Skocz do zawartości

Zdjęcie

LIST OTWARTY DO ADMINISTRACJI

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#41 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 13:57:46

Ozzaku - pamiętam typa jeszcze z czasów Espady jak miał ten 40 lvl na swoim RCu i biegał sobie to tu.. to tam. Było spoko, moje początki gry jakby nie patrzeć. 

Potem zadziało się to i tamto, wyszedł z gildii, przestał ją wspierać chociaż w tamtych czasach obstawał za nią bardzo mocno, podobało mi się to. Niestety każdy się zmienia i tego nie da się uniknąć, chociaż zdarzają się wyjątki. 

W późniejszych etapach mojej gry, skakanie z maina na maina etc widziałem się się miotał z jednej topki do drugiej, ciągłe afery które kręcił nadały mu przydomek serwerowego klauna a nie kogoś kto się liczy. Przestałem szanować tego człowieka - lub jego resztki, kto wie co zostaje po tym psychiatryku - po tym jak zacząć publicznie w grze obrażać moją obecną dziewczynę, (!) mówił sam żeby przestać kręcić dramy bo przez to serwer upada a sam co teraz robi? Wyciąga jakieś pseudo brudy czy inne handle tylko po to żeby.. co? Dojechać serwer do końca? Skoro mu się tak nie podoba to czemu na swojej postaci zmienia nick po raz któryś, kupuje sobie skrzydełka i nadal wbija ten 64 lvl (?)

Oziu ma tendencje to wtykania nosa tam gdzie nie powinien, tylko ja wiem że za którymś winklem czeka na niego coś co mu to ukróci..

Człowiek zmienia swoje postanowienia szybciej niż ja wydaje golda w royalu na głupoty. 

Likush go ladnie opisal i myslalem, ze juz lepiej sie nie da, ale jednak sie da :lol: Sam bym tego lepiej nie zrobil, bardzo trafnie wszystko ujales, brawo!

Faktycznie te jego afery, tylko do reszty pograza serwer... Administracja powinna przestac go sluchac i tyle.

• BirdMashine likes this

#42 Arrow654

Arrow654

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 14:27:04

Norad, ma jeszcze 10 dni urlopu, więc nie którzy sobie pozwalają :)

W tej grze żyją inny administratorzy co mają prawo takie sam jak norad ;d

#43 ostr47

ostr47

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 15:36:19

Poza konkursami itp itd wiadziałeś od dłuższego czasu jakieś posty na forum od Malleusa lub Freski? W sumie sam Norad wam odpowiada.

#44 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 21:25:04

Zauważyliście że każdy temat jaki doda Oziu kończy się na tym że jest on dosłownie zasypywany kontrargumentami i rzadko kiedy ma coś jeszcze do powiedzenia? 

Po co TV.. kabaret jest wszędzie, wystarczy się rozejrzeć. 

Zapraszam do Cyrku moi drodzy.

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#45 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 12.07.2018 - 00:46:39

Kolejny temat wyniszczany przez głupi spór Galvatrona i Ozzaku ;=; Do tego jakieś dzieciuchy pochwalające złodziejstwo. Idźcie do pracy, ukradnijcie coś na oczach szefa to zobaczycie "jacy fajni jesteście". Nowi gracze też przeglądają forum i jak czytają takie bzdury na temat administracji czy graczy to rezygnują bo widać że jest nieciekawie. Potem wielki problem że nie ma z kim grać. Ogarnijta się i tyle.

Ozz jak chcesz coś zdziałać to raczej sugeruję na pw z Noradem bo na forum temat zostanie pewnie zamknięty z winy tych pachołów.

Pzdr.

I tu się muszę z Grzybiarzem zgodzić, ale wszelkie interwencje niewiele wnoszą =] Dlatego nie podejmuję się dalszych dyskusji, a serwer i tak będzie wyglądać jak wygląda.

Ozzaku - pamiętam typa jeszcze z czasów Espady jak miał ten 40 lvl na swoim RCu i biegał sobie to tu.. to tam. Było spoko, moje początki gry jakby nie patrzeć. 

Potem zadziało się to i tamto, wyszedł z gildii, przestał ją wspierać chociaż w tamtych czasach obstawał za nią bardzo mocno, podobało mi się to. Niestety każdy się zmienia i tego nie da się uniknąć, chociaż zdarzają się wyjątki. 

W późniejszych etapach mojej gry, skakanie z maina na maina etc widziałem się się miotał z jednej topki do drugiej, ciągłe afery które kręcił nadały mu przydomek serwerowego klauna a nie kogoś kto się liczy. Przestałem szanować tego człowieka - lub jego resztki, kto wie co zostaje po tym psychiatryku - po tym jak zacząć publicznie w grze obrażać moją obecną dziewczynę, (!) mówił sam żeby przestać kręcić dramy bo przez to serwer upada a sam co teraz robi? Wyciąga jakieś pseudo brudy czy inne handle tylko po to żeby.. co? Dojechać serwer do końca? Skoro mu się tak nie podoba to czemu na swojej postaci zmienia nick po raz któryś, kupuje sobie skrzydełka i nadal wbija ten 64 lvl (?)

Oziu ma tendencje to wtykania nosa tam gdzie nie powinien, tylko ja wiem że za którymś winklem czeka na niego coś co mu to ukróci..

Człowiek zmienia swoje postanowienia szybciej niż ja wydaje golda w royalu na głupoty. 

Queex, nie rc  a czarodziejem, a tak naprawdę powodu wyjścia z tej gildii nie znasz. I wyszedłem razem z Grzybiarzem, mieliśmy konkretne powody. Potrafilismy napierdzielać dzień i noc jakieś dzienne, pomagać, mało tego, wtedy pierwsze inwestowane pieniądze w grę szły na członków gildii, nie chce wymieniać po nickach, ale skoro gracze wymagali wkładania w siebie realnych pieniędzy, to coś było nie tak, przypomnij sobie swoje jęczenie, że nic nigdy nie osiągniesz, że się nie nadajesz do tej gry :) Ah i nie chce tu nic przypominać, ale to ty zaraz po moim i Daniela wyjściu uciekłeś do jego gildii, bo nie miał już Ci kto pomagać w ESPADZIE i przypomnij sobie słowa, które napisałeś na temat tamtej gildii, po tym jak dołączyłeś do Grzybiarza :)

I różnica między mną, a Tobą jest taka, że wolę coś powiedzieć jawnie, często ponosząc za to jakieś konsekwencje, niż być małym cichym sku****nkiem, który obrabia ludziom 4 literki za plecami. Ah... I naciskając na hipokryzję i już wypominając różne akcje, dlaczego nie jesteś w ukochanej gildii Sanzen Sekai? Przecież to tam uciekłeś z ESPADY z Olą =] Co takiego się stało, że przestałeś trzymać sztamę z Danielem i uciekłeś na inną grę? =]

Kurde, śmiszno i straszno po raz kolejny, bo najwięcej szczekają ludzie, którzy mają najmniej do zaoferowania =] Zabawne jest tylko to, że jeszcze jakiś czas, a będą 4 lata jak gram w tą grę i zawsze będą ludzie, z którymi będę mieć kontakt i dobre zdanie o nich, jak m.in. Daniel, a Ty jak coś odwalisz, to uciekasz na drugą grę i wracasz po pół roku jak gdyby  nigdy nic i jeszcze śmiesz wysuwać takie wnioski, samemu nie będąc idealnym. O zgrozo...

Wielki krzyżowiec g. był bohaterem tonącym w bagnie tragedii. Jego bolączki były zabawne.

Szczególnie kiedy skamlał i był przekonany, że nic nie da mu rady!

Pewnego dnia na jego drodze stanęła Administracja...

#46 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 12.07.2018 - 08:04:15

W sumie, za każdym razem co nie napiszesz to nic nowego nie wnosisz. Odgrzebujesz jakieś stare akcje, zmiany gildii etc. 

Pomyśl cymbale, czemu odszedłem z ESPADY? Jak sobie poszedł lider to chyba coś nie tak? 

Poszedłem do SSów bo Daniel jako jedyny wtedy miał ochotę pomagać, czy mi, czy Olce. Do topek się nie nadawałem a do random-masówek tym bardziej. 

Co do samego Daniela, sytuacja która wtedy zaszła nie jest do wyciągania publicznie więc się nie interesuj. Może Ci sam Daniel opowie skoro tacy z was przyjaciele. W tamtych czasach gra była mozolniejsza - przynajmniej dla mnie - i robiłem długie przerwy od niej mimo że po czasie wracałem. Kiedy już byłem w grze, chciałem napisać do Daniela - i pisałem - kilka moich przemyśleń i ogólnych odniesień do tego co było. Jakoś się "pogodzić" Niestety przestał mi odpowiadać więc szanuje decyzje i życzę mu jak najlepiej. 

I tak, ŚMIE wyciągać bo nie masz opcji mi tego zabronić. Jak dorośniesz do normalnego poziomu i odpowiesz mi na pytanie czemu obrażałeś Olkę publicznie na serwerze i udawałeś że nic się nie dzieje to może wtedy zrozumiem do czego zmierzasz swoim słowotokiem. I tak, Ty wiesz najlepiej co ja mam do zaoferowania. 

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#47 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 12.07.2018 - 09:28:10

Dobra, Panie i Panowie, temat nie został założony to wyciągania na światło dzienne osobistych intryg i sporów.
  • BirdMashine likes this

#48 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 12.07.2018 - 10:52:42

Co do samego Daniela, sytuacja która wtedy zaszła nie jest do wyciągania publicznie więc się nie interesuj. Może Ci sam Daniel opowie skoro tacy z was przyjaciele.

I tak, ŚMIE wyciągać bo nie masz opcji mi tego zabronić.

Iks di, dwie sprzeczności w jednej wypowiedzi, czyli Ty tam sobie wyciągasz rzeczy, o których nie masz pojęcia i jest piątka, a mi nie wypada... Nie chce mi się z Tobą nawet dysutować, bo reszta chociaż pisze głupoty trzy po trzy, to jednak to jakieś ręce i nogi ma i nie mają jeszcze mleka matki pod nosem synek. Śmiszno i straszno. HIPOHARD.

Wielki krzyżowiec g. był bohaterem tonącym w bagnie tragedii. Jego bolączki były zabawne.

#49 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 12.07.2018 - 11:37:17

Jak Ty nic nie rozumiesz.. nie ma sensu ta paplanina. 

Niech ten Norad szybko wraca i robi tu porządek bo widać co się dzieje. 

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#50 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 12.07.2018 - 12:30:58

Powiem Ci tak... Nie masz prawa wypowiadać się o czymś, o czym nawet nie masz zielonego pojęcia ;d Nawet nie wiesz co się działo i jak wyglądała sytuacja i nawiałeś od razu gdy nadarzyła się okazja. Zawsze płakałeś jaki z Ciebie jest nieudacznik i nic nie ogarniasz. Tak naprawdę w chwili obecnej są dwie osoby, które mogły by mi tutaj coś zarzucić względem ESPADY, XxxMarcinxxX i Zdzihoo, bo to oni zostali na tonącym okręcie, a Ty zachowałeś się nie lepiej niż ja, ale co tam ja wiem... Lepiej wytykać komuś =]

#51 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 Postów:

Napisany 12.07.2018 - 14:32:14

Ebe ebe ebe to tylko giereczka mordy po co się srać do każdego? Nie dość że serwer jak i sama gra dogorewa tak i gracze są coraz bardziej toksyczni z dnia na dzień ( do czego to doszło że ktoś jest bardziej toxic niż ja ). Z fartem i w ogóle takie tam

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#52 WooCash

WooCash

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 115 Postów:

Napisany 12.07.2018 - 17:39:10

Damn, co tu się dzieje na tym forum. Trochę mnie nie było, a tu same dymy, dramy i bóldupienie ;D

No, ale tak na poważnie, nie wiem czy będę pisał na tematu, bo pousuwana połowa wypowiedzi Ozza trochę utrudnia przyswajanie treści całego tematu, ale hej, nie wiem to się wypowiem. Tak tbh to wina za to, że serwer upada, leży tylko i wyłacznie po stronie dewelopera. Można gadać, że to przez to, że banujo na długo, że kradno, że się wyzywajo na forum, że administracja zła, czy tam inne pomysły wymyślane na poczekaniu. Ale badźmy szczerzy, ta gra upada w 90% przez to, że się zwija, a nie rozwija. Weźmy za przykład srv US, gdzie nie ma tych dram co na plu, administracja się angażuje, a sytuacja jest tak samo beznadziejna...

Z każdym patchem ta gra robi się coraz gorsza, niech mi ktoś pokaże łatkę, która przyniosła więcej dobrego niż złego (jak ktoś w tym momencie otwiera zakładkę na forum z aktualizacjami liczac, że będzie wyjaśniane, to życzę powodzenia). W tej grze po prostu nie ma kompletnie co robić. No bo co zostało? Na zamki popylać? Zamki, które swoja droga jeszcze bardziej popsuli, kiedy to je ostatnio poprawiali? Nowe mapy zwiedzać? Na których oprócz bugów nie ma ZUPEŁNIE nic ciekawego? No chyba, że moby i elity, z których z tego co mi wiadomo nadal leci wielkie gó*no to nie jest coś, co zaspokoi ludzi, którzy czekali na masywne zmiany kilka lat... 

Tylko teraz zostawmy już tych nieudolnych deweloperów, a wróćmy do administracji i nie tylko, bo do graczy również, bo z perspektywy czasu widzę, że sa oni prawie w takim samym stopniu odpowiedzialni za upadek tego serwera jak administracja. Gracze jak i adm co prawda nie mogli i nie będa w stanie poprawić sytuacji serwera, bo ta gra jest po prostu w porównaniu do innych obecnie słaba, badźmy szczerzy, ma to COŚ w sobie, co trzyma ludzi, którzy siedza w tej grze od dawna, ale nic poza tym. Jedyne co dało się zrobić, to zatrzymać jego upadek poprzez różne działania, o których już pisano wyżej i nie będę się w to zagłębiać.

No tak, tylko gdzie tu wina graczy zapytacie. Wina graczy polega na tym, że poza tematami na forum poza dosłownie pojedynczymi osobami gracze nie zrobili nic, żeby grało się lepiej. Narzekacie, że nie ma PvP, że nudy, ale jakoś nikomu nie chce się ruszyć dupy spod fontanny i tego PvP poszukać. Dopóki grałem to poza mna na palcach moich dłoni mogę policzyć osoby, które spotykałem w piramidzie, lalkarzu i Becie, które przychodziły tam się bić, a nie pokojowo farmić. Druga sprawa to nasze kochane arenki. Sa narzekania, że ludzie nie wbijaja na areny, że trzeba godzinami czekać, żeby je odpalić (przynajmniej tak często było dopóki grałem), a zastanowiliście się kiedyś czemu tak jest? Może dlatego, że pajace (czyt. te pseudokozaki z czołowych gildii) wbijali sobie w 3-osobowych pt, wszyscy +11, pomarańczowi, full bossy i elity i rozsmarowywali o teksturę trawy graczy, którzy chcieli pobawić się w pvp lub pozbierać żetony... a po co to? Po ty, żeby dostać na dobra sprawę nic nie warty tytuł lub wygrać sobie ranking po raz pierdyliardowy, tak o, żeby pokazać kto tu rzadzi (beka). I tu mogę nawet podać solidny argument na potwierdzenie mojej tezy - przykład z US, tam (dopóki była w miarę normalna ilość graczy) dużo rzadziej trafiało się na takie pt i szło zrobić nawet 10-20 aren dziennie, codziennie (miałeś kupony to nawet więcej), bo ludzie wiedzieli, że mieli szansa wygrać lub chociaż rzeczywiście zasmakować choć trochę tego PvP wchodzac do kolejki, a nie skazywali siebie samych na glebę w pół sekundy (ew. trochę dłużej jeśli grasz postacia z nieśmiertelka).

To było podstawowe grzechy naszych graczy in-game, ale na tym nie kończę tego wywodu. Kolejna sprawa - sokoro do cholerci widzicie, że przez lata administracja jest głucha na wasze wypociny na forum, czemu po prostu nie wypniecie się na nich tak jak oni na was? Czemu nie przestaniecie grać przez jakiś umówiony okres w ta grę? Czemu się nie zbuntujecie? Lub chociaż (jeśli aż tak wam fajka zmientknie i nie wytrzymacie bez miesiaca-dwóch bez klikania tego rozpikselizowanego loga RQ na pulpicie) nie przestaniecie donować...? Co wam się może stać z tego powodu? Eq będzie za słabe? I co z tego? I tak korzystacie z niego tylko przez godzine dziennie na zamkach i to od ostatnich zmian co pare dni. Administracja ma na was wywalone, bo póki co nic im się nie dzieje, maja swoje pensje, nie cierpia z powodu powolnego upadku tej gry. Uciepieć moga dopiero wtedy, kiedy serwer przestanie przynosić zyski i ktoś z góry będzie oczekiwał wyjaśnień. Szkoda tylko, że ten pomysł jest tylko utopia, przecież 80% z osób, które aktualnie graja w ta grę nie wytrzyma bez rq nawet tygodnia...

W sumie to tyle ode mnie, nawet nie jestem pewien czy to co napisałem jest spójne z tym co myślę, bo pisałem co mi ślina na palce przyniesie i jakoś szczególnie nie chce mi się tego sprawdzać. Z reszta i tak pewnie post zniknie jak tylko ktoś z administracji go przeczyta, a ja nie planuje to znowu zagladać w najbliższym czasie. A jak jebłem coś głupiego to haha iksde beka ze mnie i elo

• BirdMashine, Zdzihoo and Matmad like this

#53 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 12.07.2018 - 18:23:48

Ja tylko a propo arenek i pvp 1v1 w mieście. Straszliwie drażniły mnie te wrzuty i płacze na czacie ogólnym, że ktoś przy 1v1 "oszukiwał", bo użył potki HP/MP, ale jak kiedyś zwróciłem uwagę Susano (który spamował postacią GutenMorgen "random areną" na czacie), że oszukuje z tym "randomem", to mnie prawie z ziemią zrównał, że on oszustem nie jest. Czysta hipokryzja.

PS. A jeszcze a propo administracji. Zauważyłem, że odpalając loader RQ EU średnio co tydzień można zauważyć inny obrazek. A u nas od "100 lat" wisi niezmiennie jeden i ten sam "zobacz na forum co nowego".

• BirdMashine likes this

#54 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 12.07.2018 - 20:44:01

Z tym że forum też leży w kałuży krwii i moczu :)

#55 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 13.07.2018 - 02:35:14

WooCash musisz mi wybaczyć ^^' Był na discordzie mojej gildii Gerard i doszliśmy do porozumienia, wyjaśnił kilka rzeczy, ma dać spokój mojej gildii, dlatego nie widziałem sensu w wyciąganiu dalszych brudów tutaj i postanowiłem oczyścić temat jako podsumowanie sojuszu.

Już pomijając jakieś spory itd. to muszę przyznać, że jesteś chyba jedną z nielicznych osób w moich oczach, które grały tu for fun, nie licząc Zdzisława, Irkoksa, Murazo. Jeszcze za czasów Monstersów gdy Fachura szukał popleczników i zysków Ty wchodziłeś po to by pograć, a nie być lepszym od innych i coś komuś udowadniać i za to wieli szacun, mało takich ludzi.

Zdzisiu, bo tam ciągle są jakieś eventy i Administrację widać, u nas jest taki zastój. Norad miał się wypowiedzieć co do propozycji w temacie eventów, a nawiał na urlop i skończy się jak zawsze... Kiedyś mi napisał, że nie ma na serwie form kreatywności i Gracze do takich konkursów podchodzą niechętnie, zainteresowania brak, natomiast event na "list do Świętego Mikołaja" udowodnił dokładnie co innego, jak Xalpen dostała kostium, Ifryta i co tam chciała, to było wielkie poruszenie, dlatego nie rozumiem, skąd tak mała ilość eventów organizowanych przed administrację.

Co do Graczy... Siedzą w stolicy i będą siedzieć, w każde mmo które grałem jest taka grupa furiatów, która woli sobie dociskać niż coś porobić. Jednak nikt z nas na to wpływu nie ma.

Kolejny zabawny właśnie fakt, to sami gracze, na grupie RQ PL od pewnego czasu mam admina i wrzucam tam wszelkie zmiany itd. o zgrozo ile ludzi się tam wypowiadało, że nie ma co tu robić, że gra upadła itd. a później raptem piszą na pw czy przyjmie się ich do gildii, bo chcieli by wrócić, więc też odpowiednią wizytówkę grze przypinają sami grający, albo nie grający, ale najwięcej wiedzący, co z realnym stanem ma niewiele wspólnego.

Ostatnia sprawa... Reklama na yt... Ok, osoby, które grę reklamują, fajnie że to robią, ale jak daliście takiej osobie 60 lvl i idzie ona na 30 lvl moby, bije je z autoataku, nie używa skilli i pierdzielą coś co dostali na kartce (wgl. tego co mówił ten ytber na R. nie dało się słuchać, bardzo mijało się z faktami, sami grający tu, a jednocześnie obserwujący go pisali w komentarzach o tym, sporo tych  rzeczy było). Dajcie takiej osobie te eq do lvl, niech pokaże skille, co taka postać może, bo stać w miejscu  i bić moby na 30 lvl, przy czym padać, to każdy chyba potrafi, jak dla mnie nie jest to żadna reklama. W wielu innych grach taka osoba ma zaplecze od administracji, jakieś waluty z gry itemy itd. do rozdania w konkursach, to przyciąga ludzi, tutaj tego nie ma. I nie oszukujmy się, taką reklamę to i ja swoim blogiem robiłem, wrzucając wywiady z topowymi graczami i poradniki raz na jakiś czas, miało to sporo wejść i przyciągało ludzi, więc pytanie... Jak już mamy tą reklamę, nie należy tego zrobić odpowiednio? I te teksty tutaj możecie zrobić to i to, może być tak i tak, ale co możemy zrobić? Jak możemy zrobić? na tych reklamujących serwer filmach nic nie wynika...

Tak naprawdę, gdyby nie ten lewy ss, który rozsyłał Gerard nawet bym znowu do gry nie logował, dalej sie kisił na forum, a grę miał gdzieś, nie wiem co mnie tu trzyma, sentyment, resztka ludzi?

Nie chcę by ta wypowiedź była potraktowana jako atak, a konstruktywna krytyka i mam nadzieję, że w ten sposób na to ludzie spojrzą.

Edit: A wiecie dlaczego forum leży? Spróbujcie się zalogować przez fb, albo założyć nowe konto na forum poprzez wewnętrzną rejestrację, to się dowiecie, no i słowo, ostatni raz o tej rejestracji wspominam bo nawet captcha nie dział od pół roku, ale co tam... =]

#56 Hermanik

Hermanik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany Wczoraj, 08:13:43

Co tu się rozczulac kto złodziej, a kto NIE ??? Kto tu został na tym serverze ??? 10 osob, które grały " na legalu "? Reszta to sami złodzieje i oszusci - postacie robione przez nieudolność Administracji. Ta gra UMARŁA...a Admini próbują wycisnąć z tej resztki, która została trochę hajsu i tyle...Dla mnie żenada - przykład jak z gry, która miała bardzo duży potencjał zrobić chłam w który nikt nie gra. ( oprócz czyt, wyżej ).

PS. Tu gracze dostają bany za przekleństwa i bluzgi, a nie dostają za robienie xxx kont za pomocą bootów...o czym mowa. Załość.

• Bubble likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych