Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blue Fire, szansa na lepsze jutro!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1 Adam~

Adam~

    Grinder

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 25.06.2018 - 09:57:18

UdR9FAB.jpg

 

Oto nadchodzi czas wielkiej zamieci, czas mrozu, czas ciężkiej walki. Białe zimno, szaleństwo, mróz wywiodło z królestwa Elenii wielu śmiałków do Aranty, wielu z nich nie dotrwało, zginęło z rąk silnych monstrów, inni zaś poddali się w połowie drogi, zdając się na łaskę zimna, które okazało się bezwzględne. Pozostali słabsi, niedoświadczeni, a była ich garstka, nauczyli się wspólnymi siłami żyć w tych trudnych warunkach. Król Roland z podziwem przyglądał się swym poddanym, którzy starali się przebyć ciężki szlak do Aranty. Widząc jak bardzo zjednoczyli się w tym celu, postanowił nagrodzić najodważniejszych śmiałków, eksplorujących owe tereny, a także zachęcić do tego innych poddanych. Zaprosił Ich więc na wspaniałą ucztę, gdzie na oczach wielu gapiów ochrzcił grupę Niebieskimi Ogniami. Od tej chwili Ich zadaniem było oczyszczanie nowego szlaku oraz rekrutowanie nowych śmiałków do powierzonego zadania.

 

 

 

Drodzy gracze, zarówno nowi, jak i Ci grający już jakiś czas, jednak wciąż mający problem z ogarnięciem gry!

 

Wraz z pozostałymi członkami gildii, zebranymi z mojego miasteczka, chcącymi razem się pobawić w świecie  gry Royal Questa zapraszamy mniej obeznanych z grą, do  wspólnej rozgrywki. Chętnie pomożemy ogarnąć podstawy, wykonać trudniejsze zadania. Czasy gdy w grze rządziły topowe gildie zatarły się, elitarne potwory i bossowie są na wyciągnięcie ręki dla każdego, z nadchodzącą aktualizacją każda gildia ma szansę zdobyć zamek, w którym skrywają się dawno zapomniane już skarby. Celem gildii jest dobra, wspólna zabawa, wzajemna pomoc w rozwijaniu się, jeśli jesteś zainteresowany/a serdecznie zapraszamy!

 

Czego wymagamy od Ciebie? W chwili obecnej tak naprawdę na serwerze nie ma czego wymagać od ludzi, chcemy się po prostu dobrze bawić! ;-) Jedyne warunki, jakie musisz spełnić, to posiadanie komunikatora głosowego discorda oraz troszkę wolnego czasu w trakcie tygodnia, by móc wspólnie spędzić czas.

 

Dlaczego wymagamy komunikatora głosowego? Łatwiej się porozumieć, w takcie gry ciężko jest coś rozbić, co wymaga Twojego skupienia, a jednocześnie pisać na czacie. Komunikator także pozwala nas poznać lepiej, niż poprzez pisanie. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie spełnić te dwa warunki serdecznie zapraszamy do Naszej gildii.

 

Jak się do Nas dostać? Co trzeba zrobić? Wystarczy odezwać się do któregoś z członków gildii Blue Fire, Ci nakierują Ciebie do osoby odpowiedzialnej za rekrutacje.

 

UWAGA! ROZMOWA REKRUTACYJNA ODBYWA SIĘ POPRZEZ DISCORDA ORAZ CZAT W GRZE!

 

Dzięki za uwagę i widzimy się w grze - Blue Fire.


  • Norad likes this

Wielki krzyżowiec g. był bohaterem tonącym w bagnie tragedii. Jego bolączki były zabawne.

Szczególnie kiedy skamlał i był przekonany, że nic nie da mu rady!

Pewnego dnia na jego drodze stanęła Administracja...

 

 

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych