Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak namówić nowych graczy...

129 replies to this topic

#1 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 25.06.2018 - 08:45:42

Z góry podkreślam, że temat służy temu, by grający jeszcze "weterani" wypowiedzieli się na temat zachęcenia nowych graczy, nie służy on do wytykania Administracji tego jacy są źli, ani innym graczom jacy są...

Dobrze wiemy, że nie wszystko, co znajduje pozytywny odzew na wschodnim serwerze jest u Nas dobrym rozwiązaniem, populacja zmalała, wystarczy tylko spojrzeć na topowe gildie, a raczej resztki, które z nich pozostały.

Czy macie jakiś pomysł, by zachęcić nowych graczy, jakieś konkursy, poradniki, reklama w nietypowy sposób?

• ZrobcieCosZTaGra likes this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#2 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 25.06.2018 - 10:54:44

Najpierw to niech administracja utrzyma starych graczy a wtedy niech zachęci nowych. Stary gracz to fundament dla przyszłości jaka jest świeży gracz. I widzę sam po sobie ze poza ludzi z którymi się grało tyle czasu nie ma sensu powrotu bo ta gra nie oferuje tego co oferować powinna.
  • PannaWykleta, PanGlack.YT and ZrobcieCosZTaGra like this

#3 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 25.06.2018 - 11:21:00

(...) bo ta gra nie oferuje tego co oferować powinna.

Rozwiń proszę myśl. Co możemy dla Ciebie zrobić?

• PanGlack.YT likes this

#4 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 676 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 25.06.2018 - 11:40:34

Darmowe zimne piwko dla stałych bywalców :D

A tak na serios to ja z pomysłów jak by tu RQ zareklamować już się wyprztykałem. Ogarnę może jeszcze temacik dla guru jak eq na 65 wejdzie i tyle :)

• PanGlack.YT and ZrobcieCosZTaGra like this

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#5 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 25.06.2018 - 11:52:24

Drogi noradzie dla mnie już nic ale dla innych jak najbardziej możesz i tu wierzę w wyobraznie ozzaku mimo że się nie lubimy to niektóre pomysły ma bardzo dobre. Poza tym ja nie gram już dłuższy czas więc ciężej mi się wypowiedzieć czy przykładowe pvp nadal ogranicza się do robienia arkonu albo edka w lalkarzu bo przez ten czas mogło się to zmienić chociaż szczerze wątpię. Rq jest grą spokojna gdzie emocji jest tyle co na grzybach. Monotonia to słowo kluczowe. To właśnie monotonia sprawiła że pewnego dnia postanowiłem zostawić to wszystko w cholere. Gra stoi tak długo a szanowna administracja dopiero od niedawna zaczęła się interesować graczami. Jak to mówią lepiej późno niż wcale i mam nadzieję że nie za późno bo rq jest w gruncie rzeczy bardzo przyjemny i pochłania na wiele godzin.

#6 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 25.06.2018 - 13:14:49

Marcinie!

Nie wzburzaj umysłów ludu na forum opowieściami o prawdzie, o której ty sam nie masz pojęcia! Ja tam bardzo Ciebie lubię, a to że mieliśmy jakieś zgrzyty... Nie mamy po 5 lat, a to tylko gierka, czasem trzeba spojrzeć na to przymrużonym okiem. Jeśli czymś Ci zawiniłem (a z pewnością) PRZEPRASZAM.

Ja mam kilka pomysłów, ale się wstrzymam do czasu, aż wypowiedzą się inni. Nie mniej jednak prawda jest taka, że Administracja sama w sobie ma niewielkie pole do popisu, wgrywają co dostają. I doskonale rozumiem co czujesz, moja 2 miesięczna przerwa (nie licząc forum) była spowodowana ostatnimi zmianami, ale... Zauważ, że w każdej grze coś się zmienia. Pamiętasz skąd obaj tu przyszliśmy? I jak się zakończyła historia tamtego serwera? Administator olał całkiem graczy zamknął serwer, bo już nie był dochodowy, a tutaj nadal coś się zmienia, coś jest dodawane.

A w sumie... Wypowiem się na razie Norad z jedną fajną rzeczą, za którą mieliście u mnie dużego +. Event na list do mikołaja, kiedyś na pw pisałeś mi, że jest małe zainteresowanie na różne kreatywne formy konkursów, jak miałeś okazję się przekonać... Byłeś w błędzie. Róbcie więcej takich konkursów, na najlepszą prezentacje gildii, postaci, gry. Jest tyle różnych motywów... Co raz możecie dać taki konkurs, gdzie nagrodą dla najlepszej prezentacji jest kostium, wierzchowiec bądź jedna rzecz z item shopu.

Przecież to co zrobiliście wtedy wciągnęło sporo osób, a nagroda jaką wygrała Xalpen napaliła innych na udział w nich. Nie oszukujmy się, sporo aktualnych, przede wszystkim aktywnych graczy, to dzieciaki poniżej 16 roku życia, bez własnych środków finansowych, dla nich to mega nagroda coś takiego wygrać, a i forum ożyje, bo po za stałą grupką ludzi nikt się tu nie udziela.

I napiszcie koniecznie do administratora forum - Marcina, bo to jakaś porażka, że są błędy z zalogowaniem przez fb czy nowego emaila, było to zgłaszane parę razy, nawet sam kiedyś wspominałem w jakimś temacie. Np. moi znajomi kilka razy chcieli skomentować coś w temacie bloga, a nie mogli, bo problemy z wejściem na forum mają.

Edit: Jeszcze w sprawie PvP, strasznie brak tutaj finezyjności i polotu Administracji, gdzie w innych grach ciągle coś organizują, a przez te dwa miechy w kilka grałem i byłem zadowolony, chociaż klimat RQ jest nie podrabialny...

Róbcie eventy pvp mass, gdzie np. wpuszczacie na pole bitwy 2 gildie, każda drużyna może składać się z członków 1 gildii, dajmy po 5 osób. Nagrody dla wygranej drużyny to np. premka  7 dni oraz dajmy 100 insygni, a jeśli ktoś w trakcie padnie, a należał do zwycięzkiej drużyny niech dostaje np. premkę 3 dni na to konto lub ileś tam insów. Myślę, że to bardzo sprawiedliwe, przyciągnie świeżych fanatyków PvP. Taki event można robić raz na dwa-trzy tygodnie. Cała gildia jednocześnie nie bierze udziału, tylko 5, jak ta piątka wygra, nakręci innych do rywalizacji.

Jest tyle opcji, wystarczy tylko pokombinować =]

Edit2: I już się uruchomiłem...  Event "Serce faraona".

Wpuszczacie do piramidy moby z mauzo, event jest skierowany do ludzi poniżej 50 lvl, mogą współpracować, a mogą też się zabijać, grunt by dotrzeć do ukrytego gdzieś GM'a w piramidzie. Wygrywają tylko pierwsze trzy osoby, nagroda za to też niech będzie jakaś "smaczkowa", by zachęcić do kolejnych odsłon. Czas gdy event dobiega końca mija po godzinie, jeśli nikomu się nie uda - trudno.

• Zdzihoo and ZrobcieCosZTaGra like this

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

#7 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 25.06.2018 - 15:17:34

Norad, na prawdę zadałeś to pytanie?

Jeśli chodzi o mnie, co możesz dla mnie na ten przykład zrobić, to już spieszę z odpowiedzią. Powinieneś przeczytać jeszcze raz forum, przeanalizować dogłębnie pomysły, które padały tu na przestrzeni kilku ostatnich LAT nie raz i nie dwa, a potem wraz z całym zespołem administracji zamknąć ten serwer raz na zawsze. Uwolniłbyś od cierpienia sporo ludzi, którzy chcieliby zakończyć tę grę, ale mimo wszystko "coś" jeszcze ich tu trzyma. Tak jak mnie.

Bo pomimo, że czasami (przepraszam za wyrażenie) rzygam już tą grą, to jednak coś mnie do niej ciągnie. I tak po ogłoszeniu przeceny na miejsce w plecaku, gdzie zacytuję "wszystkie miejsca w plecaku będą tańsze o połowę!" oraz informacji o 40% premii na zakup reali w pierwszym odruchu pomyślałem sobie, że przydałoby się zwiększyć miejsca w plecakach na mainie i moich altów (którymi często gram). No ale cóż się finalnie okazało... miejsca w plecaku nie zostały jednak potraktowane jednakowo, pomimo tego, że WSZYSTKIE MIEJSCA miały być o połowę tańsze. Niektóre okazały się być droższe. Szum w głowie i wypieki na twarzy zeszły mi dosłownie w paręnaście sekund i po raz kolejny uświadomiłem sobie, że "reklama dźwignią handlu". Nie do końca zawsze przejrzystego i jasnego.

Zakup reali odszedł więc do lamusa, a jeszcze bardziej przekonały mnie do tej decyzji obniżki gier na steamie (letnia wyprzedaż do 5 lipca), gdzie zauważyłem parę ciekawych i interesujących mnie od dawna tytułów, w obniżonej cenie nawet do 60%. Moje dwie stówki pójdą zatem do kogoś innego. I mój czas również.

• Thyrael, BirdMashine, XxMARCINxX and 2 others like this

#8 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 25.06.2018 - 17:57:24

Namawianie nowych to nie jest problem - codziennie widuje dużo nowych osób w przedziale do max 30 lvla.. (nie wspomnę o ruskich co mają ledwo 700-1000pkt osiągnięć i eq +10 + masę kart znikąd) Problem to utrzymanie gracza który ma kilka lat w grze i obserwuje jej zmiany, odczuwa je wszystkie i te gorsze i te lepsze. Oczywiście były wzloty RQ gdzie aż się chciało grać bo solo czy inne high-endowe zajęcia przyciągały graczy. Były też gorsze jak np. nerf strzału snajperskiego - jak wróciłem do gry i to zobaczyłem doznałem szoku, niby działa tak samo ale to nie to samo :/

Gra potrzebuje eventów ale nie raz na 3 miesiące czy pół roku. Eventem nie nazwę przeceny miejsc w plecaku. Gdzie się podział event z zabijaniem dzików, garmów i innych mobów w formie elenium, robienie im screenów i otrzymywanie skromnych nagród? Gdzie się podział event z mega bossami po 90kk hp które cały serwer bił dobrą godzinę? Gdzie się podziała inwazja piratów? Gdzie event z zabijaniem bzyko? Gdzie się pytam. Nie mówię że nagrody mają być pokroju kart minosów, petów z solo czy innych niestworzonych kreacji ale jakieś nawet małe głupie 10-20 insygni, - a nóż komuś brakuje do albumu, zrobi taki evencik, kupi go i poleci coś za kilka milionów. Wilk syty, owca cała. Nie wysilacie się robiąc nowy event a i gracz zadowolony bo zarobił za praktycznie free. 

Nie mówię też że szczyt bycia kreatywnym to odpalanie starych eventów ale lepsze to niż nie robienie ich wcale, prawda?

Gra potrzebuje aktywnej, pomocnej administracji. No powiedzcie, który nowy gracz wie jak nazywa się administrator w grze? Który wie jak pisać szeptem? Który wie jak podawać przedmioty na czacie? Który wie że karta to wartościowy item? Jak dla mnie same tutki powinny być bardziej rozwinięte. Wypada karta? Gra daje info że to wartościowy przedmiot i lepiej pomyśleć zanim się go sprzeda. W innych grach tut jest trochę nachalny ale tylko raz i ma się 100% pewności że wiadomo jak obsługiwać targ, wystawiać przedmioty etc. a tutorial RQ ogranicza się do "tym chodzisz a tym zabijasz" 

Spokojnie, zero hejtu. 

Edit: 

Z tematu zrobiło się trochę wylewanie żali ale w sumie może to i dobrze.. Wszystkie takie będą przynajmniej zebrane w jednym miejscu. 

Jestem ciekaw jak wygląda sprawa z eventami. Czy macie dostęp do poprzednich czy może wydawca was blokuje czy nie wiem co jeszcze, ktoś mi na to odpowie?

• Norad, Zdzihoo, Belek and 2 others like this

#9 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 26.06.2018 - 21:54:52

Według mnie najistotniejszym czynnikiem wpływającym na ilość nowych graczy oraz ich chęć i zapał do gry są wyżej wspomniane eventy. Wszystko świetnie - istnieje kilka corocznych festiwali itp., ale są one porozmieszczane w zbyt dużych odstępach czasowych. Przykładowo po eventach kwietniowych i majowych (,,Festiwal Nieba" oraz ,,Pod Sztandarem Elenii") i następującym po nich bonusie dla konta premium 150% z okazji Dnia Dziecka występuje przerwa aż do września, w którym również mamy możliwość korzystania z konta premium przy trzykrotnie większych bonusach. Przerwa między tymi dodatkami trwająca trzy miesiące odpędzi nowych graczy zamiast ich przyciągnąć. Przydałoby się w tym czasie (najlepiej w środku - końcu lipca) zorganizować jeszcze jakiś konkurs powiązany z grą. Dzięki temu ludzie nie zaprzestaną gry pomiędzy eventami. Warto byłoby rzeczywiście wprowadzić w życie pomysły forumowe niektórych graczy (osobiście przyznam, że Ozzaku zaproponował bardzo ciekawe dodatki dla niskopoziomowych postaci). Dzięki temu nowi gracze mieliby możliwość zarobku korzystając ze swoich umiejętności, spostrzegawczości oraz zręczności.

PS. Mam nadzieję, że w październiku bieżącego roku pojawi się Innoświat (chciałbym zapolować na jeden z pięknych kostiumów dla mojego łowcy).  :D

• PanGlack.YT likes this

#10 Hermanik

Hermanik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 00:57:41

Ja chyba gram w inna grę :-) Norad - 10 x Ci to napiszę, a TY 10 x to usuniesz. Sami zabiliście kurę znoszącą złote jajka przez olanie graczy, a jak chcieliscie to naprawić to pozwoliliście na multikonta na bazie których gracze NIC nieznaczący w tej grze w jeden dzień zrobili się "topowymi graczami" za free. Sam chwaliłes się, ze w RQ gra 5000 osob. Napisz może łaskawie ilu teraz gra? 100.000 czy 200.000 ? ( bo tyle kont pewnie jest bankowo ). A realnie ilu ? 100 ? Czy uważasz, ze gracze grający w RQ sa ślepi?

Chcecie cos naprawić ??? Zróbcie porządne eventy ( zachęcajace do gry starych graczy ) , dajcie porządna reklame ( zachęcająca nowych graczy ) i wyeliminujcie wszystkich oszustów, którzy narobili tysiace kont i dzięki NIM postacie. ( praktycznie tylko Ci zostali na serverze, paru którzy mieli skończone już wcześniej i trochę dzieci nie mający pojęcia o tym )

• Deviazz and XxMARCINxX like this

#11 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 27.06.2018 - 10:08:35

Według mnie najistotniejszym czynnikiem wpływającym na ilość nowych graczy oraz ich chęć i zapał do gry są wyżej wspomniane eventy. Wszystko świetnie - istnieje kilka corocznych festiwali itp., ale są one porozmieszczane w zbyt dużych odstępach czasowych. Przykładowo po eventach kwietniowych i majowych (,,Festiwal Nieba" oraz ,,Pod Sztandarem Elenii") i następującym po nich bonusie dla konta premium 150% z okazji Dnia Dziecka występuje przerwa aż do września, w którym również mamy możliwość korzystania z konta premium przy trzykrotnie większych bonusach. Przerwa między tymi dodatkami trwająca trzy miesiące odpędzi nowych graczy zamiast ich przyciągnąć. Przydałoby się w tym czasie (najlepiej w środku - końcu lipca) zorganizować jeszcze jakiś konkurs powiązany z grą. Dzięki temu ludzie nie zaprzestaną gry pomiędzy eventami. Warto byłoby rzeczywiście wprowadzić w życie pomysły forumowe niektórych graczy (osobiście przyznam, że Ozzaku zaproponował bardzo ciekawe dodatki dla niskopoziomowych postaci). Dzięki temu nowi gracze mieliby możliwość zarobku korzystając ze swoich umiejętności, spostrzegawczości oraz zręczności.

PS. Mam nadzieję, że w październiku bieżącego roku pojawi się Innoświat (chciałbym zapolować na jeden z pięknych kostiumów dla mojego łowcy).  :D

Innoświat już na ru zapowiedziany :)

• FubuKtóryKradnieCoPopadnie and ZrobcieCosZTaGra like this

Mój kanał na yt, o RQ:

#12 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 10:14:29

Pamiętajcie o festiwalu nieba :)

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#13 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 11:07:02

Sam event będzie znacznie lepszy niż wcześniej - wkrótce podrzucę więcej informacji.

W zakresie pozostałych postów, postaram się do części ustosunkować w dalszym terminie  :wub:

#14 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 14:29:23

zacznijmy od bebechów :D

1. Będzie możliwość żeby cenega miała pełną kontrole nad modyfikacją RQ czy dalej będzie otrzymywała łatki ze strony rosjan ??

2. Ekipę która by trzymała PL serwer bo coś nie za wielu jest żeby posiedzieć przypilnować

3. Zwiększenie maksymalnego lvl czym jest Royal Quest bez nowych questów i przedmiotów

4. PvP umiera po tym jak exp za graczy się dostaje , GvG ratuje tylko arkon i walki o zamek

5. Eventy Gildyjne żeby ludzie zaczeli razem grać jeśli gra sprowadza nas do gry PvP/GvG

6. Ceny przedmiotów i reali nowy gracz eq bez problemu ogarnie, ale ceny reali i ulepszanie eq mówi samo za siebie

7. Nowe lochy w którym Gildie będą walczyły o łup

8. Modyfikacja kart potworów/elit/bossów żeby można było w czym wybierać a nie mielić na insy

9. Klasy postaci umiejętności/ talenty z każdym patch'em każda klasa miała wzloty i upadki ma aż do dziś balans okropny

10. Drop zamkowy powinien z automatu rozdzielany dla każdego gracza której gildia zdobyła zamek osobom które były na zamku bez jakiś trików alt+f4 (mniejsza szansa na kradzież)

11.Konkretny samouczek ala bestiariusz w grze ze wszystkim co może pomóc nowemu graczowi

12. Eventy eventami lecz jakie eventy administracja jest w stanie nam dać ?

PS

Darmowe zimne piwko dla stałych bywalców :D

Wpadnę kiedyś z sikaczem to się napijemy :D

• PanGlack.YT likes this

#15 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 14:35:30

Ja chyba gram w inna grę :-) Norad - 10 x Ci to napiszę, a TY 10 x to usuniesz. Sami zabiliście kurę znoszącą złote jajka przez olanie graczy, a jak chcieliscie to naprawić to pozwoliliście na multikonta na bazie których gracze NIC nieznaczący w tej grze w jeden dzień zrobili się "topowymi graczami" za free. Sam chwaliłes się, ze w RQ gra 5000 osob. Napisz może łaskawie ilu teraz gra? 100.000 czy 200.000 ? ( bo tyle kont pewnie jest bankowo ). A realnie ilu ? 100 ? Czy uważasz, ze gracze grający w RQ sa ślepi?

Chcecie cos naprawić ??? Zróbcie porządne eventy ( zachęcajace do gry starych graczy ) , dajcie porządna reklame ( zachęcająca nowych graczy ) i wyeliminujcie wszystkich oszustów, którzy narobili tysiace kont i dzięki NIM postacie. ( praktycznie tylko Ci zostali na serverze, paru którzy mieli skończone już wcześniej i trochę dzieci nie mający pojęcia o tym )

Jakie to prawdziwe. To z tymi kontami to było dopiero przegięcie po całości. To był największy brak szacunku do coś znaczacych graczy z jakim się spotkałem w tego typu grach.. Co z tego że przybyło na chwilę graczy skoro byli oni "nic nie warci" a stary stały gracz poczuł niechęć.. Zresztą nie oszukujmy się gra musi przynosić zyski więc jakim mózgiem trzeba być żeby wszystko dać za darmo..
  • Deviazz likes this

#16 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 27.06.2018 - 16:47:01

To był największy brak szacunku do coś znaczacych graczy z jakim się spotkałem w tego typu grach..   "nic nie warci" a stary stały gracz poczuł niechęć..

Z tym się delikatnie nie zgodzę, każdy gracz jest wartościowy, a to co napisałeś teraz przeczy temu co się dzieje ostatnich czasy na serwerze - zaufany gracz gildii Ayan Moore czyści gildię z wszystkiego, kolejny zaufany gracz, do tej pory nienagannie uczciwy czyści Dezerterów.

Jak w takim razie Marcinie uzasadnisz swoją wypowiedź, do tych argumentów? Każdy jest coś wart, tylko jeden wydał pieniądze i boli go to bardziej, że inni od tak narobili sobie kont i latają w złotych 11. Tylko też znam sporo osób, któe donowały, są m.in Twoimi dobrymi kolegami z gildii, a i tak natrzaskały konta i teraz porobiły nowe postaci, wedle trendu aktualizacji na czarnoksiężnika i łowcę.

W chwili obecnej wygląda to tak, że topki przestały istnieć, a niedobitki porobiły mniejsze gildie i czekają na kolejną aktualizację, by mieć chociaż ten jedne zamek.

Mój kanał na yt, o RQ:

#17 Hermanik

Hermanik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 18:36:32

Ozzaku tu nie chodzi o to kto co czyści - jak czysci to dostaje bana itd. Kto jest od tego ??? Zaklada Nowe konto - dostaje z automatu jak to takie samo IP. To jakis problem ??? Starzy gracze oprocz tego, ze grali duzo donowali - takich osob było od groma. Do tego reklama plus nowi gracze i masz przepis na sukces. Tylko trzeba interesować sie grą i pilnować porządku na serverze, a nie dawac bany za to, że ktos napisał k...na czacie...Ta gra ma 10 x tyle potencjału co jakies Titan Siege i reszte...za które się brała Cenega.

• PanGlack.YT likes this

#18 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 27.06.2018 - 18:41:19

Masz rację nie do końca dobrze ubralem to w słowa natomiast chciałem zaznaczyć granice między graczem który ciężko pracuje nie ważne czy dropi czy donuje(tu wydaje się ciężko zarobione pieniądze) a graczem który w jeden dzień robi eq i myśli że jest Bogiem. Owszem mam znajomych co robili sobie alty ale jakby nie było główne postacie były wynikiem jednej z wyżej wymienionych ciężkich prac. Poza tym nie każdy jest mną żeby uznać robienie setek kont za głupotę. Co do tego co dzieje się na serwerze no cóż nie jestem w stanie się wypowiedzieć ponieważ nie było mnie tam już sporo czasu i póki co nie zamierzam tam wchodzić i się denerwować.
Tak poza tym mówisz że wszyscy gracze są wartosciowi czyli złodzieje też? Dla mnie osobiście kradzież czegoś co nie jest namacalne jest nie tylko zlodziejstwem a kompletnym debilizmem. Nie mniej jednak te konta z każdego punktu widzenia były głupim posunięciem czy to z punktu zarobkowego czy to z punktu widzenia gracza.

Dobra dobra ale ten temat miał służyć innej dyskusji.
  • PanGlack.YT likes this

#19 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 28.06.2018 - 11:53:39

Wyjaśnijmy sobie coś, za złodziejstwo powinni ucinać łapy przy czterech literkach alfabetu, nienawidzę i będę zawsze tępić tego typu zachowania. Tylko że złodziej, to też człowiek i o ile można przychylniejszym okiem spojrzeć na osobę, która kradnie by wyżywić rodzinę, o tyle kradzież dla korzyści majątkowych jest dla mnie złem totalnym, jednak kradzież, to kradzież i każda powinna być ukarana.

Przepraszam, że raz jeszcze zboczyłem z głównego wątku tematu, ale chciałem wyjaśnić swój pogląd w tej że kwestii. Jeśli chcesz Marcinie podyskutować więcej na ten temat - zapraszam na pw.

Mój kanał na yt, o RQ:

#20 Kamstar

Kamstar

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 190 Postów:

Napisany 28.06.2018 - 14:52:11

Aby namówić nowych graczy, najpierw trzeba zmienić zachowanie adminów, które jest karygodne i w normalnej grze dawno zespół byłby zmieniony. 
- Na forum panuje cenzura. Jeśli napisałeś coś na gm'ów lub grę to za chwilę był ban na forum lub kasowanie postów. Właśnie dlatego, duża część moich znajomych z początków Rage przestała grać, bo za pisanie źle o grze dostawali perma bany na forum.

- W grze jest support, ale faktem jest, że jeszcze nigdy nic nie udało mi się załatwić przez support, zawsze moje maile były zamykane bez rozwiązania problemu. Więc jak nowy gracz ma się coś dowiedzieć i w razie problemów pisać na support, który i tak nie pomoże.

- Kolejną kwestią jest obecność gm'a na grze. Gm'owie praktycznie nie są widziani na grze, nawet gdy piszę do nich na priv praktycznie nigdy ich nie ma. W normalnych grach, zawsze jakiś gm znajduje się na grze lub live-chacie

- Praca zespołu Royal Quest jak tak słaba, że od wprowadzenia patcha błędy nadal nie zostały naprawione. Nie mówię tu nawet o jakiś błędach związanych z mechaniką bo admini nie mogą nawet tego naprawić bo zwyczajnie nie potrafią, ale błędy związane z tłumaczeniem powinny być naprawione w 1 dzień :)
Zanim zaczniemy zapraszać nowych graczy, proponuję aby doprowadzić grę do normalności, aby nowe osoby mogły liczyć na pomoc od gm'ów a nie jedynie na banowanie ich za wulgarny język.
Pozdrawiam ;)

• BirdMashine and XxMARCINxX like this

Enjoy!

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych