Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim banku polecicie załozyć sobie konto

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 firl

firl

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 12.08.2018 - 10:51:57

Witam

Muszę założyć nowe konto i stąd pytanie jaki bank polecacie?
Najważniejsze cechy to bezpłatne prowadzenie, obsługa przez Internet i konto oszczędnościowe do tego z wysokim oprocentowaniem, ewentualnie dobre lokaty. Kapitał jaki będę tam trzymał będzie do 20 tys., więc szukam dobrego oprocentowania do tej kwoty.

Jakieś propozycje? 

#2 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 82 Postów:

Napisany 12.08.2018 - 11:02:38

Nemezis cię namierza.

#3 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 12.08.2018 - 14:10:17

Nemezis cię namierza.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

EDIT: WYGRYW, JUŻ DAWNO NIC NIE ROZBAWIŁO MNIE NA TYM FORUM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

EDIT2: SERIO XD CO TO ZOBACZĘ, TO SIĘ ŚMIEJĘ XD

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 12.08.2018 - 18:47:56

Polecam Idea Bank - mam tam konto i oferują całkiem niezły % na lokatach, jak na polskie warunki.

Ewentualnie Getin Bank.

#5 loczr

loczr

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 13.08.2018 - 09:56:09

Mogę Ci polecić tutaj dwa konta:

nest konto w nest banku - wszystko jest w nim darmowe, konto osobiste bardzo wygodne.A aktualnie nest bank ma swoje placówki w praktycznie kazdym wiekszym i średnim mieście w Polsce, tak wiec jakbys chciał coś załatwić stacjonarnie to nie ma problemu.

ing bank śląski - aktualnie mają promocję w ramach ktorej za załóżenie konta dostaje się 140 zł. 

Dobry ranking jest tutaj

https://www.tanie-konto.pl/

#6 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 13.08.2018 - 10:33:05

Ale pytanie było również powiązane o konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, ewentualnie lokaty, a Nest Bank ma oczywiście możliwość założenia lokaty, ale nie na tak wysoki procent, jak daje to Idea Bank. Wiem, bo w Nest Banku również mam konto, ale swoje oszczędności wkładam na lokaty w Idea Banku, bo mi sie to bardziej opłaca.

Nie dodałem, że założenie konta w Idea Banku również nie wiąże się z żadnymi opłatami, jest internetowe i bardzo wygodne. Ponadto, co może być przydatne dla posiadaczy kont w różnych bankach... lokaty w Idea Banku możesz zakładać bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku. Po prostu zakładasz lokatę na dowolną kwotę, a potem przelewasz pieniążki z innego banku na podany w Idea Banku numer konta. Po zamknięciu lokaty pieniądze same wracają na konto, z którego zostały wysłane.

Nie wiem jak jest w ING Śląski, jednak promocjami to bym za bardzo się nie kierował, bo dzisiaj promocja jest, a jutro jej może nie być, a w to miejsce może zostanie nawet wprowadzona opłata. Z tym to trzeba bardzo uważać. :unsure:

Dobra rada. Warto założyć konta (oczywiście te bezpłatne) w kilku różnych bankach, żeby samemu osobiście sprawdzić opcje i wybrać tę, która będzie najlepiej odpowiadać Tobie. Bo nigdy nie wiadomo kiedy i jaka opcja się przyda :) ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych