Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elity i Bossy czyli pumeks...

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
15 replies to this topic

#1 Galvatron

Galvatron

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 08.06.2018 - 01:19:15

Chcialbym poruszyc bardzo wazny dla mnie temat... Sprawa, ktora byla jedna z tych, ktore spowodowaly, ze coraz rzadziej zagladam na RQ. Mianowicie nowe Bossy i Elity.

Byl czas, ze bicie bossow i elit, byly moja jedyna radoscia w tej grze, po tym jak zawiedli mnie ludzie i znudzily mi sie dzienne. Co noc biegalem po timerach, sluchajac relaksujacej muzyki i cieszylem sie, ze mam 5 minut dla siebie, po calodziennych znojach bycia liderem :) Efekt byl taki, ze na przestrzeni miesiaca, wydropilem 5 kart elit. No i piec minut to tak naprawde trwalo, bo zaraz potem wszedl ten nowy patch... Patch, ktory zniszczyl do reszty, to co mnie cieszylo w RQ...

Teraz zeby zbic najslabsza elite solo, potrzeba okolo 20 minut, a drop ktory wypada z tej skrzynki jest tragiczny. Kiedys jak taki Ent na przyklad, sypnal z kieszeni, to az chcialo sie zbierac, a teraz... teraz dostaniesz jakies galezie i chrusty na opal, to wszystko. Tak zalosne, ze az sie bic nie chce. Przed patchem musialem biegac po elitach na czas, bo zazwyczaj mialem konkurencje, a teraz one stoja nieruszane, czesto nawet w dzien... To chyba mowi wiele o nowym patchu, nieprawdaz? Nikomu juz sie nie chce marnowac czasu na elity, ktore sa tak twarde, jak pumeks i tak samo puste w srodku...

Ja rozumiem, ze developerzy wprowadzili tego patcha z mysla o grze druzynowej, zeby zjednoczyc ludzi i zeby nielatwo bylo juz solowac elity i bossy, ale czy pomysleli, ze skoro wprowadzili te 4 skrzynki dla najwiekszych dipsow, to jaki gupi tank bedzie tankowal takiego bossa za darmo? Przeciez wiadomo, ze on skrzynki nie dostanie, jesli zbierze sie wiecej niz 4 osoby...

Owszem powiecie, zawsze mozna sie dogadac, ale dogadywanie to jedno, a zalozenie gry to drugie. Jesli chca, zeby bylo sprawiedliwie, to niech wprowadza skrzynke dla kazdego bijacego bossa czy elite, a nie marnej garstki wybrancow. Ja osobiscie wole juz chodzic dipsem na bossy, bo wiem, ze cos dostane, a niech sobie tankuje ktokolwiek inny, jesli na tyle gupi, by sie na to zgodzic. Prawda czy nie? Jesli tak dalej pojdzie, to tanka w swiecie Aury za czesto juz nie zobaczymy...

No i te same skrzynki, powinny miec kapke lepszego dropa, a nie jakies syfki, ktore tuzinami wypadaja ze zwyklych mobow, a ze skrzynki wypadnie Ci jedna sztuka po pol godzinnym biciu... Gra nie warta swieczki, bo szansa na karte jest jedna na miliard.

Chcieli urozmaicic rozgrywke, to zrobili tak, ze teraz bicie elit wyglada nastepujaco: wlaczasz autoatak i idziesz do WC albo zrobic sobie jedzenie, a kiedy wracasz, masz komunikat "Wpisz kod z obrazka", bo gra mysli, ze jestes botem... No urozmaicenie jest napewno, ale w komicznym kierunku.

Szanowna administracjo! Zrobcie cos z tym, albo wielu ludzi szlag trafi :D

Na koniec taki zarcik towarzyski od gildii Avengers:

Pewien facet musiał zatrzymać się w mieście będąc przejazdem, szukał hotelu, lecz niestety wszystkie miejsca były zajęte, wszędzie. Znalazł jednak hotel przeznaczony wyłącznie dla czarnych, w którym ostało się parę miejsc. Jako, że facet był biały wziął pastę do botów i nasmarował się tak by wyglądać na murzyna. Bez problemu wynajął pokój, a że był zmęczony po całym dniu poszukiwań od razu położył się spać. Jeszcze przed zaśnięciem zamówił sobie budzenie na 7. Następnego dnia dzwoni telefon:
- Dzień dobry, zamawiał pan budzenie na 7.
Koleś wstał, poszedł do łazienki i zaczął się myc. O ósmej musi wyjść, więc trzeba zmyć pastę do botów z twarzy. Szoruje, ale bez rezultatu, mydło pumeks, pasta sama, nic nie daje rady zmyć cholerstwa. I co się okazało?
Nie tego faceta obudzili!

PUMEKS FOR LIFE! B)

• Softblade likes this

Cala prawda o Ozzaku. Temat rozwiniety. Polecam przeczytac P.S.:

https://wolverine147...al-quest-polska

#2 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 08.06.2018 - 01:57:46

To jest mój człowiek. Perfekcyjnie podsumowane, szkoda jedynie, że napisane tak "Dyplomatycznie". Osobiście użyłbym miejscami dosadniejszych określeń.

Bicie ghula przez pół godziny to dramat.A męczenie się z megaireksem przez godzinę, po to tylko by na koniec przyszły jakieś wafle na 35 lvl i jeszcze wyciągnęły karte, to jest zwyczjne przegięcie pały.

Jednak w jednym wię u ciebbe nie zgodzę - jeśli developerzy wprowadzili te zmiany z myślą o grze drużynowej... No cóż - Katauri interactive potrafi udowodnić, że nie potrafi zrobić dobrze niczego. Gra drużynowa, odnośnie wyścigu szczórów powiązanego z litami i bossami, finalnie umarła.

Dobrze, że chociaż zamki poprawili.Tutaj o ile się nie mylę jeszcze nie weszła ta łatka.
  • Galvatron likes this

I Want It all. And I want it now.

#3 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 08.06.2018 - 07:55:30

Teraz skoro elitki stoją długo to słabsi gracze mogą je robić, dłużej ale nadal robić. Z jednej strony patch daje szanse innym za cenę większego wysiłku i poświęconego czasu ale z drugiej psuje grę do granic. 

• Zdzihoo likes this

#4 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 688 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 08.06.2018 - 08:58:59

Osobiście zgadzam się z jednym.. słaby drop. To fakt.

Dla mnie akurat sytuacja jest lepsza niż była. Dopiero teraz tak na prawdę mam w "pojedynkę" szanse na drop i ewentualną kartę.Pisząc w pojedynkę mam na myśli to, że nie muszę być w pt gildyjnym, bo o to akurat czasami ciężko. Wystarczy teraz pomoc osób postronnym, trzeba się jakoś dogadać, poprosić o wsparcie itd. Są sposoby.

Nie zawsze bo wiadomo, konkurencja nie śpi, ale na desie, encie wyciągam skrzyneczki a przecież jestem "tankiem" i tankuje solo takiego enta. Śmiało mogę zacząć sam, nim zlecą się inni i bang, skrzyneczka moja.

Jak zawsze przy zmianach, jedni będą zadowoleni, drudzy nie.

Galvatron, poszukaj sobie kumpla nocnego marka dpsa i po problemie?

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#5 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 238 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 08.06.2018 - 12:07:21

Dla mnie akurat sytuacja jest lepsza niż była. Dopiero teraz tak na prawdę mam w "pojedynkę" szanse na drop i ewentualną kartę.Pisząc w pojedynkę mam na myśli to, że nie muszę być w pt gildyjnym, bo o to akurat czasami ciężko. Wystarczy teraz pomoc osób postronnym, trzeba się jakoś dogadać, poprosić o wsparcie itd. Są sposoby.

Nie zawsze bo wiadomo, konkurencja nie śpi, ale na desie, encie wyciągam skrzyneczki a przecież jestem "tankiem" i tankuje solo takiego enta. Śmiało mogę zacząć sam, nim zlecą się inni i bang, skrzyneczka moja.

Jak zawsze przy zmianach, jedni będą zadowoleni, drudzy nie.

W TAKIEJ gildii, jak AM ciężko o pt gildyjne? :blink:

To faktycznie trudne życie musicie tam mieć w tej gildii ... i do tego jeszcze was okradają <_< No brak mi słów po prostu  :lol:

A żeby nie zbaczać z tematu...

Kiedyś

"O elitka... bijemy!"

Dzisiaj

"O elitka... uciekamy!"

• Belek likes this

#6 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 08.06.2018 - 13:28:08

Niestety, drop jest faktycznie słaby, osobiście zdjąłbym te osłonki z elit i zostawił zwiększone HP, to i tak już wyzwanie dla nowych graczy.

Druga część cytatu - perełka und esencja, nawet zastanawiałem się czy ta wypowiedź nie ma charakteru szyderczego, ale jak to mówi pewna piosenka z lat 90 dobrze Ci znana "Don't be afraid to be a weak, Don't be too proud to be strong, Just look into your heart my friend, That will be the return to yourself, The return to innocence" może jak się kulega od zakładania tematów w których raz liże 4 literki alfabetu administracji i twierdzi, że nie mają na coś wpływu, a w innym znowu żali, że mu robią kuku i niech coś zmienią, zastanowi nad swoim postępowaniem, to znajdzie kolegę do nocnej gry, z nieco większym dpsem niż on.

@Norad wyjaśnij mi proszę, dlaczego użytkownik zakładający temat wypisuje jakieś rasistowskie bzdury i administracja nie robi z tym porządku "czarny", "murzyn"? Ludzie za mniejsze przewinienia byli karani, a ledwo skończyły się mu nadzorowane komentarze, jak już obraża ludzi na tle rasistowskim? Czy tak powinno być? Sam kawał jest tak bardzo śmieszny, jak jego osoba, ale w to już się nie będę tu zagłębiać, wyczyśćcie mu te bzdety...

Pozdrawiam KolegaZwojska =]

#7 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 43 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 08.06.2018 - 16:32:16

Masz rację Galvatron, bicie takiej elity krzyżowcem to tylko strata czasu. Wydaje mi się, że developerzy podczas wprowadzania tej łatki myśleli tylko o serwerach rosyjskich, gdzie megaireks przed patchem schodził w 10-15s, a drzewiec nie stał dłużej jak 40s po pojawieniu się napisu na chacie. Drop - nie jest ciekawy. Raz na jakiś czas wypadnie slotowy przedmiot warty 50-100k i to tyle. Szansa na kartę z bossów, jak i elit - jak dla mnie została pomniejszona. Nie wypadają one już tak często pomimo równej ilości zabijanych wyżej wspomnianych potworów. Fakt - możliwość dogadania się z dpsem istnieje, lecz nie każdy tank posiada setki przyjaciół w grze, którzy z wielką chęcią podzielą się dropem lub zapłacą w sytuacji, gdy dropnie karta. Moje sugestie: jakaś nagroda dla krzyżowców, którzy dzielnie pomagają w zabiciu potężnych stworów lub przywrócenie starej ilości życia i usunięcie osłony z potworów elitarnych oraz bossów.

• Galvatron likes this

#8 Galvatron

Galvatron

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 118 Postów:

Napisany 08.06.2018 - 17:26:53

Wlasnie o to chodzi, ze nocami najbardziej lubie grac sam, bo mam cisze i spokoj :)

Cala prawda o Ozzaku. Temat rozwiniety. Polecam przeczytac P.S.:

https://wolverine147...al-quest-polska

#9 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 09.06.2018 - 01:03:07

A coś bardziej kreatywnego?

Ja ! Ja mogę ! Np coś takiego ? :

"HAHAHAHA LOL XXDDDDDDDDDDDDDD,ŚMIESZNE LOOOOOOOOOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

...tak ogólnie rzecz biorąc nie wiem jakie krzywdy wyrządziła wam ta frost aegis, że tak bardzo chcecie ją wyrzucić z gry. Tarcza ma wytrzymałość równą 5% hp potwora. Nie mam pojęcia co by zmieniło jej usunięcie.

