Skocz do zawartości

Zdjęcie

Całkiem kompletny event

5 replies to this topic

#1 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 06.05.2018 - 09:46:04

Chciałbym podziękować naszej administracji za całkiem kompletny event z 5 (słownie: pięcioma) bossami, oraz z działającym npc z misjami dziennymi na owe bossy. Wydaję mi się, że dzięki tym dziennym misjom zarobiłem na tym evencie tyle, że nigdy więcej nie zakupie waluty premium - reali. Jeszcze raz dziękuję, moja wdzięczność nie zna granic. :wub: We love you!

• Likush likes this

#2 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 06.05.2018 - 13:50:13

Opłaty dodatkowe, które nie są wymagane, zależą tylko od Twojej woli. Administracja nie nakazuje przecież donować... Bez sklepu premium gra się ciężej i samej premki, ale gra jest możliwa.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#3 Deviazz

Deviazz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:
  • LocationPolska

Napisany 06.05.2018 - 14:19:33

Opłaty dodatkowe, które nie są wymagane, zależą tylko od Twojej woli. Administracja nie nakazuje przecież donować... Bez sklepu premium gra się ciężej i samej premki, ale gra jest możliwa.

Facepalm

#4 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 06.05.2018 - 14:34:01

enyway... przepraszam jestem wypity. Lepiej stąd idę.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

#5 Krakers

Krakers

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 06.05.2018 - 15:59:26

Bo tutaj jest jak jest :D  I jak powiedział Norad na jednym z wątków forum: "U nas na szczęście tak właśnie jest :)". Wydaje się, że administrację bardziej podnieca zabawa z kodami na Facebooku niż problemy związane z grą. A facet od tych misji jest po prostu niemową :lol:

#6 ZrobcieCosZTaGra

ZrobcieCosZTaGra

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:
  • LocationVarlone, stolica

Napisany 06.05.2018 - 18:28:46

Wolał nie przyznawać się, że jest tworem administracji, więc zniknął na czas trwania eventu  :lol:

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych