Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak namówić nowych graczy...

129 replies to this topic

#121 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 31.08.2018 - 20:45:03

Tu, na to nie ma reguły, czy zostaną, czy opuszczą.

Tu nie mam nowych pomysłów, stare są zawarte w moich dawnych postach.

Zresztą, wiecie jak to działa, my mamy pomysły a administracja swoje. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do mego tematu z dnia 19.07.2018 w Dział pomocy-> pomoc i sugestie. A, przepraszam, usunięto mój wpis, a było tam tylko 1 zdanie, sama szczera prawda, bez użycia wulgaryzmów i obraźliwych słów do kogokolwiek. Dlaczego te jedno, me zdanie zostało usunięte, tak szybko, Noradzie? 

Tu, na to nie ma reguły, czy zostaną, czy opuszczą.

Tu nie mam nowych pomysłów, stare są zawarte w moich dawnych postach.

Zresztą, wiecie jak to działa, my mamy pomysły a administracja swoje. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do mego tematu z dnia 19.07.2018 w Dział pomocy-> pomoc i sugestie. A, przepraszam, usunięto mój wpis, a było tam tylko 1 zdanie, sama szczera prawda, bez użycia wulgaryzmów i obraźliwych słów do kogokolwiek. Dlaczego te jedno, me zdanie zostało usunięte, tak szybko, Noradzie? 

Za to + dla Norada, nic tu nie znaczysz, zresztą już Kamstar o tym pisał.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#122 Fajny89

Fajny89

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 31.08.2018 - 21:23:18

Za to + dla Norada, nic tu nie znaczysz, zresztą już Kamstar o tym pisał.

pomimo tego że Cię nie lubię przyznam Ci rację

#123 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 31.08.2018 - 23:22:21

Temat jak najbardziej bezcelowy w takim razie :)

Jeśli mam kogoś zaprosić do gry i jeszcze za rączkę prowadzić, to ja dziękuję bardzo. Poradą zawsze można sypnąć, ale nic wiecej. Zresztą gra jest już stara. 4 lata w branży gier to już jednak trochę. Gra sama w sobie nie jest w żaden sposób aktualizowana. Najbardziej uciążliwy dla mnie jest system walki. Nie ważne czy potwór mnie trafił czy nie, wystarczy, że machnie bronią czy coś i to czy nas trafi jest poddane systemowi gry. Taki achyl dla przykładu wystarczy że podniesie rękę z mieczem, i mimo że żądamy śmiertelny cios, on nas jest w stanie zabić.

Usuwanie wpisów to nic nowego, więc nie warto sie przy tym zatrzymywać.

Horror z dobrym pomysłem wyszedł, a mianowicie z założeniem nowego serwera. To + dobra reklama może coś zdziałają, chociaż szansa na to, że to wejdzie w życie jest równa zeru.

#124 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 01.09.2018 - 13:57:33

Temat jak najbardziej bezcelowy w takim razie :)

Jeśli mam kogoś zaprosić do gry i jeszcze za rączkę prowadzić, to ja dziękuję bardzo. Poradą zawsze można sypnąć, ale nic wiecej. Zresztą gra jest już stara. 4 lata w branży gier to już jednak trochę. Gra sama w sobie nie jest w żaden sposób aktualizowana. Najbardziej uciążliwy dla mnie jest system walki. Nie ważne czy potwór mnie trafił czy nie, wystarczy, że machnie bronią czy coś i to czy nas trafi jest poddane systemowi gry. Taki achyl dla przykładu wystarczy że podniesie rękę z mieczem, i mimo że żądamy śmiertelny cios, on nas jest w stanie zabić.

Usuwanie wpisów to nic nowego, więc nie warto sie przy tym zatrzymywać.

Horror z dobrym pomysłem wyszedł, a mianowicie z założeniem nowego serwera. To + dobra reklama może coś zdziałają, chociaż szansa na to, że to wejdzie w życie jest równa zeru.

Szczerze Matmad? Zauważ, że to kolejny temat gdy musisz się powtarzać, a i tak odbija się to głuchym echem, dlatego podziwiam za wytrwałość... Wgl. można by to forum skasować, Norad miałby spokój z błędami, my z jakimkolwiek wysilaniem się i mydleniem nam oczu i wszyscy byliby happy :D

• Zdzihoo and Matmad like this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

#125 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 15.09.2018 - 20:26:21

nic tak nie dziala na graczy jak xp event 100-200-300 % wiadomo ze ktos bedzie robil nastepne konto ale jak nowi gracze beda szybko wbijac lvle to i beda zostawac 

#126 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 15.09.2018 - 22:00:14

Gracze graczami... Idziesz do restauracji, w której jest dużo gości, natomiast po zamówieniu dania, otrzymujesz shit na srebrnej tacy :)
Zobacz w jakim kierunku gra poszła i odpowiedz sobie, dlaczego owych graczy nie ma

#127 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 16.09.2018 - 21:23:03

Więcej aktualizacji, nowości w grze, reklamy, eventy, aktywność na czacie, dodanie globalnego czatu, dodanie nowych klas postaci

Z góry podkreślam, że temat służy temu, by grający jeszcze "weterani" wypowiedzieli się na temat zachęcenia nowych graczy, nie służy on do wytykania Administracji tego jacy są źli, ani innym graczom jacy są...

Dobrze wiemy, że nie wszystko, co znajduje pozytywny odzew na wschodnim serwerze jest u Nas dobrym rozwiązaniem, populacja zmalała, wystarczy tylko spojrzeć na topowe gildie, a raczej resztki, które z nich pozostały.

Czy macie jakiś pomysł, by zachęcić nowych graczy, jakieś konkursy, poradniki, reklama w nietypowy sposób?

#128 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 17.09.2018 - 17:30:49

Więcej aktualizacji, nowości w grze, reklamy, eventy, aktywność na czacie, dodanie globalnego czatu, dodanie nowych klas postaci

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ozz~

Mój kanał na yt, o RQ:

#129 Rinu3

Rinu3

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 123 Postów:

Napisany 19.09.2018 - 17:16:32

Jak namowic nowych graczy ..W tej chwili w godzinach wieczornych jest online 30 osob w grze przewidzianej na server 2-3 tys? . Popatrzcie na rynek ....tzn nie ma go  :huh: Nawet reali nikt nie sprzedaje gdzie zawsze bylo z dwie strony ... to tylko swiadczy o stanie servera i raczej nie ma opcjii ze bedzie gralo na nim wiecej osob.... Glowne przyczyny ze wiekszosc osob przestala grac na serverze RQpl : Zmiana dropu z bossow czyli 4 skrzynki dla najwiekszych dps . Bo po co teraz krzyz , czarodziej i kazda inna klasa nie majaca duzo dmg . Zmiany ilosci posiadanych zamkow dla gildii czyli ograniczenie do 1.....Prosze wciisnac literke "G" i popatrzec kto ma zamki ...chce im sie to maja proste... ale to tylko swiadczy o pvp czyli juz go nie ma . Trzeci powod danie kodow na kamyki itp gdzie niektorzy zrobili po 1000 kont i w ciagu miesiaca z przedmiotow +7 przesiedli sie na +11i same pomarancze ...Ja sie pytam czy to pomoglo w rozwoju servera??? To byla nagroda dla osob ktore robily ekwipunek dlugie miesiaca a nawet lata? Dlatego jesli nie zmieni sie drop z bossow i sprawa zamkow watpie ze ktos wroci do rq w stanie jaki jest obecnie....Niestety kodow i ekwipunku nimi zrobione juz sie nie cofnie .... Pozdrawiam.

• PanGlack.YT likes this

#130 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 20.09.2018 - 08:57:45

Próżne Wasze żale i płacze na forum. Nikt nic nie zrobi, bo gra jest dostosowana do rynku rosyjskiego, a tam graczy jest multum. Ja z żalem przestałem grać w tę grę, ale dzisiaj, patrząc z perspektywy czasu, to w sumie nie żałuję decyzji.

Przykro mi się tylko zrobiło, że pożegnawszy się z serwerem po prawie 3 latach bycia moderatorem, pod swoim postem nie zobaczyłem od żadnego z adminów słowa "dziękuję/dziękujemy". Bo wynika to chociażby ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Dla nich byłem - jak to Freska określiła - jedynie "rotacją na serwerze". No ale jaka administracja, taki serwer...

• maniekpli and PanGlack.YT like this

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych