Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Sprzedaż" postaci

10 replies to this topic

#1 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 21.03.2018 - 00:52:04

Witam, po wielu rozmowach ze sporą ilością graczy znanych bardziej lub mniej, pomyślałem że dodanie opcji "sprzedaży" postaci ożywiłoby serwer.
Sprzedaż postaci polegała by na podliczeniu jakimś systemem (np x golda za kazdy poziom ulepszenia itd) sumy pieniedzy ktora okresla wartosc calej postaci.
Cała zabawa polega na tym że gracz otrzymuje na tą postać na poczte sume tych pieniedzy, powiedzmy 80mln za postac całą +9 z fioletowymi pieczęciami bez elit i bossów, ale cała zawartość postaci zostaje skasowana a postać wraca na 20 poziom. Co powiecie na takie coś? Osobiście chętnie wymieniłbym swoją postać na golda kosztem utracenia tejże postaci. @Norad istnieje taka możliwość albo coś podobnego, czy nie wchodzi to w gre?

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#2 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 21.03.2018 - 09:51:31

Na 99% nie wchodzi to w grę, bo handel postaciami jest zabroniony w regulaminie, to po pierwsze. Po drugie, ja nie byłbym zadowolony, gdybym wymienił swoje eq za 80kk, bo za to broni na nowej postaci nie zrobię...Jeśli chodzi o same karty, to to 80kk na anuby/minosy pójdzie i tyle z całej kasy za postać.
Ale ciekawi mnie, na jakiej zasadzie by się to odbywało? Na handlu daję Ci kasę i co? Passy mi podajesz na szepcie?

#3 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1541 Postów:

Napisany 21.03.2018 - 09:58:09

Na 99% nie wchodzi to w grę, bo handel postaciami jest zabroniony w regulaminie, to po pierwsze. 

I w gruncie rzeczy nie muszę dodawać nic więcej ;)

#4 FubuKtóryKradnieCoPopadnie

FubuKtóryKradnieCoPopadnie

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 104 Postów:

Napisany 21.03.2018 - 11:05:42

Owszem nie wchodzi to w gre, Matmad źle zrozumiałeś. Ty tracisz postać, gra daje ci część kasy włozonej w postac. tak jakby cofniecie postepu.

"Widac poziom światłowców, wy juz mozecie tylko zejść niżej.

Gasnąć.

Bo niczego innego nie potraficie."

~ Nikt inny jak Fubu

#5 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 21.03.2018 - 13:04:38

Tsaa, tą częścią kasy ledwo wbiję jeden item na +10 fiolet/złoto (oczywiście cały czas zakładamy, że mam do dyspozycji za ekwipunek +9 fiolet 80kk). Lepiej już dropić sobie, żeby mieć na zrobienie tego eq, czy kupienie czego tam się chce, bo jednak niecałe 100 baniek za już prawie skończone eq to śmieszne pieniądze. Może to zabrzmi jako czepianie się na siłę, ale dla mnie ta sprawa jest z góry przekreślona.

#6 Wяucieк

Wяucieк

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:
  • LocationZ głową w chmurach

Napisany 21.03.2018 - 15:53:06

Zakaz handlu w niedziele jest!  :P 

FoxWNL2.png

#7 Matmad

Matmad

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 203 Postów:
  • LocationPGK

Napisany 21.03.2018 - 23:03:45

Zakaz handlu w niedziele jest! :P

Na szczęście mamy środek tygodnia :v

#8 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 23.03.2018 - 02:36:04

W tym pomysle nie ma zarobku dla administracji wiec zapomnij , regulamin mozna zmienic ale nie po to powstal aby administracja na tym tracila .

Handel mozna by zrobic ale na warunkach gdzie administarcja miala by na tym zysk .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#9 Heban

Heban

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 23.03.2018 - 16:45:30

.

#10 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 237 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 23.03.2018 - 17:51:20

W EVE online można na ten przykład legalnie handlować postaciami, płacąc za taki transfer w grze lokalną walutą. Oczywiście są to tylko wyskilowane, ale gołe postaci. Jednak tam skilowanie postaci jest bardzo rozbudowane i skomplikowane i potrafi trwać nawet kilka lat (ktoś kiedyś obliczył, że wyskilowanie jednej postaci na maxa we wszystkich gałęziach trwać będzie prawie 15 lat xD)

"Moszna? Moszna!" :P

#11 PanGlack.YT

PanGlack.YT

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 478 Postów:
  • LocationAranta

Napisany 23.03.2018 - 18:33:42

Nie zrobią handlu postaciami, bo osoby, które oddały free/odsprzedały za złoto w grze postać musiałby zostać odbanowane.

"jak ten czołg się bujam się po terytorium wroga, wciąż nie jadę po narzuconych przez obu drogach, czarna kapota przybył kat, śmiechy cichną Mutylator okalecza pełną kłamstw rzeczywistość" -Słoń

Mój kanał na yt, o RQ:

https://www.youtube....w_as=subscriber

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych