Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Tworzymy opowiadanie!

• Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 26.11.2013 - 17:53:40

Zabawa znana. Dodajemy po 2-3 słowa, nie więcej. :)

Zaczynam:

Dawno, dawno temu...

0545.png

#2 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 26.11.2013 - 18:04:41

...kupiłem dwa piwa...

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#3 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 26.11.2013 - 18:09:28

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były...

Starajcie się przekopiowywać to co ktoś wcześniej napisał. Ułatwi to czytanie w późniejszym okresie. :)

0545.png

#4 Savl

Savl

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 18:15:03

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i...

' Good evening,
This is your fucking captain speaking.
.. '

rm6yqp.jpgvxf86e.jpg

#5 Konuga

Konuga

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 98 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 18:25:42

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię.

rah4.jpg

rm6yqp.jpg

#6 Chistien

Chistien

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 45 Postów:
  • LocationOpoczno

Napisany 26.11.2013 - 22:03:11

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale [/color]

#7 Angie

Angie

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:
  • LocationGdańsk

Napisany 26.11.2013 - 22:13:56

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki.[/color]

8puy1x.jpg

#8 Deiv

Deiv

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 22:51:09

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera[/color]

#9 Savl

Savl

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 22:56:36

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze...[/color]

' Good evening,
.. '

rm6yqp.jpgvxf86e.jpg

#10 Loozak

Loozak

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 134 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 23:52:15

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze spotkałem małego jednorożca . . .

rm6yqp.jpg

#11 Nicco

Nicco

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 23:52:31

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze[/color],spotkałem kobiete wyzwoloną....

#12 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 27.11.2013 - 05:35:07

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze[/color],spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o...

0545.png

#13 Savl

Savl

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 07:40:04

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze[/color],spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w...

' Good evening,
.. '

rm6yqp.jpgvxf86e.jpg

#14 Ptaku

Ptaku

Niespotykanie Spokojny Człowiek

• Ekipa muve.pl
  • 7 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 10:39:42

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze[/color],spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki...

#15 Loozak

Loozak

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 134 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 10:49:14

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a"...

rm6yqp.jpg

#16 SoniQ

SoniQ

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 187 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 27.11.2013 - 11:28:59

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a" gdyż chciała zagrać na ruskiej wersji lecz nie wiedziała jak się zarejestrować....

#17 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:31:22

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a" gdyż chciała zagrać na ruskiej wersji lecz nie wiedziała jak się zarejestrować lecz ja ni w ząb nie umiałem ruskiego toteż

rage_signa2.jpg

#18 Ptaku

Ptaku

• Ekipa muve.pl
  • 7 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:40:25

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a" gdyż chciała zagrać na ruskiej wersji lecz nie wiedziała jak się zarejestrować.Lecz ja ni w ząb nie umiałem ruskiego toteż poprosiłem ją aby...

#19 Loozak

Loozak

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 134 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 11:59:38

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a" gdyż chciała zagrać na ruskiej wersji lecz nie wiedziała jak się zarejestrować.Lecz ja ni w ząb nie umiałem ruskiego toteż poprosiłem ją[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] [/color]aby ściągnęła (nie zbereźniki, nie to co macie na myśli) majtki...

[color=#ff0000;]Chyba to jednak napisałem xD[/color]

rm6yqp.jpg

#20 Ptaku

Ptaku

• Ekipa muve.pl
  • 7 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 12:16:39

Dawno, dawno temu, kupiłem dwa piwa, które były bardzo zimne i upadły mi na ziemię. Chciałem je podnieść , ale zapomniałem siatki. Więc poszedłem po hamburgera do McDonalda, ale po drodze,spotkałem kobiete wyzwoloną, która poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu zagadki "Royal Quest'a" gdyż chciała zagrać na ruskiej wersji lecz nie wiedziała jak się zarejestrować.Lecz ja ni w ząb nie umiałem ruskiego toteż poprosiłem ją[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;] [/color]aby ściągnęła (nie zbereźniki, nie to co macie na myśli) majtki z szuszarki bo już długo tam wisiały...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych