Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam Gildii

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
2 replies to this topic

#1 GchuIowy

GchuIowy

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 25.03.2018 - 08:37:34

Witam. Tak jak w temacie, szukam Gildii. Klasa: Sniper 27 lvl, w grze jestem codziennie po pracy i siłowni w dniach treningowych. Gram od nie dawna, ale już poznałem podstawy gry, interesowałaby mnie grupa ludzi, z którymi warto spędzić miło czas w grze oraz posiedzieć i porozmawiać na TS3 lub discordzie. Nick w grze: Xizui. Dziękuję i do usłyszenia.

• Norad likes this

#2 BlowYourMint

BlowYourMint

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 26.03.2018 - 12:49:55

Witam, zapraszam Cie serdecznie do nowopowstałej gildi Zakon Inkwizycji. Posiadamy gildyjnego discorda, więc z komunikacją problemu nie bedzie. :P Jako iż jest to nowa gildia, członków za wiele nie jest, ale z czasem gildia z pewnością się rozrosnie, od Ciebie wymagamy jedynie żebyś zachował kulturę względem innych graczy, póki co idziemy w kierunku dropienia i umacniania naszej gildi więc wojen póki co u nas nie doświadczysz. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem, napisz do mnie. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany dolączeniem, a masz jakieś pytanie to zawsze służę pomocą. W grze można mnie spotkać pod nickiem Saintess, jeśli masz jakieś pytanie zawsze chętnie pomogę czy to w wydropieniu jakiegoś itemka, czy zrobieniu dungeona(krypty) czy czymś innym. Bo moim głównym celem jest pokazanie nowym graczom, że gra w Royal Quest jest naprawde przyjemna! ^^ Życzę miłego dnia!
  • Wяucieк likes this

#3 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 26.03.2018 - 14:05:54

https://forum.muve.p...

Również zapraszamy  ;)

FoxWNL2.png