System jest niewydolny ponieważ nie był dedykowany dla naszego serwera. Na rosyjskim, boss/elita pada w 2-3 min ponieważ bije go/ją z 50 osób. Tarcza miała być po to by zniwelować przewagę z tytułu dopadnięci do potwora jako pierwszy.

Zresztą o czym my mówimy - nawet na ruskim ten system jest do dupy. Wystarczy odwiedzić fora i przeczytać opinie.

Zniszczona została kooperacja i drużynowa rozgrywka na elitach ponieważ drop jest "personalny" i gracze poprostu nie będą się nim dzielić. Efekt psychologiczny - "Ja dostałem skrzynkę więc jest moja. Dla czego mam się nią dzielić z jakimiś frajerami ? To ja na nią najwidocznej zasłużyłem, nie oni."

Szansa na kartę została zmniejszona co najmniej o połowę. Skusiłbym się nawet na stwierdzenie, że do 1/4. Jest to oczywiście zrozumiałe ale... Nie działa. Cała filozofia na elitach i bossach sprowadza się do randomowych rezultatów. Jackpota nie zgarnia teraz drużyna lepsza, szybsza, lepiej zorganizowana i z lepszą komunikacją między sobą. Wszystko uległo totalnej randomizacji i do faktu posiadania itemów na +11. Amen

@Galvatron - czarny i murzyn nie są rasistowskie ? Najwyraźniej nie wtej grze. Zrób sobie nick "Czarnymurzyn" i czekaj aż administracja każe ci go zmienić pod zarzutem brzmienia i odźwięku rasistowskiego. Skądś ja znam taką sytuację...

#10 PRAWILNY

PRAWILNY

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 73 Postów:

Napisany 09.06.2018 - 01:34:23

Ozzaku ty zawsze musisz się przywalic do czegoś weź człowieku już nic nie pisz

#11 CichyZabojcaZurka

CichyZabojcaZurka

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:

Napisany 09.06.2018 - 02:10:10

A jak wygląda bicie elit np takim sinem all +11 + eq typu sztywniaki itp

#12 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 09.06.2018 - 06:30:54

Wygląda tak, że dostajesz skrzynkę a taki galvatron nie.

#13 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 09.06.2018 - 09:29:55

Wygląda tak, że dostajesz skrzynkę a taki galvatron nie.

Bo jest gorszy i nie zasługuje. Jedyny boss jakiego udało mu się zrobić to KS i to z pomocą gildii, no chyba, że Petrus pozwolił mu się popatrzeć jak robią z Wariatami jakiegoś innego i  ten typ to zalicza jako by coś tam robił. Jakie bicie elit? Gdyby nie ja, to byś nawet nie wiedział ile respi się zk 20 minutowcu ty.

Franko aka Gerald, po co dajesz głos nieproszony? Jeszcze przypadkiem administracja się zainteresuje czy aby na Franko i Saladyna się nie logowały osoby trzecie i znów będziesz musiał płakać, że robisz trylionową postać :)

#14 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 88 Postów:

Napisany 09.06.2018 - 16:05:59

system skrzynek jest niesprawiedliwy. minimum 10% zbitego hp bosa elity powinien dawać skrzynek (żeby nie było 1 hit =skrzynka) zbijasz 25% dostajesz bonus 50% 2x skrzynia, solo 4 skrzynie czy coś takiego. lub wszystkie lokacje z bosami lokacje pvp żeby moża było kose miedzy żebra dać  największym złodziejom. a tak poza tematem Pozdrawiam wszystkich białych murzynów. xD

• Galvatron likes this

#15 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 88 Postów:

Napisany 09.06.2018 - 16:08:03

a i czekam na komentarze kup sobie słownik itp ja byc muzzzynnnn 

#16 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1580 Postów:

Napisany 09.06.2018 - 16:51:34

Przykro mi, że nie potraficie w żadnym temacie prowadzić normalnych rozmów na poziomie, ale temat w związku z tym zamykam, przy każdym kolejnym wybryku nie będzie już nawet ostrzeżeń.

• Matmad likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych