Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kłębki Elenium +

15 replies to this topic

#1 KnazZo

KnazZo

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:
  • LocationSosnowiec

Napisany 19.12.2013 - 02:12:25

:ph34r:

1.Słuchajcie mam problem lub też nie wiem jak to ogarnąć.. wziałem questa "klebki elenium 0/80" poszedlem do wiezy bije moby i zbieram male/duze elenium i nic, wyszedlem z wiezy podliczylo i tez nic nadal 0/80 czy cos jest nie 'tak', a moze to cos innego mam zbierac i rzadko wypada z mobkow , bo chcialbym ukonczyc ten quest..

2. Kupuję Cera/Care (jak to tam sie zwie - wierzchowiec) skad wziac karme dla niego ? z IS tylko ? ;< :unsure:

#2 Fifek

Fifek

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 07:56:50

te kłębki to specjalne itemy które wypadają z mobów w wieży a nie te co się zassysa

#3 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 965 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 09:04:05

te kłębki to specjalne itemy które wypadają z mobów w wieży a nie te co się zassysa

Dokładnie to wypadają z przeróżnych pożeraczy (pigmejskich, wody) oraz z Przecinaków w Tellurowej Wieży w Illayr.

Kłębki Elenium to jak sam zauważyłeś nie to samo co krople elenium.

Co do karmy dla wierzchowca - tylko ze IS.

Ale Norad już na Facebooku pisał, że przed weekendem każdy dostanie trochę reali do wydania :)

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ

Nie możesz się zalogować do gry? Masz problem techniczny? Potrzebujesz pomocy supportu? Pisz na: pomoc@royalquest.pl

#4 KnazZo

KnazZo

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:
  • LocationSosnowiec

Napisany 19.12.2013 - 10:31:17

Ok, dzieki ;p to widze ze rzadko wypadaja, bo sporo tam ubilem i nic- jade dalej po przerwie technicznej.

Fajnie ze dostaniemy troche reali, na pewno się przydadzą... Tak czy siak myślę iż będe kupywał premium etc. jeżeli tylko będzie wszystko w rozsadnych cenach 'na polski rynek placowy', ale tez sie nie napalam bo moze być tak ze będzie drogo i ZONK. (i gdy tak bedzie pewnie odpuszcze gre bo bez premki to nie ta sama gra)

ps. kiedy mniej wiecej ruszy sklep premium ?

#5 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 10:31:59

Poza tym w wieży ci tych kłębków nie nalicza. Naliczy ci dopiero jak wyjdziesz z niej przez normalne wyjście. Gdy zginiesz, możesz stracić zarówno exp jak i przedmioty/krople elenium zdobyte w wieży.

rage_signa2.jpg

#6 daeda

daeda

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:20:53

A propos wieży, czy tam jest tak samo jak w jaskiniach piwnicy młyna? Biega całe party "mniej inteligentnych graczy" i biją jednego biednego chara z 22 lvl podczas gdy sami są prawie na końcu górnego limitu? Ten system jest trochę chaotyczny - niby są tam zwykłe questy których nijak wypełnić jezeli samemu nie dołączy sie do grupy "rzeźników", ale z drugiej strony leją Cie ile wlezie. Może otwarcie areny trochę to zmieni.

#7 Teekey

Teekey

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:22:08

Nic to nie zmieni, dzieci muszą odreagować frustrację, że ich koledzy biją w szkole i nic z tym się nie zrobi ;)

Co do samego questu nie jest warty robienia - więcej dostaniesz za sprzedanie kłębków do NPC'a niż z tego questa.

#8 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:22:52

Zapewne na takiej samej zasadzie działa jak młyn skoro to PvP Field.

#9 daeda

daeda

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:27:25

powinni zrobić system taki jak w rifcie jest, tam na pvp są osobne areny tylko do tego przeznaczone, w trakcie pobytu tam możesz wtedy robić questy typowo pod pvp - np przejmować flagi, punkty etc. tutaj pvp póki co mnie trochę odrzuciło

#10 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:29:07

Jeżeli na RU wersji tak nie ma, tym bardziej u nas tez.

#11 Teekey

Teekey

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:33:40

Niestety nie można porównywać RQ do rifta, to są dwa zupełnie inne tytuły i poniekąd mnie to cieszy, bo rift mnie nie zachwycił aż tak bardzo, kwestia gustu. Z drugiej strony młyn, wieża dają możliwość zdobycia receptur, które są lepsze od "standardowych" tylko przez to, że mają slot na kartę, statystyki są identyczne. Nie licząc szybszego expa (choć nie koniecznie) nie trzeba tam schodzić wcale i nie użerać się z bucami.

#12 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 19:37:22

Jedyny plus tutaj jest taki, ze po zginięciu nie resetują ci się statystyki (exp, zloto, waluta z PvP field) Wystarczy wyjść zwyczajnie i koniec ^^

#13 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 19.12.2013 - 19:58:57

@Up. O ile uda Ci się wyjść :D Dziś z wierzy ledwo wyszedłem. Ot 3-5 osób non stop mnie atakowało, a ja respiłem się ciągle w jednym miejscu, wiec, że tak powiem "przyfarmili mnie" ale w ostateczności udało mi się wyjść. Nigdy więcej solo Zerro na 21lvlu :P

#14 pepe

pepe

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 248 Postów:

Napisany 19.12.2013 - 20:24:54

Mag ma o tyle dobrze, że TP mu pomaga + tego ten skill z cd 2s, dzięki, któremu też uciekasz nie pamiętam jak się nazywa. Wtedy szybciutko cię nie ma ^^

#15 EternitowyBogdan

EternitowyBogdan

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:
  • LocationGdańsk

Napisany 20.12.2013 - 09:34:41

RQ jest grą mocno nastawioną na pvp, więc wszystko jest ok. Nikt was nie zmusza do robienia questów na mapie pvpve. Przed wejściem na mapę niejako akceptujesz warunki, że w każdej chwili każdy może Cię zaatakować i płacz, że nie dają robić Q, jest tu nie na miejscu. Są ludzie, wliczając mnie, którzy wchodzą tam jedynie dla otwartego pvp, bo bardzo lubię ten aspekt mmo i nie jest to żadne chamstwo, czy też złośliwość ze strony atakujących, tylko część gry. Jeśli ktoś jest troskliwym misiem i nie lubi jak go biją, to niech albo złoży silne party, albo odpuści sobie tą lokację. Wyjście z młyna za pierwszym razem zajeło mi około 20 minut, bo albo ja kogoś, albo ktoś mnie. Padłem chyba z 6-7 razy, ale sam też kilku ubiłem i nie dość że mnie to nie zirytowało, to dobrze się przy tym bawiłem ;) Tyle w temacie z mojej strony :)

PS: Nie wyobrażam sobie reakcji niektórych osób na system z Ultimy Online, gdzie każdorazowo po śmierci gracz tracił cały ekwipunek, chyba że zdążył jako odrodzony duszek pierwszy dopaść swoich szczątków, a pvp było dozwolone wszędzie poza miastami ;)

• Malleus and Ma-ni like this

#16 Grafio

Grafio

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 09.09.2014 - 21:23:58

A cóż można zgubić podczas zabicia? Czy tylko rzeczy z łupów nieoczyszczonych czy również elenium?

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych