Skocz do zawartości

Zdjęcie

Więcej lagów

36 replies to this topic

#1 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 15:44:50

Czy tylko ja mam słaby internet (300/30) czy może to serwery RQ nie wyrabiają? Jak grać kiedy w przeciągu 10 minut pojawia się lag tak potężny że moby biją mnie mimo że nie mam ich w okolicy? Używam skilla ale co z tego skoro jego działania nie ma ale jak najbardziej - będzie się on odnawiał. Co z tego że wszyscy wkoło przy biciu alfy stoją jak słup soli, alfa też w miejscu a dmg dostaje, nie moge się leczyć, nic.. Czemu tak trudno jest zrobić/poprosić o łatke, dać info "wyłączamy serwer - 10 min" i cześć?

Co się dzieje z Royal Questem?

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 690 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 26.07.2018 - 16:02:54

Royal Bugs&Lags :P

• BirdMashine likes this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1585 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 17:04:03

Czemu tak trudno jest zrobić/poprosić o łatke, dać info "wyłączamy serwer - 10 min" i cześć?

Nie słyszałem ani razu w ostatnim czasie, że zachodzi taka potrzeba. Czy inni gracze mogą się wypowiedzieć w temacie?

#4 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 18:28:34

Norad, co patch pojawiaja sie nowe bugi. Jedne sa naprawiane, inne tworzone. Lista jest zbyt dluga, zeby je tu wymieniac, wedlug mnie.

#5 Norad

Norad

GOSU

• 1585 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 19:02:01

Norad, co patch pojawiaja sie nowe bugi. Jedne sa naprawiane, inne tworzone. Lista jest zbyt dluga, zeby je tu wymieniac, wedlug mnie.

To temat potencjalnych lagów, nie bugów w grze.

#6 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 20:03:24

Mam podobne problemy jak Bird :)

#7 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.07.2018 - 20:10:05

Mam to samo, do tego większość w chwili obecnej wywaliło już po kilka razy i nie możemy wejść ;-)

#8 Aski467

Aski467

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 20:10:12

Dzisiaj wywaliło z serwera każdego w godzinach porannych, popołudniowych a co się dzieje od godziny 20:55 to już nawet nie wspomnie, wywala każdego co 2 minuty na minute 

#9 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.07.2018 - 20:14:05

I znów serwer zresetowany zostanie, a za niedługi czas wystąpi problem ;x To już stały element tej gry.

#10 Sudeks

Sudeks

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 20:36:14

Ze się tak wyrażę DO JASNEJ CHOLERY ileż można to już zaczyna się robić parodia nawet do klucza się wejść nie dało same DC.

Po kiego grzyba macie ten serwer testowy dla zabawy.

Parę lat temu to jeszcze było śmieszne teraz to już groteska w pełnej okazałości.

Ruszcie się w końcu do pracy za którą Wam płaca lub dajcie to komuś kto się przynajmniej zna w stopniu minimalnym bo to teraz wygląda tak jakby głuchy uczył lekcji śpiewu.

• Lord Galvatron likes this

#11 Ausik

Ausik

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 20:39:48

Witam, również ja oraz cała gildia Ayan Moore doświadczyliśmy tych lagów, a mianowicie; Dzisiaj, w okolicach zamku (10min przed), gdy się zalogowałem, byłem notorycznie wyrzucany z gry, poprzez wyskoki ping, nie tylko ja, lecz cała gildia, co odbiło się tym, iż na zamek weszliśmy spóźnieni, gdy już udało nam się wstąpić na oblężenie, przed klucznikiem znowu złapał nas lag servera i zostaliśmy po ok. 30s wyrzuceni z gry, to było kolejne opóźnienie, a w dodatku przy próbie wejścia do gry ukazywały nam się nam komunikaty takie jak: 

- "Serwer nie odpowiada"

- "Ktoś już jest zalogowany na to konto" 

Było ich więcej, lecz nie wszystkie zapamiętałem. Dzięki tym wydarzeniom zamek został przegrany przez nas i nasi przeciwnicy go zdobyli.

#12 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.07.2018 - 20:45:44

A pisałem dziś o serwerze testowym... Można by wpuścić wybraną grupkę graczy, którzy by przetestowali co i jak, ale odpowiedź Norada była jednoznaczna - nie ma takie opcji. Prawda jest taka, że może i się kłócimy często o jakieś rzeczy, ale każdy z nas lubi tą grę, ma coś w sobie, co nas przyciąga i nie pozwala odejść, tylko szkoda, że gdy ludzie chcą coś zrobić, są odsyłani z kwitkiem.

#13 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 20:52:56

Dlaczego gracze nie mogą mieć dostępu do serwera testowego? Przecież to my gramy w tą grę, a GM in-game to żart. Więc może serwer testowy powinien być dostępny dla nas, graczy?
  • Lord Galvatron likes this

#14 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 26.07.2018 - 21:52:44

Ze się tak wyrażę DO JASNEJ CHOLERY ileż można to już zaczyna się robić parodia nawet do klucza się wejść nie dało same DC.

Po kiego grzyba macie ten serwer testowy dla zabawy.

Parę lat temu to jeszcze było śmieszne teraz to już groteska w pełnej okazałości.

Ruszcie się w końcu do pracy za którą Wam płaca lub dajcie to komuś kto się przynajmniej zna w stopniu minimalnym bo to teraz wygląda tak jakby głuchy uczył lekcji śpiewu.

Witam, również ja oraz cała gildia Ayan Moore doświadczyliśmy tych lagów, a mianowicie; Dzisiaj, w okolicach zamku (10min przed), gdy się zalogowałem, byłem notorycznie wyrzucany z gry, poprzez wyskoki ping, nie tylko ja, lecz cała gildia, co odbiło się tym, iż na zamek weszliśmy spóźnieni, gdy już udało nam się wstąpić na oblężenie, przed klucznikiem znowu złapał nas lag servera i zostaliśmy po ok. 30s wyrzuceni z gry, to było kolejne opóźnienie, a w dodatku przy próbie wejścia do gry ukazywały nam się nam komunikaty takie jak: 

- "Serwer nie odpowiada"

- "Ktoś już jest zalogowany na to konto" 

Było ich więcej, lecz nie wszystkie zapamiętałem. Dzięki tym wydarzeniom zamek został przegrany przez nas i nasi przeciwnicy go zdobyli.

Ja dzis tez doswiadczylem masakry na tym zamku: wywalilo mnie z dobre 10 razy, zanim wogole doszedlem do Klucznika... Ta gra sie stacza pod kazdym wzgledem i mam na nia coraz wiekszego nerwa! A co do serwera testowego, to oczywiscie, ze powinien byc dostepny dla wszystkich graczy, tak samo jak serwer testowy w Rosji, bo czworka naszej administracji, nie jest w stanie sprawdzic wszystkich nowych lagow czy bugow, o ile wogole oni na tym serwerze graja... U nas ich jakos nie widac, wiec wszystko jest mozliwe B)

#15 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.07.2018 - 22:06:33

Dlaczego gracze nie mogą mieć dostępu do serwera testowego? Przecież to my gramy w tą grę, a GM in-game to żart. Więc może serwer testowy powinien być dostępny dla nas, graczy?

Zapytaj tutaj https://forum.muve.p...ge-2#entry35557

Polecam iść na mauzo, tak buguje skorpa, że gdy skacze na sufit, to biega po ziemii po chwili i bije, a ja nawet nie mogę go zaznaczyć, bo gra go traktuje jakby był u góry, to niezłe RQ :)

#16 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 135 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 26.07.2018 - 22:35:48

Na evecie wywala i przez to nie da się zdobyć monet, lagi typu bije mobka  a on nic, występują tam notorycznie,

#17 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 26.07.2018 - 22:39:44

Na evecie wywala i przez to nie da się zdobyć monet, lagi typu bije mobka  a on nic, występują tam notorycznie,

Właśnie próbowałem robić i zgadnij Belek co się stało? No nie zgadniesz, to samo :) Ciekawe czy chociaż przedłużą event tak jak na ru, za poniesione straty w postaci braku waluty z Innoświata?

#18 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 27.07.2018 - 01:34:15

To o czym mowicie, zdarza mi sie notorycznie, nie tylko w Innoswiecie, bo nawet bzykopszczoly, lub kropli rosy czasami nie da sie zabic, a co do Innoswiata to tez mi sie zdarzylo spoznic wlasnie przez takie lagi i to jest dobre pytanie: czy event zostanie przedluzony? Odpowiem od razu, ze administracja go przedluzy, jesli bedzie wiele nalegan graczy, a jesli nie, to po prostu przemilcza temat jak zwykle. Dlatego jesli chcecie przedluzyc ten event, to nalegajcie i zglaszajcie bledy w tym poscie, bo bledow sie ostatnio pojawilo sporo, ale oczywiscie tylko my sie z tym musimy borykac. Po tym jak zglosilismy brak dwoch eventowych bossow kilka miesiecy temu, administracja owszem zareagowala i po naprawie, przedluzyli nam event, wiec tym razem tez jest szansa ;)  Zachecam do wpisow.

#19 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 27.07.2018 - 03:04:27

Spokojnie panie i panowie , te lagi i problemy dopisze sie do patchnotesu ze sa czescia gry i po sprawie  :D

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#20 Norad

Norad

GOSU

• 1585 Postów:

Napisany 27.07.2018 - 09:34:14

Właśnie pracujemy nad tematem, a serwer jest optymalizowany! Zdiagnozujemy co i jak ;)

PS. Tymczasem, w odpowiedni na Wasze pytania: https://royalquest.p...nie-przesilenie

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych