Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testowy otwarty z nowym patchem.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 PRAWILNY

PRAWILNY

    Gracz

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 22:03:02

Witam, dziś ruscy otworzyli testowy z new patchem . Dużo nowych kart . 2 elity i z 5bossów. Karta ireksa została znerfiona będzie dawała 8wita 8szczęścia 3% sans na truciznę. Ale bonusy karty ireksa zostały przenoszene do karty bosa .

Załączone pliki#2 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 13.07.2018 - 03:16:46

Rosyjski serwer testowy został otwarty. Dodano dwie nowe lokacje Habul i Frost's Hand.
---
Habul to niewygodny teren zamieszkany przez orków. Większość z nich jest agresywna i ma plany zniszczenia ludzkości, ale z niektórymi można rozmawiać. Jeśli dotrzesz do wioski, natychmiast skontaktuj się z Darandukiem Groźnym. W Habul znajduje się wejście do lochów jaskiń Varlamov, ale są one zainfekowane mozemią. Wejście jest strzeżone przez maga wojennego Horstgarda...

 

Pokrótce...

 

Dostajemy kolejną "część" dużej aktualizacji, która wprowadza karty potworów na nowych lokacjach, część kart ma efekty jak te z Varlone np. aktualnie Stara karta różowego śluzu. Dostajemy także nowe dungeony, jeden otwarty, drugi dla 8 osobowego party.

 

Co więcej?

 

Nareszcie królestwo orków, ich król będzie skrywać się w pałacu, jak można się domyślić... Jest bossem i niekoniecznie będzie chciał przywitać nas z otwartymi rękoma.

Zostanie dodany nowy ekran startowy (nawiązujący do mroźnych krain północy). Zostaną dodane skrzynie, które znamy z królestwa Elenii (złote itd.).

Od teraz nowe lokacje będą posiadały uzupełnione opisy.

Do albumów zostaną dodane karty nowych potworów (nie wliczając kart bossów i elit).

 

Więcej na grupie RQ Polska: https://www.facebook...16017681823788/


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych