Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sugestia nowego elementu plecaka

plecak

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 lobobobo

lobobobo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 09.04.2018 - 14:35:46

Witam,

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze mam problem z miejscem w plecaku w grze.Chodzi mi o to że jak gram, to mój pupil cały czas zbiera przedmioty takie jak np. rosa, pancerz bzykopszczoły.

Ogólnie mój pomysł jest "czarną listą" przedmiotów w grze. Czyli okienkiem w które można włożyć przedmioty, które mają nie być zbierane przez pupila/gracza. Uważam, że ten pomysł mógłby naprawdę wypalić! Prosiłbym o odpowiedź czy ma to w ogóle jakichś sens czy nie.

• Norad and Kamstar like this

#2 Matmad

Matmad

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 93 Postów:
  • LocationPoland ;d

Napisany 09.04.2018 - 22:06:29

Czy ja wiem? Nie lepiej "powiedzieć" pupilowi, żeby zbierał staff od np 500golda, czy ile się tam chce, za wyjątkiem kart :P

#3 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 625 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 10.04.2018 - 08:36:39

Yo,

problem z plecakiem to chyba każdy w tej grze ma, ale nie ma też tragedii. W prawdzie latałem 3 lata ze standardowym plecaczkiem i jakoś radę dawałem. Tak ostatnio na promo wydałem raptem paręset reali i miejsca już mi brakuje :)

thyrealsmieszek.jpg

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#4 lobobobo

lobobobo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 10.04.2018 - 17:13:09

Czy ja wiem? Nie lepiej "powiedzieć" pupilowi, żeby zbierał staff od np 500golda, czy ile się tam chce, za wyjątkiem kart :P

Lepiej by było żeby pupil zbierał wszystko, ale tak jak napisałeś- tylko od jakiejś ceny. To mogłoby się sprawdzić :D

#5 Matmad

Matmad

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 93 Postów:
  • LocationPoland ;d

Napisany 10.04.2018 - 21:48:09

Nie ma co sobie nadziei robić, i tak to nie wejdzie, trzeba zaakceptować aktualny stan gry, chociaż faktycznie wkurzające jest, gdy cały plecak jest zapełniony przedmiotami o wartości >10

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych