Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mr Adam

11 replies to this topic

#1 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 04.08.2018 - 21:19:04

"

Iks kuhwa de XD

Ozzaku, na drugim koncie po przerwie i banie PanGlack (nick powstał po zamianie nicku GanPlack, taki tam troll), jako że byłem mylony z GanPlackiem i ludzie myśleli, że nim jestem zmieniłem nic na swoje realne imię "Adam". Nie wstydzę się żadnej swojej postaci i niczego nie ukrywam, pomogłem na tym serwie wielu osobom, nie koniecznie w samej grze, ale i z grą gdy nie mogli jej uruchomić, zresztą widać było nawet po tematach.

Gdy wy siedzieliście i psioczyliście, albo najeżadzaliście na administrację że jest taka a nie siaka ja siedziałem i coś działałem, nie chce tu się chwalić, ale sam Norad może tu powiedzieć ile eventów zaproponowałem, jakichś zniżek itd. i ile z tego weszło, jedna z takich promocji można było zaobserwować chociażby za czasów gdy byłem w Rage*** i dzięki niej udało mi się porobić Rize. Zresztą wystarczy zajrzeć w tematy chociaż by jeden "co zrobić by przyciągnąć graczy", wypowiadało się trochę graczy i nawet takich, z którymi miałem jakieś zatargi, mimo wszystko sami stwierdzali, że jednak jakieś pomysły miałem, raz lepsze, a raz gorsze.

Pytanie, co wy wnieśliście do tej gry po za psioczeniem? Tylko tyle umiecie, bo mówiąc lekko jesteście typowymi łajzami, które tylko płaczą :) Belek, po co wciąż zakładasz jakieś durne tematy i płaczesz o coś do administracji, a nawet żądasz, że mają coś zmienić i naprawić, skoro nie maja na to wpływu i uprawnień? Różnica między mną, a wami jest taka, że może i jestem zadziorny i pyskaty, ale jak coś trzeba zrobić, to potrafię przejąć inicjatywę i postarać się to załatwić, nie wyjdzie, trudno, to tylko gierka, pytanie więc kolejne... Co zaproponowaliście z eventów? Jakie pomysły daliście, które są do spełnienia?

Ja nie mam nic do ukrycia, żadnej postaci i nicku się nie wstydzę, bo potrafiłem nieraz tu więcej zdziałać niż płaczący Belek. Ciągle tylko słyszę jak to współpracuję z Adminami, że mnie nie banują, że coś tam, a tak należało, nie mam żądnych układów z żadną administracją ni nic, ale jak mnie zbanują, to kto po za mną coś będzie tu działać? Ile powstało od Ozzaka poradników itd. za free, nie za żadne reale czy dobra w grze, a ile od was za jakieś nagrody? Ilu z was napisze jakiś temat, który nie jest jakimś wylewaniem ciągłych żali albo prowokującym do gównoburzy (chociaż tych drugich też mi się zdarza)?

I to mnie bawi, najgłośniej szczekają małe pieski, płaczecie, że nie ma pvp w grze, pytanie dlaczego siedzicie w stolicy i wypisujecie głupoty zamiast pójść i się pobić? Uzasadnijcie sami sobie to.

Bawi mnie to co piszcie, jakiś Likushi czy jak się tam zwie, w imieniu wielu ludzi na serwie, czy jak to określił "całego serwera" się wypowiada, a tak naprawdę zamieniłeś kilka zdań z Ludzmi, którzy grali w moich gildiach co sądzą na mój temat i dlaczego zawsze gdy się coś ode mnie pojawi, to wraz tam siedzą? Bo jest for fun, a nie spiny i dramy o zamki itd.

Serio, skoro nawet to co napisał Norad nie potrafi was przyhamować, to pokazuje tylko jak zawistni i niedowartościowani  jesteście, wasza jedyna rozrywka, to wejść coś tam tu ponapierdzielać i tyle waszego, a zaraz i tak będzięcie płakać, że ta gra upada, pójdziecie jak Deviazz na ruski serwer, pogracie 5 minut bądź w inną grę i wrócicie tutaj ;p

Gdyby nie fakt, że lubię takim płaczkom nacisnąć na odcisk, to bym olał wasze wcześniejsze komentarze, ale fajnie się spluliście ;p

Proszę Norad o niekasowanie tego, ewentualnie zamknięcie tematu, chce by "koledzy" mogli sobie na spokojnie przeanalizować i przemysleć ;p"

Jako, że tamten temat zamknięty odpowiem tutaj - Na rusku całkiem niezle sobie radze - lekko ponad 62 sin. Wracać wracałem po namowach graczy. Dzięki, że się martwisz. :) Nie ma do czego wracać. Serv Ruski a Polak to dwie zupelnie inne gry. Dziękuję za uwage - Deviazz, Bubble, Coolturka, Cooltowa, Vasar ;)

o ile nie usuną postu to z dniem jutrzejszym wleci tutaj mały bonus w postaci linku do yt^_^

• BirdMashine likes this

#2 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 04.08.2018 - 21:35:02

Szanuje

#3 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 05.08.2018 - 04:44:13

>Wjazd w moja stronę o to że się wypowiadam w 'imieniu całego serwera'
> ozzaku wypowiadający się milion razy w imieniu całego serwera.
Ozzus, ty chyba dalej w tym psychiatryku siedzisz albo już ci tak zostało ;)
  • Lord Galvatron likes this

#4 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 05.08.2018 - 09:05:29

Proszę Norad o niekasowanie tego, ewentualnie zamknięcie tematu, chce by "koledzy" mogli sobie na spokojnie przeanalizować i przemysleć ;p"

Drodzy,

tu nie chodzi o to kasowanie lub zamykanie tematów, ale prawda jest taka, że nie widzę żadnego sensu w dyskusjach tego typu. Celem gry jest rozrywka, dobra zabawa. Skupmy się na tym, by jeszcze poprawić funkcjonowanie serwera, a nie na tym kto jest fajniejszy i dlaczego. Nikogo nie zachęcicie takimi wpisami ;)

• Kamstar, Dzidowa, XxMARCINxX and 1 other like this

#5 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 05.08.2018 - 09:30:30

- Tak jak obiecałem, polecam oglądać z prędkością x2 ;) https://youtu.be/nXbiEM_1pJQ

#6 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 05.08.2018 - 11:08:27

No to teraz za całe to elum kup sobie jeden a porządny set i wtedy nagraj filmik z niszczenia.
  • PanGlack.YT likes this

#7 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 05.08.2018 - 13:57:29

Drodzy,

tu nie chodzi o to kasowanie lub zamykanie tematów, ale prawda jest taka, że nie widzę żadnego sensu w dyskusjach tego typu. Celem gry jest rozrywka, dobra zabawa. Skupmy się na tym, by jeszcze poprawić funkcjonowanie serwera, a nie na tym kto jest fajniejszy i dlaczego. Nikogo nie zachęcicie takimi wpisami ;)

No to bum, też się pochwalę...

https://www.youtube....h?v=KB5EKqT04g0

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#8 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 05.08.2018 - 15:14:09

No to bum, też się pochwalę...

Dzięki za pomoc byku!

#9 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 05.08.2018 - 18:30:54

- Tak jak obiecałem, polecam oglądać z prędkością x2 ;) https://youtu.be/nXbiEM_1pJQ

Kolejny, który zmielił seta, a potem będzie żałował :x

#10 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 05.08.2018 - 20:19:21

Kolejny, który zmielił seta, a potem będzie żałował :x

Czego żałować? Gry na serwerze, ktory świeci pustkami? Gdzie PvP nie istnieje, gdzie zamki są przebijane z altow, gdzie spotkanie kogoś w Bera/Piramidzie/Lalkarzu graniczy z cudem - Proszę Cię

• XxMARCINxX likes this

#11 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 05.08.2018 - 21:21:19

Jak na moje głupota, wielu eq mieliło, potem wracało tutaj... Ale powodzenia na RU.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#12 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 05.08.2018 - 23:42:10

Czego żałować? Gry na serwerze, ktory świeci pustkami? Gdzie PvP nie istnieje, gdzie zamki są przebijane z altow, gdzie spotkanie kogoś w Bera/Piramidzie/Lalkarzu graniczy z cudem - Proszę Cię

No E chodzi mi o to, czy czerpiesz przyjemność z gry, tylko o to, że włożyłeś niemały wysiłek i koszt w eq. Ja na Twoim miejscu zostawiłbym sobie na pamiątkę chociażby konto, na szczęście nie jestem na Twoim miejscu :v

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych