcie z tym coś w końcu...

#4 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1585 Postów:

Napisany 16.08.2018 - 11:33:11

Cześć,

poprosiłem o sprawdzenie informacji, które podesłaliście. Nasz jednodniowy event nie ma z tym nic wspólnego i planowane działania ogłaszalibyśmy na stronie.

Dzięki za podanie dokładnych godzin, to nam sporo pomoże!

#5 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 16.08.2018 - 12:13:24

Podeślę CI coś Norad na pw.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych