Skocz do zawartości

Zdjęcie

BlowYourMint Pozdrawia wszystkich czytających i tych nieczytających też pozdrawia!

4 replies to this topic

#1 BlowYourMint

BlowYourMint

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 25.03.2018 - 04:06:18

Jako iż na serwerze gram już kilka dni i zamierzam pograć o wiele dłużej, to postanowiłem zrobić sobie konto na forum(moje pierwsze na jakimkolwiek forum) i powiedzieć coś o sobie. Otóż na imię mi Damian mam 20 lat, przygodę z Royal Questem zacząłem od obejrzenia filmików na yt u niejakiego Kamstara, swoją drogą bardzo pozytywna osoba, pozdrawiam go bardzo ale to bardzo serdecznie(przesyłam całuski). Pomysł na nick wyszedł sam tak z siebie bo mam wielkie plany co do tej gierki, a mianowicie pokonanie najlepszego gracza w Royal Quescie, jak sami się możecie domyślić jest nim BlowYourMind, tak moi drodzy, nie kto inny tylko on, żaden PanGlack czy inny szaringan z uniwersum "Naruto". Na serwerze spędziłem niecały tydzień, ale już zdążyłem poznać naprawdę super osoby, nick'ów wymieniać nie będę bo to ma być temat o mnie, a nie że zaraz tu wypisze połowę serwera hehe, ale jedną osobę to poprostu muszę tutaj wypisać, mówię oczywiście o bardzo tajemniczej osobie(która chyba unika mnie i nie chce ze mną gadać) a mianowicie mówię o Ctpenie z Suicidesów. W momencie gdy zalogowalem się na mojego maga level pierwszy, to pierwszą osobą ktora mnie przywitała była właśnie ona, pamiętam ten moment jakby to było wczoraj, było to tam w tym no na M tam gdzie magowie sie szkolą, jej pupil puscił mi wtedy jakąś minke, to od razu wiedziałem, że to bedzie przyjaciółka taka od serca ;D. Dobra, koniec z historyjkami niestety... Ogólnie, to moja przygoda z MMORPG zaczęła się od Metina2, tak Metina 2, nie 1 czy 3 tylko Metina2, później trafiały się jakieś 4story, Dragon Nest, Elsword, Aion, Nostale, Drakensang, Tera, WoW, itd~~ i w końcu przyszedł czas na Royal Questa, doświadczenie w tego typu grach mam niezłe i jak narazie gra sprawdza się bardzo dobrze, no ale... Tak szczerze powiem... Te dziki to mogliby usunąć z tej gierki, bo więcej szkody niż pożytku naprawde xD, jak nie spowolni to pod nogi podleci, ehh ;s Ale żeby ten temacik nie skończył się na narzekaniu to powiem jeszcze coś innego na koniec, otóż pozdrawiam Cie cieplutko drogi czytelniku i życzę Ci żeby dzień w którym to czytasz był dla Ciebie bardzo udanym dniem, a kolejne dni były coraz to lepsze! ^^ (nie wiem czy powinienem się rozpisywać przy powitaniu, ale jak już się napisałem, to nie będę tego streszczać;D)
  • Matmad likes this

#2 BlowYourMint

BlowYourMint

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 25.03.2018 - 07:07:06

Sorry, nawalilem się ;)
  • Wяucieк and Matmad like this

#3 Guest_PanGlack.YT_*

Guest_PanGlack.YT_*