Skocz do zawartości

Zdjęcie

Całkiem kompletny event

5 replies to this topic

#1 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 06.05.2018 - 09:46:04

Chciałbym podziękować naszej administracji za całkiem kompletny event z 5 (słownie: pięcioma) bossami, oraz z działającym npc z misjami dziennymi na owe bossy. Wydaję mi się, że dzięki tym dziennym misjom zarobiłem na tym evencie tyle, że nigdy więcej nie zakupie waluty premium - reali. Jeszcze raz dziękuję, moja wdzięczność nie zna granic. :wub: We love you!

• Likush likes this

#2 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 06.05.2018 - 13:50:13

Opłaty dodatkowe, które nie są wymagane, zależą tylko od Twojej woli. Administracja nie nakazuje przecież donować... Bez sklepu premium gra się ciężej i samej premki, ale gra jest możliwa.

#3 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 06.05.2018 - 14:19:33

Opłaty dodatkowe, które nie są wymagane, zależą tylko od Twojej woli. Administracja nie nakazuje przecież donować... Bez sklepu premium gra się ciężej i samej premki, ale gra jest możliwa.

Facepalm

#4 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*
  • Guests

Napisany 06.05.2018 - 14:34:01

enyway... przepraszam jestem wypity. Lepiej stąd idę.

#5 Krakers

Krakers

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 06.05.2018 - 15:59:26

Bo tutaj jest jak jest :D  I jak powiedział Norad na jednym z wątków forum: "U nas na szczęście tak właśnie jest :)". Wydaje się, że administrację bardziej podnieca zabawa z kodami na Facebooku niż problemy związane z grą. A facet od tych misji jest po prostu niemową :lol:

#6 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 06.05.2018 - 18:28:46

Wolał nie przyznawać się, że jest tworem administracji, więc zniknął na czas trwania eventu  :lol:

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych