Skocz do zawartości

LIST OTWARTY DO ADMINISTRACJI

55 replies to this topic

#21 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 10:48:59

Ozzak twoje tematy są bynajmniej bez celowe.
Po 1 i tak nie uzyskasz dokładbej odpowiedzie.
Po 2 pamiętaj że nawet na niszowego złodzieja (Eimon) starałeś się zrobić nagonkę bo niby ukradł jakiś tam łuk,zresztą taki incydent nie miał miejsca.
Po 3 w każdą kradzież był ktoś zawsze zamieszany nie koniecznie wydawany, więc pytanie brzmi dlaczego tworzysz jedną wielką nagonkę na gerarda i galva?

#22 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 11:00:42

Zrozumcie, że ozzaku poza gra nie ma zycia, zawsze pisze że ludzie go o coś prosza albo pisze w ich imieniu XD Zawsze musi być w centrum zainteresowania. Nawet jak nie ma o czyms pojecia to i tak sie wypowie. Atencjusz. :)
  • Lord Galvatron and TrzymajcieMnieBoGoCzasnę like this

#23 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 11:03:42

Zamiast robić dymy nie lepiej zaprosić fallona na ts i sprawdzić czy to on? Takie trudne?

#24 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 14:45:08

A właśnie Malleus! galvatron chwali się tutaj, że dał gerardowi rekawiczki z desem na chwilę, by mógł "poszpanować" przed kolegami, sprawdź proszę logi, gdzie trafiły te rękawice z kartą, bo tu mi sporo osób z serwera podpowiada, że Fallon tylko w nich biegał, przypadek? =] Ziomeg, ziomga wkopuje. Hihi ♥ Sam prawdziwy właściciel postaci Fallon nie lubił galvatrona, gardził nim i kpił wiele razy, czy to nie dziwne, że raptem na ss które wstawiał gerard na forum jest Fallon w pt i wszystko co związane jest z nimi wiąże się wokoło Fallona? A teraz jeszcze wyznanie galvatrona, że pożyczał rękawiczki gerardowi w których biegał tylko Fallon po za galvatronem. Kurcze, co za przypadki, co za akcja, co to za czary...

Ludzie sie zmieniaja. A co do rekawic, to prosze bardzo sprawdzajcie, nie mam nic do ukrycia, bo prawde napisalem. Oj, chyba wiersz o placzacym Rycerzu Ciemnosci niedlugo napisze, cos czuje... hihihi B)

#25 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 18:21:53

Zrozumcie, że ozzaku poza gra nie ma zycia, zawsze pisze że ludzie go o coś prosza albo pisze w ich imieniu XD Zawsze musi być w centrum zainteresowania. Nawet jak nie ma o czyms pojecia to i tak sie wypowie. Atencjusz. :)

Bardziej trafnie sie tego ujac nie dalo :)

#26 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 09.07.2018 - 18:47:04

// oczyszczone - autor

#27 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 09.07.2018 - 20:36:01

Zgodzę się z graczem ostr47 skończą się gracze i co potem pp nic nie zostanie z tego serwera . Sytuacja jest tragiczna i tak więc po co banowac kogoś jeszcze?

Znaczy zakaz banowania bo gra sie skonczy ? dobre  :D

To Gerard idz na calosc bo nie mozna Cie zbanowac gdyz gra by padla , Fryderyk by sie jeszcze przydal i pare innych slaw aby 

pomogli rozslawic swiat RQ  :D

Swoja droga zastanawiam sie czemu adm zalozyla sobie betonowe buty (gracze pchaja adm w strone glebokiej wody) i zaczela interwencje w kradzieze z mag gildi + jakies tam oszustwa i logowanie z innego IP ? Mogli to olac bo nie jest to ich obowiazkiem aby karac za kradzierz z mag gildi .

Mogli nawet olac aby odpisac kto tam cos zabral , znacie gry gdzie jest tak jak tu i adm odpisuje ze gracz o nicku xxx zabral z magazynu to i to ? (ukarany moze wniesc sprawe do sadu bo nie ma tego w reg gry iz nie wolno , prawda ? Lub jak mu udowodnic ze to co zabral nie bylo jego ? )

Logowanie z innego IP i bany to chyba nadgorliwosc bo sam pkt reg o tym ma za zadanie zakazu handlu na portalach jak ebay czy alegro a nie pojedyncze wejscie , nie ma tu pojecia multi wiec nie powinno byc bana ale skoro raz dali to teraz sami cierpia bo inni zglaszaja kolege/nke i wiadomo czego oczekuja :)

Osobiscie na miejscu adm olal bym przypadki logowania sie na inne konta bo skoro mozna ich miec ile sie chce to czemu nie mozna wejsc na konto kolegi ?Nie ma obowiazku zglaszanie wspolne IP ani opcji zastepstwo czy tym podobne a skoro nie ma to bany sa pezprawne i kazdy kto by poszedl do sadu to by wgral sprawe ale czy warto ganiac po sadach dla tak nedznej gry to juz wasz wybor . Nie zglosil kradziezy konta i nie udowodniono handlu poza gra to nie powinno byc bana i tyle w temacie .

Pozdrawiam :)

• Kamstar likes this

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#28 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 20:52:02

Lol

#29 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 20:52:57

Ozzak

#30 ostr47

ostr47

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 20:55:21

Weź, to nie zmienia faktu ze musiałeś to nagłiśnić bo przecież chodzi o jeden itemek

#31 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 02:58:33

KUPIŁEM to kupiłem od arrowa ale pieter mnie z gildi nie wywalił tylko młody bo mu kazalem mnie wywalić masz złe informację.
Ty wiele głupot gadasz.

#32 TrzymajcieMnieBoGoCzasnę

TrzymajcieMnieBoGoCzasnę

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 04:23:56

Wszyscy już tu jadą Ozzaku, a on dalej swoje... Główne pytanie w tym temacie powinno być: kiedy on się wreszcie nauczy i coś zrozumie? :D

#33 daniello242424

daniello242424

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 83 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 09:24:26

Kolejny temat wyniszczany przez głupi spór Galvatrona i Ozzaku ;=; Do tego jakieś dzieciuchy pochwalające złodziejstwo. Idźcie do pracy, ukradnijcie coś na oczach szefa to zobaczycie "jacy fajni jesteście". Nowi gracze też przeglądają forum i jak czytają takie bzdury na temat administracji czy graczy to rezygnują bo widać że jest nieciekawie. Potem wielki problem że nie ma z kim grać. Ogarnijta się i tyle.

Ozz jak chcesz coś zdziałać to raczej sugeruję na pw z Noradem bo na forum temat zostanie pewnie zamknięty z winy tych pachołów.

Pzdr.

• Matmad likes this

#34 Belek

Belek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 136 Postów:
  • LocationSomewhere in the universe

Napisany 10.07.2018 - 09:30:48

Norad, ma jeszcze 10 dni urlopu, więc nie którzy sobie pozwalają :)
  • Matmad likes this

#35 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 14:56:13

Kolejny temat wyniszczany przez głupi spór Galvatrona i Ozzaku ;=; Do tego jakieś dzieciuchy pochwalające złodziejstwo. Idźcie do pracy, ukradnijcie coś na oczach szefa to zobaczycie "jacy fajni jesteście". Nowi gracze też przeglądają forum i jak czytają takie bzdury na temat administracji czy graczy to rezygnują bo widać że jest nieciekawie. Potem wielki problem że nie ma z kim grać. Ogarnijta się i tyle.

Ozz jak chcesz coś zdziałać to raczej sugeruję na pw z Noradem bo na forum temat zostanie pewnie zamknięty z winy tych pachołów.

Pzdr.

Gracze napewno nie odchodza glownie ze wzgledu na forum. Teraz to wymysliles :lol:

#36 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 199 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 15:41:43

Nowi gracze też przeglądają forum i jak czytają takie bzdury na temat administracji czy graczy to rezygnują bo widać że jest nieciekawie. Potem wielki problem że nie ma z kim grać. Ogarnijta się i tyle.

Gdzie są pisane bzdury na temat administracji, bo chyba pomyliłeś forum. Powiedz jeszcze może, że mamy dobrą administrację to chyba padnę ze śmiechu  :lol:  :lol:  :lol: 

Znaczy zakaz banowania bo gra sie skonczy ? dobre  :D

To Gerard idz na calosc bo nie mozna Cie zbanowac gdyz gra by padla , Fryderyk by sie jeszcze przydal i pare innych slaw aby 

pomogli rozslawic swiat RQ  :D

Swoja droga zastanawiam sie czemu adm zalozyla sobie betonowe buty (gracze pchaja adm w strone glebokiej wody) i zaczela interwencje w kradzieze z mag gildi + jakies tam oszustwa i logowanie z innego IP ? Mogli to olac bo nie jest to ich obowiazkiem aby karac za kradzierz z mag gildi .

Mogli nawet olac aby odpisac kto tam cos zabral , znacie gry gdzie jest tak jak tu i adm odpisuje ze gracz o nicku xxx zabral z magazynu to i to ? (ukarany moze wniesc sprawe do sadu bo nie ma tego w reg gry iz nie wolno , prawda ? Lub jak mu udowodnic ze to co zabral nie bylo jego ? )

Logowanie z innego IP i bany to chyba nadgorliwosc bo sam pkt reg o tym ma za zadanie zakazu handlu na portalach jak ebay czy alegro a nie pojedyncze wejscie , nie ma tu pojecia multi wiec nie powinno byc bana ale skoro raz dali to teraz sami cierpia bo inni zglaszaja kolege/nke i wiadomo czego oczekuja :)

Osobiscie na miejscu adm olal bym przypadki logowania sie na inne konta bo skoro mozna ich miec ile sie chce to czemu nie mozna wejsc na konto kolegi ?Nie ma obowiazku zglaszanie wspolne IP ani opcji zastepstwo czy tym podobne a skoro nie ma to bany sa pezprawne i kazdy kto by poszedl do sadu to by wgral sprawe ale czy warto ganiac po sadach dla tak nedznej gry to juz wasz wybor . Nie zglosil kradziezy konta i nie udowodniono handlu poza gra to nie powinno byc bana i tyle w temacie .

Pozdrawiam :)

O Boże... Wreszcie, ktoś kto używa mózgu i wie o co chodzi. Wielki szacunek i respekt dla Ciebie kolego, bo dawno tak mądrej wypowiedzi tu nie było. Szczerze to sprawiłeś mi wielką radość, bo chyba jako jeden z niewielu wiesz co się tu dzieje, jak działa/powinien działać regulamin i jak to wszystko powinno funkcjonować :D. Tutaj większość osób dawałaby bany nawet za zmianę ip xD

Pozdrawiam

• Treu1 and Lord Galvatron like this

Enjoy!

#37 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 10.07.2018 - 18:35:42

Tylko ze ja Kamilu juz nie gram w te gre :)

Wchodze z sentymentu na forum a na gre to tak co 2 miesiace na 2 godz max bo nie widze ratunku dla tej gry .

Piekny oficjalny temat o ytuberach aby sie nie zloscic itd bo wpadna masowo w wypasionym eq a prawda taka ze pojawilo sie az dwoch ?

Osobiscie wiecej nie widzialem wiec gra bedzie dalej gonic w kierunku dziury w dnie :)

Na dodatek jeden drugiego podpiernicza aby proces szybciej dobiegl do finiszu i osiagnol status braku graczy  :D

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#38 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 10.07.2018 - 18:57:58

Pytanie mam do ozzaku dlaczego po serwerze mówisz że to ja okradlem dezerterow choć nie byłem w gildi a co dopiero lidera mieć. Leżeli chcesz coś tam mówić to mów prawda ja tylko desa zabrałem i nic więcej
Więc przestań pierdolic głupoty.

#39 Arrow654

Arrow654

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 01:03:13

Myślę, że Eimor sam wie najlepiej co zrobił i co po mojej interwencji oddał i komu :) Arrow, a czy to nie było tak, że to Ty sprzedałeś gerardowi swoja postać po tym jak dołączyłeś do Ayan Moore by sobie mógł pograc tam, ale Pieter go od razu wywalił, a później jego sympatycy go zgłosili? To tak propos hipokryzji :)

No Wiesz ozzaku co do kwesti sprzedaży no sprzedałem bo nie miałem zamiaru grać w tą śmieszną grę z ludźmi których nie ma a
jak są to ci walnięci na łep i tyle a co to tak wgl ozzaku mi powiedz co ma te pytanie do tego

Nie sprzedałeś postaci yhym twoje zdanie że za kilka itemów zrobionych dość dobrze to nie sprzedaż ciekawe ciekawe 

Ps dalej sie baw w banowanie graczy to na tym serwerze nikogo nie będziesz miał bo każdy już prawie ma tą grę w ...
zostanie z 5 osób na serwerze w takim tępię  ;)  

#40 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 11.07.2018 - 07:18:12

Ozzaku - pamiętam typa jeszcze z czasów Espady jak miał ten 40 lvl na swoim RCu i biegał sobie to tu.. to tam. Było spoko, moje początki gry jakby nie patrzeć. 

Potem zadziało się to i tamto, wyszedł z gildii, przestał ją wspierać chociaż w tamtych czasach obstawał za nią bardzo mocno, podobało mi się to. Niestety każdy się zmienia i tego nie da się uniknąć, chociaż zdarzają się wyjątki. 

W późniejszych etapach mojej gry, skakanie z maina na maina etc widziałem się się miotał z jednej topki do drugiej, ciągłe afery które kręcił nadały mu przydomek serwerowego klauna a nie kogoś kto się liczy. Przestałem szanować tego człowieka - lub jego resztki, kto wie co zostaje po tym psychiatryku - po tym jak zacząć publicznie w grze obrażać moją obecną dziewczynę, (!) mówił sam żeby przestać kręcić dramy bo przez to serwer upada a sam co teraz robi? Wyciąga jakieś pseudo brudy czy inne handle tylko po to żeby.. co? Dojechać serwer do końca? Skoro mu się tak nie podoba to czemu na swojej postaci zmienia nick po raz któryś, kupuje sobie skrzydełka i nadal wbija ten 64 lvl (?)

Oziu ma tendencje to wtykania nosa tam gdzie nie powinien, tylko ja wiem że za którymś winklem czeka na niego coś co mu to ukróci..

Człowiek zmienia swoje postanowienia szybciej niż ja wydaje golda w royalu na głupoty. 

• Deviazz, Matmad, nofnhffhsd and 2 others like this

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych