Skocz do zawartości

Zdjęcie

Festiwal Nieba

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ausik

Ausik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 28.03.2018 - 19:55:45

Event ten odbywa się  w osobnej lokacji, aby tam się dostać, musimy zdobyć Zaproszenie na festiwal nieba, jest ono do zdobycia z potworów. Po dostaniu się na wyspę, możemy zauważyć Piniaty, po których zabiciu otrzymamy fajerwerki, oraz bilety na atrakcje, bilety lecą również z potworów w Świecie Aury. Mamy do wybrania pięć atrakcji: 

Wyścig Krokorów - polega on na obstawieniu, który z pięciu wierzchowców dotrze do mety jako pierwszy,

- Pojedynki z udziałem bestii - jest to walka dwóch bestii, trzeba obstawić, która wygra pojedynek (polecam patrzeć na żywioły),

- Polowanie na żaby - wcielasz się w snajpera, który musi zabić żaby, uważaj na Żabora, który chroni swoich podwładnych, na mapie znajdują się bonusy(takie jak ulepszenie broni). Masz na to określony czas,

- Destruct-o-Mania - Jesteś Destruktorem, polujesz na Zombie, musisz ich wytępić. Masz na to określony czas. 

Park Potworów - Jest to miejsce, w którym możesz podziwiać najniebezpieczniejsze kreatury Aury, bez obawy o swoje życie :)

Za dobre obstawienie / wykonanie zadania w czasie otrzymujesz  Żetony Festiwalowe, za nie możesz kupić bronie eventowe, wierzchowca Dodo oraz Mechanozaura, zwierzaka Oczniaka, Watę cukrową, która daje premie do zdobywania przedmiotów, Napój gazowany, pomaga on odnawiać energię / manę oraz przepisy na pety, na jakie  nie zdradzę, dowiecie się sami :)

• AreYouDead likes this

#2 BlowYourMint

BlowYourMint

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 04.04.2018 - 15:56:42

Witam serdecznie, na zdobycie kuponu jest jakiś przedział lvlwy? Chodzi mi o to, czy kupony dropią tylko z mobów które są przybliżone poziomem do postaci, licze na szybką odpowiedz! ^^
  • Ausik likes this

#3 Ausik

Ausik

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 05.04.2018 - 14:21:37

Wiesz co nie jestem pewien, ale może to zależeć od przedziału lvl'owego, pozdrawiam Ausik.

#4 Fairis

Fairis

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 11.04.2018 - 10:46:22

Witam serdecznie, na zdobycie kuponu jest jakiś przedział lvlwy? Chodzi mi o to, czy kupony dropią tylko z mobów które są przybliżone poziomem do postaci, licze na szybką odpowiedz! ^^

Dropia sie najlepiej z mobow o 10 i mniej lvl-ow od postaci.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych