Skocz do zawartości


Blue Fire, szansa na lepsze jutro!


 • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
 • Guests

Napisany 25.06.2018 - 09:57:18

UdR9FAB.jpg

 

Oto nadchodzi czas wielkiej zamieci, czas mrozu, czas ciężkiej walki. Białe zimno, szaleństwo, mróz wywiodło z królestwa Elenii wielu śmiałków do Aranty, wielu z nich nie dotrwało, zginęło z rąk silnych monstrów, inni zaś poddali się w połowie drogi, zdając się na łaskę zimna, które okazało się bezwzględne. Pozostali słabsi, niedoświadczeni, a była ich garstka, nauczyli się wspólnymi siłami żyć w tych trudnych warunkach. Król Roland z podziwem przyglądał się swym poddanym, którzy starali się przebyć ciężki szlak do Aranty. Widząc jak bardzo zjednoczyli się w tym celu, postanowił nagrodzić najodważniejszych śmiałków, eksplorujących owe tereny, a także zachęcić do tego innych poddanych. Zaprosił Ich więc na wspaniałą ucztę, gdzie na oczach wielu gapiów ochrzcił grupę Niebieskimi Ogniami. Od tej chwili Ich zadaniem było oczyszczanie nowego szlaku oraz rekrutowanie nowych śmiałków do powierzonego zadania.

 

 

 

Drodzy gracze, zarówno nowi, jak i Ci grający już jakiś czas, jednak wciąż mający problem z ogarnięciem gry!

 

Wraz z pozostałymi członkami gildii, zebranymi z mojego miasteczka, chcącymi razem się pobawić w świecie  gry Royal Questa zapraszamy mniej obeznanych z grą, do  wspólnej rozgrywki. Chętnie pomożemy ogarnąć podstawy, wykonać trudniejsze zadania. Czasy gdy w grze rządziły topowe gildie zatarły się, elitarne potwory i bossowie są na wyciągnięcie ręki dla każdego, z nadchodzącą aktualizacją każda gildia ma szansę zdobyć zamek, w którym skrywają się dawno zapomniane już skarby. Celem gildii jest dobra, wspólna zabawa, wzajemna pomoc w rozwijaniu się, jeśli jesteś zainteresowany/a serdecznie zapraszamy!

 

Czego wymagamy od Ciebie? W chwili obecnej tak naprawdę na serwerze nie ma czego wymagać od ludzi, chcemy się po prostu dobrze bawić! ;-) Jedyne warunki, jakie musisz spełnić, to posiadanie komunikatora głosowego discorda oraz troszkę wolnego czasu w trakcie tygodnia, by móc wspólnie spędzić czas.

 

Dlaczego wymagamy komunikatora głosowego? Łatwiej się porozumieć, w takcie gry ciężko jest coś rozbić, co wymaga Twojego skupienia, a jednocześnie pisać na czacie. Komunikator także pozwala nas poznać lepiej, niż poprzez pisanie. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie spełnić te dwa warunki serdecznie zapraszamy do Naszej gildii.

 

Jak się do Nas dostać? Co trzeba zrobić? Wystarczy odezwać się do któregoś z członków gildii Blue Fire, Ci nakierują Ciebie do osoby odpowiedzialnej za rekrutacje.

 

UWAGA! ROZMOWA REKRUTACYJNA ODBYWA SIĘ POPRZEZ DISCORDA ORAZ CZAT W GRZE!

 

Dzięki za uwagę i widzimy się w grze - Blue Fire.


 • Norad likes this

#2 Norad

Norad

  GOSU

 • Royal Quest Community Manager
 • 1602 Postów:

Napisany 02.08.2018 - 07:46:01

Panowie, dajcie spokój... ;)


 • Thyrael likes this

#3 Belek

Belek

  Uparty Gracz

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 135 Postów:
 • LocationSomewhere in the universe

Napisany 03.08.2018 - 18:04:21

Ci panowie mają rację, ktoś kto tak często zmienia swoje WŁASNE gildie i nicki na forum to......... (tu niech sobie każdy dopisze co uważa za słuszne) . 


 • Lord Galvatron likes this

#4 Likush

Likush

  Uparty Gracz

 • Members
 • PipPipPipPip
 • 131 Postów:

Napisany 03.08.2018 - 22:52:06

Ci panowie mają rację, ktoś kto tak często zmienia swoje WŁASNE gildie i nicki na forum to......... (tu niech sobie każdy dopisze co uważa za słuszne) .

nie będę pisal kto prosi o fragi na wojnie :P

#5 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
 • Guests

Napisany 04.08.2018 - 16:59:39

Iks kuhwa de XD

 

Ozzaku, na drugim koncie po przerwie i banie PanGlack (nick powstał po zamianie nicku GanPlack, taki tam troll), jako że byłem mylony z GanPlackiem i ludzie myśleli, że nim jestem zmieniłem nic na swoje realne imię "Adam". Nie wstydzę się żadnej swojej postaci i niczego nie ukrywam, pomogłem na tym serwie wielu osobom, nie koniecznie w samej grze, ale i z grą gdy nie mogli jej uruchomić, zresztą widać było nawet po tematach.

 

Gdy wy siedzieliście i psioczyliście, albo najeżadzaliście na administrację że jest taka a nie siaka ja siedziałem i coś działałem, nie chce tu się chwalić, ale sam Norad może tu powiedzieć ile eventów zaproponowałem, jakichś zniżek itd. i ile z tego weszło, jedna z takich promocji można było zaobserwować chociażby za czasów gdy byłem w Rage*** i dzięki niej udało mi się porobić Rize. Zresztą wystarczy zajrzeć w tematy chociaż by jeden "co zrobić by przyciągnąć graczy", wypowiadało się trochę graczy i nawet takich, z którymi miałem jakieś zatargi, mimo wszystko sami stwierdzali, że jednak jakieś pomysły miałem, raz lepsze, a raz gorsze.

 

Pytanie, co wy wnieśliście do tej gry po za psioczeniem? Tylko tyle umiecie, bo mówiąc lekko jesteście typowymi łajzami, które tylko płaczą :) Belek, po co wciąż zakładasz jakieś durne tematy i płaczesz o coś do administracji, a nawet żądasz, że mają coś zmienić i naprawić, skoro nie maja na to wpływu i uprawnień? Różnica między mną, a wami jest taka, że może i jestem zadziorny i pyskaty, ale jak coś trzeba zrobić, to potrafię przejąć inicjatywę i postarać się to załatwić, nie wyjdzie, trudno, to tylko gierka, pytanie więc kolejne... Co zaproponowaliście z eventów? Jakie pomysły daliście, które są do spełnienia?

 

Ja nie mam nic do ukrycia, żadnej postaci i nicku się nie wstydzę, bo potrafiłem nieraz tu więcej zdziałać niż płaczący Belek. Ciągle tylko słyszę jak to współpracuję z Adminami, że mnie nie banują, że coś tam, a tak należało, nie mam żądnych układów z żadną administracją ni nic, ale jak mnie zbanują, to kto po za mną coś będzie tu działać? Ile powstało od Ozzaka poradników itd. za free, nie za żadne reale czy dobra w grze, a ile od was za jakieś nagrody? Ilu z was napisze jakiś temat, który nie jest jakimś wylewaniem ciągłych żali albo prowokującym do gównoburzy (chociaż tych drugich też mi się zdarza)?

 

I to mnie bawi, najgłośniej szczekają małe pieski, płaczecie, że nie ma pvp w grze, pytanie dlaczego siedzicie w stolicy i wypisujecie głupoty zamiast pójść i się pobić? Uzasadnijcie sami sobie to.

 

Bawi mnie to co piszcie, jakiś Likushi czy jak się tam zwie, w imieniu wielu ludzi na serwie, czy jak to określił "całego serwera" się wypowiada, a tak naprawdę zamieniłeś kilka zdań z Ludzmi, którzy grali w moich gildiach co sądzą na mój temat i dlaczego zawsze gdy się coś ode mnie pojawi, to wraz tam siedzą? Bo jest for fun, a nie spiny i dramy o zamki itd.

 

Serio, skoro nawet to co napisał Norad nie potrafi was przyhamować, to pokazuje tylko jak zawistni i niedowartościowani  jesteście, wasza jedyna rozrywka, to wejść coś tam tu ponapierdzielać i tyle waszego, a zaraz i tak będzięcie płakać, że ta gra upada, pójdziecie jak Deviazz na ruski serwer, pogracie 5 minut bądź w inną grę i wrócicie tutaj ;p

 

Gdyby nie fakt, że lubię takim płaczkom nacisnąć na odcisk, to bym olał wasze wcześniejsze komentarze, ale fajnie się spluliście ;p

 

Proszę Norad o niekasowanie tego, ewentualnie zamknięcie tematu, chce by "koledzy" mogli sobie na spokojnie przeanalizować i przemysleć ;p


0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych