Skocz do zawartości

Zdjęcie

LIST OTWARTY DO ADMINISTRACJI

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 08.07.2018 - 05:09:51

// oczyszczone - autor

• Thyrael, Treu1 and karolkarol like this

Wielki krzyżowiec g. był bohaterem tonącym w bagnie tragedii. Jego bolączki były zabawne.

Szczególnie kiedy skamlał i był przekonany, że nic nie da mu rady!

Pewnego dnia na jego drodze stanęła Administracja...

#2 karolkarol

karolkarol

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 08.07.2018 - 08:53:24

znajadz administracje i jak to funkcjonuje to i tak to oleja xD jak wiele wiecej takich sytuacji w przeszlosci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • Adam~ likes this

#3 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 08.07.2018 - 11:59:34

Ciekawe co ja ukradlem poza desem
A tak wgl fallon to fallon

#4 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 08.07.2018 - 13:27:51

Nie ogarniam, o co chodzi z tym desem xd Wpadło Ci do plecaka, więc Twoje i elo xd
  • Lord Galvatron likes this

#5 Lord Galvatron

Lord Galvatron

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 08.07.2018 - 14:08:30

Ozzaku niedawno pisal, ze to ja placze do administracji, a teraz sam sie zali w niemalze kazdym poscie! No i po co to robisz Adasiu, jaka w tym masz korzysc?

A jesli chodzi o samego Gerarda, skoro taki zlodziej, to czemu mnie nigdy nie okradl? Ostatnio prosil mnie, zeby mu pozyczyc ta karte Desa, bo chcial sie nia pochwalic kolegom i mi ja normalnie oddal. Gdyby byl taki jak piszesz, to by sobie zawinal i tyle. Po co mu tak opinie psujesz na serwie?

A jesli chodzi o adres IP, to wedlug mnie to jest glupota, bo co jesli czlowiek jest w podrozy, to ma co chwile dostawac bana, bo sie loguje z innego miejsca? Albo zglaszac to do administracji jak do urzedu podatkowego? Ja bardzo duzo podrozowalem i bede podrozowal i nie mam zamiaru tego nikomu zglaszac, bo to jest moja prywatna sprawa i nie bede podawal co chwile mojego adresu ludziom z jakiejs internetowej gierki, no bez przesady!

#6 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 08.07.2018 - 17:13:59

// oczyszczone - autor

Wielki krzyżowiec g. był bohaterem tonącym w bagnie tragedii. Jego bolączki były zabawne.

#7 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 08.07.2018 - 21:02:36

Tak więc mam kolego nadzieję, że postąpisz jak prawdziwy przyjaciel i jak kiedyś trafi Ci się iść z Bulllmą na faraona i wypadnie w waszym pt, weźmiesz sobie tą kartę i pójdziesz olewając ją, bo przecież wypadła Ci?
Każda gildia ma swój regulamin, dołączając do Rage*** również go akceptowałeś, skoro tak, to powinieneś go znać, skoro go znałeś wiedziałeś jak to wygląda. Jeśli nie i jeszcze piszesz taki komentarz to tylko świadczy o Tobie i Twoim podejściu do danej gildii. Mam nadzieję, że Xalpen będzie miała to na uwadze, po tym jak dodała Twojego alta.

Pozdrawiam.

Ozzuś, nie wyciągaj pochopnych wniosków ;d Po pierwsze, z Bulllmą nie chodzę ma elity, po drugie nie jestem z nią w gildii, a po trzecie chcę widzieć uśmiech ja Twojej twarzy, gdy solo wydropisz bossa i będziesz musiał komuś oddać, mimo jego off

#8 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 08.07.2018 - 21:16:44

Ozzaku nic nie poradzisz . Przestań się czepiać wszytkich . Będzie lepiej dla każdego

#9 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 08.07.2018 - 21:22:26

// oczyszczone - autor

#10 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 08.07.2018 - 22:06:52

Może się powtórzę, chociaż nie za bardzo to lubię.

Cenega powinna zamknąć ten serwer raz na zawsze. Uwolniłaby od cierpienia sporo ludzi, którzy chcieliby zakończyć tę grę, ale mimo wszystko "coś" ich tu jeszcze trzyma :o :wacko:

#11 Matmad

Matmad

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 119 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 08.07.2018 - 22:17:16

Mogłem mieć nie raz jakąś elitę, bossa :) Nie zależy mi.

Nie obraź się, ale kij mnie obchodzi, że mogłeś mieć elitę czy bossa, bo za arkony uzbierać to nie problem, natomiast ciekawi mnie twoja reakcja, gdyby przyszło Ci się pozbyć jakiejś niebieskiej lub żółtej karty ;d

#12 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 219 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 08.07.2018 - 23:57:38

Panowie odbiegacie od tematu , zakladajcie nowy ,,karta" i tam sie bijcie .

Co do samego tematu to od kiedy administracja przestrzegala regulaminu ? 

1. Przyklad z nickami , nigdy nie bylo przestrzegane pisownictwo i mimo ze jest zakaz to masa nickow nie do wymowienia .

2. Nigdzie nie pisze iz zalozenie drugiej gildi o tej samej nazwie jest niedozwolone ale jesli taka powstanie to adm zmieni jej nazwe 

i obojetne czy Ci sie to podoba czy nie .

Te 2 przyklady wystarcza aby ocenic jak adm przestrzega regulaminu jaki sama napisala :)

Pkt 1 mozna zrozumiec gdyz od poczatku tego nie pilnowali i bylo by im teraz glupio nagle za to banowac ale 

ze przez tyle lat nie dopisali jednego pkt odnoscie nazw gildi jest dowodem na to ze maja te gre gleboko w d... ;)

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#13 ostr47

ostr47

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 00:26:17

Majtacie się z tymi złodziejami, zbanujesz jednego znajdzie się drugi.
I co każdego po kolei będą banować?
*śmiech na sali*
W końcu gracze im się skończą.
*Ha zgłosze go musi dostać bana ukradł mi karte sprzed nosa*
  • Matmad and Lord Galvatron like this

#14 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 02:08:18

Zgodzę się z graczem ostr47 skończą się gracze i co potem pp nic nie zostanie z tego serwera . Sytuacja jest tragiczna i tak więc po co banowac kogoś jeszcze?
  • TrzymajcieMnieBoGoCzasnę likes this

#15 TrzymajcieMnieBoGoCzasnę

TrzymajcieMnieBoGoCzasnę

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 02:08:20

Ozzaku po prostu musi się raz w tygodniu kogoś uczepić, bo inaczej eksploduje :lol:

#16 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 09.07.2018 - 04:52:39

// oczyszczone - autor

#17 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 09.07.2018 - 05:01:01

// oczyszczone - autor

#18 Arrow654

Arrow654

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 07:22:07

#19 Arrow654

Arrow654

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 09.07.2018 - 07:25:00

Na samym wstępie pragnę zaznaczyć iż zdaję sobie sprawę, że ten list odpowiedzi się nie doczeka, mimo iż liczyłbym w imieniu większości obecnego "aktywnego" serwera o wypowiedź Malleusa, ponieważ to on jest głową Mistrzów Gry. Chcę jednak, by mimo wszystko temat nie został usunięty, a nawet jeśli zabraknie Waszej śmiem się nawet posunąć do określenia "ważnej" odpowiedzi na daną sytuację niech temat zostanie zamknięty, ale nie kasowany, by był przestrogą dla przyszłych graczy.

Droga Administracjo!

Ostatnim czasy ciągle pytacie co należy zmienić, kończy się zazwyczaj na obietnicach, planach, a tak naprawdę należy zacząć od nas - Graczy. Od ostatniego roku czasu wzrosły kradzieże w grze, różne przekręty i machlojki - ok, o ile nie wnikacie w sprawy gildyjne (chociaż przyznam, że jest to pierwsza moja gra, gdzie Administracja przymyka oko na tego typu sprawy), o tyle inne rzeczy mają codziennie wychodzą na jaw, pół serwera o tym wie, zresztą też większości spraw macie świadomość, a nic z tym nie jest robione.

Zacznę może od początku, bo by wypadało poruszyć tą kwestię, od lat banujecie ludzi na 5 lat za logowanie się na cudze konta, kupna, sprzedaże itd. O ile tego nie pochwalam i mogę nie pochwalać zdania Malleusa na ten temat i wszelkie odstępstwa od niego nie wchodzą w grę, z wyjątkiem odbanowania gracza Susanoo, o tyle nie mam zielonego pojęcia, dlaczego wciąż trwa jedna sytuacja z graczem, a mówiąc wprost serwerowym ZŁODZIEJEM Gerardem. Przez ostatni rok, począwszy sytuację z kartą destruktora i potkami w gildii Rage*** gracz nakradł się tyle i narobił przekrętów, że już dawno powinien zostać ukarany raz a dosadnie - banem postaci, a także banem na IP (i wiem, że kiedyś Was o to pytałem i uzyskałem odpowiedź, że na IP nie banujecie, ale wiem, że na początku serwera w taki sposób kilku graczy zostało ukaranych). O ile nie banujecie za wszelakie kradzieże, o tyle za przekręty i kupna oraz sprzedaże konta ten gracz powinien zostać ukarany wedle równej sprawiedliwości z innymi graczami, którzy karze zostali poddani, a ich prośby i żale zostały odrzucane.

Proszę mi wyjaśnić, bo chyba jestem niedorozwinięty (sic!), dlaczego Gerard okrada daną gildię, sprzedaje itemy po za grą wzbogacając się na tym materialnie, a następnie zakładając nowe konto robi postać, wymaksowuje ją, po czy odsprzedaje komuś, jest inne IP przy postaci, dostaje bana na tą postać i dalej wielokrotnie powtarza czynność i Administracja jest na to głucha? Bo w moim przekonaniu i ludzi grających chociażby w gildiach typu Ayan Moore czy Św.p. Rage*** oraz Dezerterów taka sytuacja miejsca mieć nie powinna, bo wielu ludzi z tych gildii, za chociażby jednorazowe udostępnienie postaci komuś otrzymywała bez odwołania bany. Czy motywem są tu pieniądze, które  ten gracz zarobił na Waszym serwerze, a następnie ponownie je w niego wsadził, po czym uzyskał jeszcze większą sumę? (jest to część pierwsza, na którą liczę iż odpowiecie). W ostatnim czasie ta sama osoba, mając już mocno zszarganą reputację i nie mając do żadnych znaczących gildii wstępu kupuje konta od ludzi z gry, za realną gotówkę, okrada gildie, wzbogaca się znów w grze, po czym  materialnie po za grą, sprzedając itemy, a zgłoszenia odbijają się w większości głuchym echem, czy powodem są znowu jego ponowne włożone pieniądze, które zarobił na Was, Administracji? Bo wszystko co jest w grze, przecież jest Waszą własnością, tak mówi regulamin, prawda? Więc raz jeszcze zapytam dlaczego ten gracz sprzedaje coś po za grą?

Kolejna sprawa, poruszę na prośbę obecnej liderki Ayan Moore - Khaty. Dlaczego mimo zgłoszeń wspomnianej użytkowniczki sprawa kradzieży rozeszła się głuchym echem, a zagrabione dobra wędrowały po grze, przy czym z zawiści dwóch graczy do mojej osoby został postawiony sklepik, której postać miała nick jak mój, ponieważ zostały użyte ruskie znaczki użytkownik tego samego IP nie dostał bana? Nie chce nic mówić, ale Wasz regulamin jasno mówi:

1.1. Użytkownik ma obowiązek przestrzegać wszystkich zasad i ograniczeń ustanowionych w niniejszych Zasadach, Umowie z Użytkownikiem, zasadach zachowania na forach.

2.1. Następujące czynności dotyczące kont gracza i postaci w Grze:

sprzedaż;

zakup;

wymiana;

informowanie o zamiarze wykonania przez Użytkownika wymienionych czynności zarówno samodzielnie, jak i z pomocą wszelkich osób trzecich;

udostępnianie innym graczom lub osobom postronnym informacji dostępowych do konta oraz korzystanie z tych danych, logowanie się do gry na cudzym koncie, niezależnie od przyczyn i zamiarów.

Przewidziana Kara: Wykluczenie z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożone na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres do 5 lat.

2.1. Następujące czynności dotyczące kont gracza i postaci w Grze:

sprzedaż;

zakup;

wymiana;

informowanie o zamiarze wykonania przez Użytkownika wymienionych czynności zarówno samodzielnie, jak i z pomocą wszelkich osób trzecich;

udostępnianie innym graczom lub osobom postronnym informacji dostępowych do konta oraz korzystanie z tych danych, logowanie się do gry na cudzym koncie, niezależnie od przyczyn i zamiarów.

Przewidziana Kara: Wykluczenie z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożone na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres do 5 lat.

2.6. Obraźliwy, wulgarny lub lekceważący stosunek do innych graczy i/lub administracji gry, wyrażany w dowolny sposób w grze lub przy użyciu środków komunikacji z grą afiliowanych (strona gry, forum, oficjalne kanały i strony społecznościowe gry).

Przewidziana Kara: Wykluczenie z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożone na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres od 24 godzin do 5 lat. Ograniczenie lub blokada możliwości korzystania z Forum, od usuwania pojedynczych postów do całkowitej blokady możliwości wypowiadania się na Forum.

2.16. Używanie niestosownych nazw postaci lub gildii, w tym określeń obraźliwych, obscenicznych lub niewymawialnych, a także nazw stworzonych celowo w taki sposób, by szkalowały reputację innych użytkowników lub Administratorów.

Przewidziana Kara: Wymuszenie zmiany nazwy Gildii lub Postaci, w wypadku nazw szczególnie rażąco łamiących powyższą Zasadę Gry możliwe jest zastosowanie kary w postaci wykluczenia z gry poprzez blokadę pojedynczego konta lub dostępu do gry nałożonego na osobę/osoby powiązane z ww. działaniami na okres od 30 dni do 5 lat. W wypadku uporczywego łamania powyższej Zasady Gry kara ta może być zastosowana także wobec całej Gildii i wszystkich jej Członków.

Punkt 2.16 podoba mi się szczególnie, ponieważ mocno odbiega od Waszej odpowiedzi, na moje zgłoszenie o podszywanie się pod moja osobę, oczernianie mnie itd. Dlaczego wasza odpowiedź biorąc pod uwagę ten punkt brzmiała na moje zgłoszenie:

Szanowny Graczu, 

Takie posunięcie, jakkolwiek paskudne i nieetyczne, nie narusza zasad i mechanik gry. Z naszej strony możemy jedynie potwierdzić, że sklep nie należał do Ciebie.

Z poważaniem,
Zespół MMO
CENEGA S. A.

W tej sytuacji czuję się ponownie jak osoba upośledzona, bo albo nie rozumiem tego regulaminu, albo Wy go nie znacie...? Przecież ja nawet wtedy nie grałem aktywnie, a o samym przekręcie dowiedziałem się od członków gildii Ayan Moore, no i samej liderki poprzez Facebooka.

W ostatnim czasie dostaliście zgłoszenia od liderów gildii Ayan Moore, Dezerterów oraz pojedyńczych graczy o użytkowaniu tego osobnika innych postaci z nabytych kont. Mam z tymi osobami prywatny kontakt, a  z niektórymi nawet rozmawiałem i wprost się przyznali do tego, że na swoich kontach już nie grają. Nie udostępnię tego ze względu na RODO, tym bardziej publicznie, ale macie taką moc i uprawnienia by sprawdzić powiązane IP tego gracza z kontami na które logował, dlatego należy więc postawić sobie pytanie, dlaczego nadal nie ma banów mimo zgłoszeń w odwecie za kradzieże? Czy ta osoba jest powyżej innych ludzi, czy dobro innych Graczy jest mniej ważne, bo akurat ta osoba wkłada realne pieniądze w grę, które na Was, Administracji zarobiła?

Czy skoro nie możecie sprawdzić tego po IP, jesteście w stanie chociaż przejrzeć prywatne wiadomości na szepcie gracza Junior, Fallon, FoJaS, Franko i ISaladynI z ostatniego miesiąca? Na prywatnych wiadomościach pisał do niektórych ludzi, że to jest on, widziałem ss, w sobotę nawet pisał z graczem o nicku LaRossa  na koncie Fallona o banie na koncie gracza FoJaS, po czym przelogował na nie i odpisał z FoJaSa, czy raptem kilka różnych IP na wspomnianych kontach nie jest wystarczającym dowodem? Czy ten Gracz zgłaszał Wam chociażby jakąś przeprowadzkę i współdzielne IP? To są pytania, na które odpowiedzcie sobie sami, ja znam odpowiedź, zresztą jak większość tego serwera.

Jedyne pytanie na jakie chce od Was, jako Administacji uzyskać odpowiedź, to czy coś w tej sprawie zostanie zrobione?

Podpisuje się jako ja Ozzaku, Sharigan, PanGlack, Adam, jeden z wielu Graczy, którzy prosili mnie o taki temat i napisałem go w NASZYM imieniu.

To co tu napisałem zostaje również wysłane do Was na oficjalnego emaila, jako że jest to jednak list otwarty,  udostępniam go ludziom na forum dla wglądu.

Pozdrawiam.

Witam Ozzaku nie rozumiem w połowie twojej treści ponieważ pamiętam jak kiedyś z tobą rozmawiałem i połowę serwera 
pamieta iż mówiłeś że banowanie postaci na 5 lat jest bez sensowne bo przez to nie ma z kim grać a teraz sam zgłaszasz 
graczy, co do sprzedawania postaci sam swego jak pamiętam Ozzaku dla słynnego Gerarda sprzedałeś trochę  hipokrytą śmierdzi.

Ta Gra nie umiera przez złodzieji samych lecz przez te fajne kody dzięki którym ludzie se zrobili itemy na 11 za darmo
No i jak wiadomo to też przez nasze nowe aktualizacje Typu Zamki Bosy ta gra już nie ma sensu bo tu już się nie liczy gra zespołowa ;/. 
Pozdrawiam 

#20 Adam~

Adam~

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 09.07.2018 - 08:13:01

// oczyszczone - autor

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych