Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ekwipunek Cardigana

9 replies to this topic

#1 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 22.07.2018 - 17:19:40

W, zeszłym roku w październiku, podczas obecnego eventu, był dostępny quest u Kosiarza w Illiar, po zrobieniu, którego można było zdobyć eq klasy a,b , c oraz przepisy na nie. w tym roku tylko z szkatuł w sklepie IS? Co to za bajzel jest?

#2 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 22.07.2018 - 18:10:53

Nawet nie zwróciłem uwagi :o Aż sprawdzę.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#3 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 22.07.2018 - 18:56:56

Właśnie 4 dzień eventu, a nowych przepisów i eq stan:   0.0 przybyło 

Dla zainteresowanych   : aktualności, strona 12 .

#4 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 23.07.2018 - 09:57:21

Mnie zastanawia dlaczego w tym roku nie dostaliśmy żadnego kodu? Do tego na ru mają dodatkowo przedłużony event...

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#5 Krakers

Krakers

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 23.07.2018 - 12:40:48

Nie dostaliśmy kodu bo administracja uważa, że w tym roku rozdała już wystarczającą ilość kodów :lol:

Nie dość, że event zbugowany po nowym patchu to i cała gra pełna bugów, jak chociażby questy, które są, ale ich nie ma.

Gracze powinni dostać solidną rekompensatę, ale nim do nas dotrze poprawka to pewnie będzie już po evencie.

I jeszcze kilka smaczków z szumnej zapowiedzi eventu:

"W tym roku nowe kostiumy dostępne są zarówno w sklepie premium jak i u Królicy!"

"Zmiany w evencie Alicja w Innoświecie:

Nowy kostium zagości na stałe w sklepie - Króla Trefl.

Królica ma nowy kostium w ofercie - Króla i Królowej Kier...

... jak również dwie nowe odmiany północnego królika i nowe akcesorium!"

Gdzie te kostiumy w sklepie premium? Bo ja ich nie widzę. Nowy kostium króla i królowej kier? Aż się chce zaśpiewać "ale to już było...". Ktoś nie odróżnia kier od karo? I chyba najlepsze: jak można nazwać królika ogonem, bo taka nazwa jest u Królicy w Innoświecie :D

• ZrobcieCosZTaGra likes this

#6 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 23.07.2018 - 20:43:44

Na cholere mi 2 nowe, w sumie 3 kicajce w różnych kolorach, KTÓRY dalton to wymylił???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Co za mało pytajników? Zaedytuje i dołoże  :angry:

#7 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 23.07.2018 - 22:45:06

Mnie zastanawia dlaczego w tym roku nie dostaliśmy żadnego kodu? Do tego na ru mają dodatkowo przedłużony event...

Event został przedłużony w ramach rekompensaty za 2 dniowe lagi na serwerach... Mieliście takowe? Jak juz strzelasz informacjami to warto by bylo sie dowiedziec co, gdzie, jak i dlaczego.

#8 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 23.07.2018 - 22:51:10

Tu nie chodzi teraz o przedłużanie evenu, tylko po co komu 3 takie same pety w innych kolorach i dlaczego eq i przepisy Cardigana nie są dostępne na zasadach z przed roku?  Za ciężko to pojąc?

#9 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 23.07.2018 - 23:06:08

Tu nie chodzi teraz o przedłużanie evenu, tylko po co komu 3 takie same pety w innych kolorach i dlaczego eq i przepisy Cardigana nie są dostępne na zasadach z przed roku?  Za ciężko to pojąc?

Nie odpowiadalem na Twoj komentarz... Tak ciezko to pojac? A to ze event sie zmienil to juz wizja dewelopera - Twoj placz nic tu nie da ~BabyRage

#10 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 130 Postów:

Napisany 24.07.2018 - 00:26:28

Jeśli dali dostęp do pewnych rodzajów eq eventowych to powinni to pociągnąć w następnym, a nie zmieniać swe wizje na wzór świata Cardigana.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych